« Forelistu tikšanās pi… | Home | Lucky John 2007 »

Sacensību hronika

Iemesli vēl būs jānoprecizē, bet kārtējais Latvijas jaunatnes čempionāts pludiņmakšķerēšanā parādīja, ka te kaut kas nav sakārtots. Dalībnieku skaits ir kļuvis ļoti mazs, uz sacensībām Lucavsalā ieradās tikai 20 jaunie makšķernieki un tikai divi no viņiem nebija no Rīgas. Tas nekādi neatbilst tam, ar ko daži klubi lielās, stāstot par savām aktivitātēm jauniešu vidū, un tiem resursiem, kas tiek izlietoti šo sacensību organizācijai.
Sacensības notika divās vecuma grupās. Par čempionu jaunākajā grupā kļuva Agris Ziediņš ( Milo), kurš uzrādīja absolūti labāko lomu - 8405 g zivis. Tālākās vietās palika Emīls Kārkliņš un Aleksandrs Dikovs (abi no PBLMS). Vecākajā grupā zelta medaļu izcīnīja Mārtiņš Simsons (Pasaule) ar 4675 g smagu lomu, , sudrabs un bronza - Tomam Kļaviņam un Jānim Brigaderam (abi no PBLMS).

Par pasākumiem tuvākajā laikā

- Sākusies dalībnieku reģistrācija Latvijas čempionātam spiningošanas divcīņā, kurš 22. septembrī notiks Engures ezerā. Pirmās 8 komandas jau sev rezervējušas labākās vietas. Saite ar nolikumu un dalībnieku saraksts atrodams 2007.gada sacensību kalendāra lapā.
- Pirmie desmit kaimiņvalstu pārstāvji pieteikušies arī Latvijas 2007.gada čempionātam mušiņmakšķerēšanā, kuru Rīgas Mušiņmakšķernieku Klubs 29.septembrī organizē, kā parasti, vienlaicīgi ar RMK balvas "Sudraba spura" izcīņu Gaujā pie Siguldas.
- Pludiņmakšķernieku ievērībai - nav izslēgts, ka LR čempionāta pēdējā kārta tehnisku iemeslu dēļ notiks nedēļu vēlāk. Precīza informācija būs nākamajā nedēļā.
- Visticamāk, ka trešdien 05. septembrī internetā sāksies dalībnieku reģistrācija tradicionālajam Lucky John spiningošanas festivālam, kurš ieplānots 7. oktobrī.
 
03. 09. 2007.

  Seko jaunumiem Facebook28 comments

Peksis Peksis - 05-09-’07 19:47

Skatītāji, protams ir laba lieta, it sevišķi, ja sacensību vietā tie brīvi var pārvietoties, nekāpjot pāri štekeriem, kā tas bija Valles posmā. Tad dažam dalībniekam nenāksies veltīt šiem skatītājiem diezgan skarbus epitetus. Ziemā viss ir OK. Sportisti ir droši norobežoti un nekāds risks, ka kāds tūļīgs līdzjutējs varētu sabojāt dārgo inventāru nepastāv. Un ļoti iespējams, ka skatoties, kā notiek sacensības, kādam radīsies vēlme iesaistīties šajā aizraujošajā procesā.

jst jst - 05-09-’07 14:06

mirtin
Tu esi pārāk ātrs savos secinājumos. Tavu komentāru lasīju, taču šobrīd nav laika rakstīt atbildi.

mirtins mirtins - 05-09-’07 13:08

jst – no tavas atbildes saprotu, ka tev to visu par ko runāju nevajag. Ka ne, ne… :)) Pārdomāsi, dari zināmu:))

lai veicas saprast kas nav kārtībā:))

jst jst - 05-09-’07 12:25

Tu bieži piemini MA. Uzraksti beidzot savu versiju, kas ir MA. Vismaz tos faktus, ko tev izdodas atrast. Citādi neredzu, kam pārkāpt un baidos, ka uzkāpšu virsū. :-)
Tikai neatkārto šeit tās pasaciņas, kas izskanējušas publiskajā telpā.

mirtins mirtins - 05-09-’07 10:52

Nu redzi Jāni – “Par to kāda reportiera zvanu – tavs kārtējais izdomājums” – tu atkal mani publiski par meli nosauci. Pasaki, kāds man rezons te melot. Ja es uzdodu reportierim noskaidrot sacensību rezultātus, iedodu tavu telefona numuru, bet man pasaka ka tu esi atbildējis, lai gaida, kad rezultāti parādīsies Fishing.lv un tad ar atsauci uz to varam likt. A fishing.lv rezultāti pēc mačiem parādās vēlā, vēlā vakarā. kad tie nav vajadzīgi ne avīzēm, ne TV, ne radio:)) Pasaki vēl, ka es saku to kā nebija:)) Es tev vēl varu reportiera vārdu un uzvārdu pateikt:))

No manis nav atkarīgs vai ziņa nonāks īstajā vietā publiskā telpā. – bez šaubām, bet ja ziņa parādīsies ziņu lentē, tad tai ir lielāka iespēja nokļūt tur kur tai jānokļūst, nekā tad, ja tās ziņas nav vispār. Ziemā es to darīju tikai tādēļ, ka Latvijas copmaņi ir pierādījuši savu varēšanu pasaules līmenī un līdz ar to, tas kādu var interesēt. Turklāt tas, ka Rita izgrieza visiem pogas visos līmeņos jau ir ziņa. Tas arī aizgāja. Bet citādi – ne manam kantorim, nevienai avīzei, nekam… tāds makšķerēšanas sports neinteresē. Ja ar apbrīnojamu regularitāti, kāds sniegtu par pasākumiem informācju, kaut kas mainītos agrāk vai vēlāk mainītos, taču informācijas nav.

Man nevajag lai man pasniedz uz paplātes. Tas kas interesē sabiedrību tagad un pašalaik tiek sameklēts, izrakts un visādi citādi dabūts. Diemžēl informācija par copmaņiem tā nav. Līdz ar to domājiet paši, vajag jums to vai nē. Man to nevajag. taču ja federācijai to vajag, vēlreiz atkārtošu, sakiet un es palīdzēšu. Tas jau izskatās pēc tādas lūgšanās… nu ļaujiet man jums palīdzēt:))

Izdomājiet vispirms, ko jums vajag un tad pasakiet. Ja nē… turpiniet vien vārīties sava sulā un brīnīties, ka nekas nenotiek. Tici man, ir nedēļas nogales, kurās Latvijā nezin kādēļ nekas nenotiek. Ja šādā nedēļas nogalē būs kāds pasākums Lucavsalā – tu tiksi televīzijā. Taču ir reizes, kad viss vārās un burbuļo un tad Lucavsalā JK varēs ar pliku pakālu štekerus lauzt un arī tad neviens tam uzmanību nepievērsīs. Taču tur jau tā lieta – regulāri un ilgi dot informāciju. Bet tai ir jānāk no jums , nevis man ir jālūdzas:)) Jo vēlreiz atkārtošu, ja jums to nevajag, tad ne man, ne Vesti segodņa, ne Egilam Zirnim no Dienas to nevajag, par pārējiem nemaz nerunāsim.

Un sportu skatīties cilvēki nāktu. Vienkārši vajag meklēt tādu iespēju. Kādēļ piemŗam nevarēja uztaisīt pasākumu Rīgas svētku laikā. Tad galvenais akcents tika likts uz ūdeni – ūdeņos viss notika. Domā, ja būtu kopējā pasākumu programmā iekšā iespēja redzēt, kā makšķerē īsti profi kāds nebūtu atnācis kaut vai uz to pašu Lucavsalu? Nebūs skatītāju tad, ja neviens par to nedomās un neko nedarīs. Kādēļ Valles posmā bija skatītāji, maz bet bija, tādēļ ka Agris speciāli sarunāja ar Miervaldi, lai laiž iekšā cilvēkus. Lai neuztaisa slēgto pasākumu. Un cilvēki gāja un skatījās un prasīja kas ir kas un ko dara ar to un ko ar šito. Tas kādu interesē:))

Ja LMSF varētu pārkāpt pāri gulošajam sunim un ietusēt ar šova rīkotājiem MA kas reizēm prot izrādīties, domāju, daudz kas varētu savādāk notikt:))

JK JK - 05-09-’07 10:15

Es jau arī rakstot zināju, ka tie ir sporta veidi uz kuriem tauta savādāk skatās, bet nevarēsiet man nepiekrist, ka pareizi pagriežot gaismu un objektīvu no necilas lietas var uztaisīt labu foto. /runāju salīdzinājumos/
Ja tā ātri piemetu nemaz nav tik daudz sporta veidu ar ko salīdzināt copi (apmeklētāju interese). Šahs, burāšana, pārējos tomēr tauta mīl un apmeklē. Bet par pasākumu, kas aiziet nebūtībā es neiekritīšu. Talsos Ziemassvētkos notiek Nakts turnīrs. Tur satiekas daudzi sporta veidi, ko var zem jumta spēlēt. Cik atceros ideja ir no 90 gadu sākuma un nu jau ir gājis laiks, mainījušies cilvēki, bet ideju turpina citi. Labi nogruntēts pasākums ilgi dzīvo.

lacky john lacky john - 05-09-’07 09:41

Kur var pieteikties uz Lucky John pasākumu? Te bija rakstīts, ka trešdien sāksies pieteikšanās.

Pieteikšanās sāksies šodien, pēc tam, kad vakarpusē tiks publiskoti noteikumi, kuros ir sīkas izmaiņas, piemēram, ieejas maksa būs 8 LVL. Optimisti var sākt sūtīt vārdiskos pieteikumus uz jstETAfishing.lv jau šobrīd.:-)
10:30 paskatījos pastkastītē, pirmie astoņi jau pieteikušies.

JK JK - 05-09-’07 08:29

Par salīdzinājumu ar citiem sportiem ņemšu Talsu piemēru, kur nav nevienas profesionālas sporta komandas.
Basketbols – Sporta nams piepildīts.
Volejbols – Sporta nams piepildīts.
Futbols – skatītāji līdz 100 salasās.
Florbols – Sporta nams piepildīts.
Zolīte – skatītāju ļoti daudz.
Kad bija pieaugušo hokeja komanda halli gāza apkārt. Tagad puikas spēlē, arī ir ļoti daudz skatītāju.
Un neko citu, kā afišu pie Sporta nama durvīm, afišu stabiem un rajona avīzē neesmu redzējis. Nu labi es arī zinu cik tur entuziastiski sporta dzīves organizatori ir. 2005/2006 gada Mērsraga organizētie zemledus mači uz Vilkmuižas ezeru arī parādīja, ka tur cilvēki uz pasākumiem iet. Cilvēkiem, kas nedzīvo Rīgā un tās tiešajā tuvumā ir interese nākt uz pasākumiem, kas notiek bez Jaungada un 18.novembra salūtiem.
Par kalendāra maiņu nav jābūt optimistam. Pietiektu ar vienu klubu, kas uzliek VETO un viss.
Un par letiņiem uzdošu jautājumu: “Ja jau mēs esam tik uzņēmīgi un spējīgi ko darīt, lai mainītu procesus valsts iekšienē, tad kāpēc uz Īriju ir aizbraukuši vairāk nekā Staļins izveda uz Sibīriju?” Atbilde man arī ir, bet tad jau mēs aiziesim tik tālu no copes, ka līdz septembra beigām nevarēšu nomierināties.

Rakstot atbildi mirtinam es speciāli uzsvēru, ka nav lielas jēgas salīdzināt dažus desmitus profesionāli orientētos sporta veidus, kuri tiek attīstīti speciāli, lai sagādātu baudu skatītājiem, ar simtiem amatieru sporta veidiem. Protams, ar personīgo entuziasmu var paveikt apbrīinojamas lietas jebkurā sporta veidā, taču tas darbojas lokāli un īslaicīgi. Aiziet persona, aiziet nebūtībā pasākums.

Par veto. Klubiem parasti pietiek veselā saprāta un tie reti izmanto savas veto tiesības, kuras dažreiz tiem, protams, ir.

Par Īriju. Pretējā krastā vienmēr labāk ķeroties. Tā domā pietiekoši daudz iesācēju. Gudrākie par to nebēdā – kamēr pasaules apceļotāji tērē savu laiku, palikušie var iegūt labus lomus bez lielas piepūles un stresa.

mirtins mirtins - 05-09-’07 00:48

JST – mūsu kopīgajai lietai? nekad:)) Ja kādam vajag kaut ko palīdzēt, esmu ar mieru. Bet nekad neiesaistīšos pasākumā, kurā nav zināms – kas, kā un ko grib sasniegt. Ja tu to zini, tas ir labi. Pieļauju, ka federācijā nav daudz cilvēku, kas to zina. Tas ir tavs panākums. Tu esi vienīgais, kas zina visu. Tad nu uz priekšu. Ja tev ir vajadzīga palīdzība – lūdzu, jebkurā diennakts laikā:))

Tagad tu pateiksi- tad nav ko tukšus salmus kult, vajag, vajag… Bet es varu atkārtot – tas ko es pieminēju – tik tiešām ir vajadzīgs. Kādēļ uz pludiņmakšķerēšanas sacensībām nebrauc skatītāji? Tādēļ ka neviens nemaz nezina, ka tādas notiek. Kādēļ nezin? … Tādēļ ka es neinformēju. Bet kādēļ es neinformēju? Tādēļ, ka es nezinu vai kādam to vajag. Tu to zini? Kādēļ tu man nepateici, ka būtu labi, ja kāds uzzinātu par to, ka šogad notiks tādas un tādas sacensības? Kādēļ man cilvēkam no ielas, būtu pēkšņi jādomā, nez ko es varētu federācijas labā izdarīt. Tu taču zini kur es strādāju. Nu pasaki – paklau, vai varam sarunāt vienu lietu – nu ielaid ziņu lentē informāciju, ka notiek tas, tas un tas. Bet tev laikam nemaz to nevajag:)) Vismaz neviens cilvēks no federācijas nav nekad nevienu informāciju piedāvājis:)) Gluži pretēji:)) Kad kāds reportieris tev piezvana par sacensību rezultātiem paprasīt – tev nepietiek ar to, ka atsauksies uz tevi un uz federāciju – tev vajag, lai atsauce ir uz fishing.lv:)) Es nojaušu kādēļ tev to vajag:)) bet varbūt maldos:)) To zini tikai tu. Tad kādēļ, lai es būtu ieinteresēts informēt par kaut ko? Lai man kādam kaut kas ir jālūdzās? Priekš kam? Ja tev to nevajg, kādēļ man jālūdzas? Varbūt tu nemaz negribi,varbūt tu negribi, lai par federāciju kāda informācija kaut kur parādās? Kā es to varu zināt? Man nekad neviens neko nav prasījis, vai kaut ko kaut kur var painformēt. Pats uz savu galvu laidu ziņas par zemledus čempinātu. Un kā jau tu zini, šis tas parādījās arī presē:)) Bet es joprojām nezinu, vai kādam to vajag:))

Tā ka lūdzu, ja ir nepieciešamība, jebkurā diennakts laikā. Man priekš makšķerniekiem nekā nav žēl, arī laika, kura diemžēl ir atlicis pavisam nedaudz:))

P.S. Ja tiešām federācijā izdomāsiet, ka jums kaut kas ir vajadzīgs saistībā ar informēšanu, droši sakiet, palīdzēšu kā vien varēšu:))

Kaut ko jau tu zini, negribu to apstrīdēt, bet gandrīz katrs tavs secinājums ir kļūdains. Nezinu, vai man būtu tavas kļūdas jālabo. Kaut vai tavs secinājums, kāpēc skatītāji nenāk uz sacensībām.- Varbūt vispirms salīdzini, cik skatītāju ir citos sporta veidos, tajos, kuri nav profesionālo sporta veidu kategorijā. Par to kāda reportiera zvanu – tavs kārtējais izdomājums. Atkal, kā krievi saka krugom i okolo. Kaut vienreiz esi precīzs un vispirms kritiski pārbaudi faktus, kurus tu pasniedz. Par informāciju. Tu laikam arī esi piemirsis kādreiz savu atbildi – ka no tevis nav atkarīgs vai ziņa nonāks īstajā vietā publiskā telpā. Papildus visam, tu, laikam, gaidi ka tev visu pasniegs sagremotu, uz paplātes, laikā, kad tev būs apetīte. Tās ir nereālas gaidas. Ja gribi kaut ko izdarīt, dari, ideju taču tev netrūkst. Sāc rīkoties. Ja runa par tavām tipiskajām kļūdām, – nav runa par tavu viedokli tavos komentāros, tur tev ir pilnīga brīvība. Runa ir par faktiem, diemžēl, tu joprojām nereti jauc faktus ar viedokli. Utt.

mirtins mirtins - 04-09-’07 22:31

varbūt pieci tiesneši, kuri gatavi kvalitatīvi pildīt LR čempionātos galvenā tiesneša lomu – manuprāt nereāls skaitlis:)) Kad federācijā lemsiet par tiesnešu lietām? Vai jau lēmāt? Kāviesturam klājās ar dokumenta izstrādi?

mirtins mirtins - 04-09-’07 22:27

“kārtējais Latvijas jaunatnes čempionāts pludiņmakšķerēšanā parādīja, ka te kaut kas nav sakārtots” – tici man, kamēr nebūs akcijas, kamēr nebūs reklāmas, kamēr nebūs regulāra informācijas plūsma sabiedrībai, kamēr kāds visu laiku nestaigās rinķī un nežvadzinās, nerakstīs relīzes, nesauks uz preses konferencēm, nestāstīs par ikdienas aktivitātēm, gada notikumiem…. nu nebūs nekas.

Tu vari uzlikt kaut vai pienākumu katram klubam jauniešus nodrošināt – nu varbūt sākumā kaut kas notiks, pēc tam tas tik un tā izbeigsies un paliks tikai entuziasti, kas velk tikai tik cik var pavilkt. Regulāra reklāma un PR vairāku gadu garumā, kamēr cilvēki pierod.

paldies par ideju vari neteik:)))

Vai ir jums federācijā cilvēks kas par katru federācijas pasākumu sniedz informāciju mēdīkļiem. Ja ir, tad kur ir informācija? Ja nav, tad kā var gribēt piesaistīt jauniešus? Uzliec par pienākumu komandā iekļaut jaunieti – kā bija padomju laikos. Un būs tev seši jaunieši čempionātā un tie paši sacentīsies jauniešu mačos. Jau Ļeņins piefiksēja, ka bez tautas atbalsta pat štrunta apvērsumu nevar uztaisīt. Nekāds velosipēds jau nav jāizgudro:)) Tautas atbalsta nebūs, kamēr tauta par tādu federāciju neko nezinās. Ja mēs uztaisīsim aptauju kā tev šķiet, kura organizācijas būs atpazīstamāka LMSF vai LMA? Domāju tu nešaubies, ka LMA un tam ir iemesli – publiska izrādīšanās. Un tas nav kauns un tas nav slikti. Tikai tā var piesaistīt sabiedrības uzmanību un tikai tā var ieinteresēt cilvēkus. Varbūt tu izdari 1573 reizes vairāk un svarīgākas lietas nekā LMA, bet nevienam par to nestāsti. Neviens arī nezinās, cik tu esi labs.

Protams, tie, kas ir iekšā procesā labi zina, kas ir LMSF, bet ar to ir par maz… ar to, ka Olte kādā raidījumā parādīs 5 min ka notika pasākums ir par maz, jo raidījums ir laikā, kad to neskatās. vajag lai informācija parādās ziņās, avīzēs, lai par to raksta un runā… un tad tev būs i klubi i sponsori, jo tas būs interesanti. Piemēram, uzaicini Prāta vētru makšķerēt un tu redzēsi kur jaunieši rodas.

Tu tomēr esi apmaldījies trijās priedēs. Nevari nekādi tikt vaļā no vajag, vajag, vajag. Tik nemanu tavu vēlmi pašam kaut ko nopietnāku izdarīt mūsu kopīgai lietai.

Peksis Peksis - 04-09-’07 18:36

Es kaut kā neiebraucu par to čempionāta rīkotāju. Vai tad Latvijas čempionāta rīkotaja nav federācija un vai tad tai arī nav jau laicīgi jānoorganizē tiesnešu kolēģija. Vismaz citos sporta veidos tā notiek?

Mums, diemžēl, ir tikai divi, trīs varbūt pieci tiesneši, kuri gatavi kvalitatīvi pildīt LR čempionātos galvenā tiesneša lomu. Visi viņi ir cilvēki. Ja kāds no viņiem neplānoti izstājas no spēles, organizatoriem tas rada problēmas, kuras dažreiz nav tik vienkārši pārvarāmas. Ar to mēs rēķināmies, taču ne katrreiz izdodas atrast labu risinājumu.

Peksis Peksis - 04-09-’07 18:25

Ja pareizi saprotu, tad 3. posms notiks oktobra sākumā …brrr būs laikam jāmeklē ziemas drēbes.

Tu neesi pareizi sapratis, nekādas izmaiņas kalendārā vēl nav izziņotas. Seko informācijai. Vai tad sākas panika par ziemu oktobra sākumā? Ko lai dara tie, kas pasākumus plāno oktobra beigās, varbūt jāpārceļ agrāk?:-)

JK JK - 04-09-’07 17:42

jaunais
LHF un LMSF pēc principiem darboja gandrīz vienādi.Ja LHF rūpējas tikai par hoķi un organizē ar to saistītos jautājumus, tad LMSF dara to pašu par copi. Latvijā bez profesionālām hokeja komandām ir daudz reiz vairāk amatieru komandu. Tštad arī mūsu copmaņi ir tieši tādi paši amatieri. Darbības principi ir pilnīgi tie paši. Letiņi jau tādi ir, ja ir bezspēcīgi vai nevarīgi, lai mainītu ko jau esošajā sistēmā, tad rada kaut kādss mistikas un tad vispār neviens nezin ar ko un par ko runāt.

Nevietā vispārināt un savu nezināšanu vai bezspēcību pierakstīt visiem letiņiem. Ir pietiekoši daudz tādu, kas zin, kas ir kas.

jaunais jaunais - 04-09-’07 17:25

JK paldies vismaz par domu. Kas mainīsies ja neviens neko nedarīs? Cope un hoķis, atradi ar ko salīdzināt. Tur taču stabilie profi darbojas.

mirtins – Ko tu baro man kaut kādu sviestu? Va tad grūti atbildēt?

mirtins mirtins - 04-09-’07 15:34

jaunais – vārdus var mainīt kā grib, bet rokraksts ta paliek… nožēlojami:(((

JK JK - 04-09-’07 14:36

jaunais
Ar jaunu superlīgu tu neko nepanāksi, jo redz visa šitā mafija ir tā saorganizēta, ka uz oficiālajiem mačiem pasaulē un Eiropā var tikt tikai caur LMSF. Hokejā ar uztaisīja paralēlu organizāciju LHF, un ko viņi ir panākuši? Copmaņiem jau arī ilgu laiku ir LMA un kas no tā ir mainījies?
Izdzīvos tie, kas mācēs pārveidoties, bet šobrīd uz pārmaiņām ne visi ir gatavi. Ja galīgi dārgais sports apsīks arī liela nelaime nebūs, jo tak lētos mačus var pa lēto taisīt un arī dalībnieku tur ir vairāk, no kā maksu ņemt. Nežēlīgi bet taisnība.
Man tik patīk tas, ka organizējot Baltijas līgu datumi ne Lietuvā, ne Igaunijā nebija zināmi un igauņi pat likumsakarīgi varēja izvēlēties mūsu valsts čempja datumus, lai mums ieriebtu. Mēs pārceļam mačus otrādi, bet neatcerējāmies, ka tad mums ir mušiņnieku mači. Es tak to zināju, ka Latvija ir liela un varena. (angel)

jaunais jaunais - 04-09-’07 14:16

Kas te daudz ko gudrot. Taisam jaunu Latvijas Copmaņu Superlīgu. Kurš ir par , rakstiet šeit! Redzēsim ko tie gudrie no LSF darīs. mirtin tu ar mums vai pret mums? Jā vai nē?

No šī resurspunkta arhīva – 30. 01.2002. R.Simsons no MSK Pasaule informēja, ka trīs organizācijas – MSK Pasaule , SIA Salmo un SIA R-Soft Ražotājs ir parakstījušas līgumu par jaunas sabiedriskās organizācijas izveidi. Tā sauksies “ Latvijas sporta maķšķerēšanas klubu līga”( LMSKL).
Viss jaunais ir labi aizmirsts vecais.

JK JK - 04-09-’07 11:20

Ak jā, par datumu maiņu un sacensību pārcelšanu. Ja kaut kas tiek mainīts, tad vispirms tas tiek sarunāts visu iesaistīto vidū. Šoreiz tās ir vairākas komandas. Tā kā federācija nekādas finansiālas saistības nenes, tad jau nu viņai vajadzētu tikai apstiprināt jau panākto kompromisu un ja tāda nav, tad nekā. Tas laikam būtu godīgi! /ielej atkāl eļļu/
Mani ar neiepriecina tas, ka augustā plānojot septembri ņem vērā šos datumus, bet pirmajā septembra pirmdiena ir informācija, ka kaut kas jau varētu sākt mainīties. Turpmāk laikam vajadzēs atstāt lūkas 2 mēnešu garumā. Nez ko kolēgas par to teiktu?

Tu raksti… vispirms tas tiek sarunāts visu iesaistīto vidū… Tavs teksts ir tipisks piemērs tam, kas un kā notiek jau pašā sarunu sākumā. Lai gan iesaistītie ir klubi, tu laikam ceri, ka notiks sarunas ar katru sportistu. Lai gan sarunas tikko sākas, tu jau apšaubi metodi, kā tas tiek darīts. Jābūt stipri lielam optimistam, lai domātu, ka vienmēr var izdarīt visiem pa prātam.
Pie tam atļaušos apgalvot – daļa no tiem, kas šeit visbiežāk uzstājas, ir vissliktāk informēti par apstākļiem, kuri katrā gadījumā tiek izvērtēti LMSF valdē vai starp biedriem. Skaidrs, no malas viss var vai nu izskatīties vienkārši, vai arī nesaprotami. Atliek tikai viens ceļš – pašam iesaistīties.

JK JK - 04-09-’07 10:43

dalībnieks
Tak neķer kreņķi. Es jau savus secinājumus esmu izdarījis. Mani vairs pilnīgi nekas nespēj nošokēt. 2 gadus, ko esmu šajā sportā, esmu sapratis, ka tie ir tie paši vēži, tikai citā katliņā. (angel)

mirtins mirtins - 04-09-’07 10:32

Jst. Vai tu lūdzu pateiktu, kas ir cilvēks, kurš regulāri raksta ar citu vārdu – zinātājs, dalībnieks etc. Man ir aizdomas ka tas esi tu pats. Ja tas tā nav, piedod. Nesaprotu, kādēļ ir nepieciešams ķengāties par cilvēkiem… kādreiz nolaidies uz zemes, teorētiskas prātuļošanas etc. nevajag būt ģēnijam lai redzētu, ka tas ir viens un tas pats rokraksts. Un man tiešām ir aizdomas, ka tavējais. Ja tev nav vajadzīgs, ka kāds izsakat savas domas, tad nafig tas ir vajadzīgs. Vari mani mācīt kā žurnālistiem “pareizi” jautājumi jāuzdod, un ka esmu pilnīgi stulbs jo neuzdodu pareizos, bet ja raksta makšķernieki, kas tajā procesā ir iekšā… lai arī kādam šķiet ka viņu uzskati ir tie nepareizie …. tur jau tas skaistums, ka visi nav vienādi.
Piedod par atklātību… ja kāds šeit ir nevēlams, vienkāršak taču ir nobanot:)) Lai gan ar mani diezin vai tas izdosies, jo man darbā ir vairāki simti datoru:))) Vēlreiz piedod, ja tas neesi tu.

Lai tev veicas.

P.S. Paldies par jauniešu sacensību rezultātiem.

P.S.2 Kamēr federācija savus pasākumus nereklamēs, vismaz izsūtīs relīzes, ka kaut kas notiek, kamēr neinformēs par organizatoriskajiem pasākumiem, kamēr nerīkos preses konferences, kamēr netaisīs “šovus” (kuri nezin kādēļ tev nepatīk), kamēr tā visa nebūs – tici man tas sports ies uz leju. Kamēr sabiedrībai par to nebūs interese, tikmēr tas viss būs tā kā līdz šim. Vari teikt ka es atkal runāju stulbības, bet pie tā ir nopietni jāstrādā – ja nemaldos, esi bijis nevienās vien sacensībās ārzemēs – atsauc atmiņā cik tiem pasākumiem ir skatītāju. Tas ir svarīgi. Ja sabiedrībai būs interese, būs arī klubiem interese likt tajā naudu iekšā.

Lai jums visiem veicas.

Ja parādīsi, kur tu atrodi ķengāšanos, diskutēsim tālāk. Tu kādreiz pats pārlasi, ko uzraksti? Pamēģini pats kādreiz atbildēt uz saviem jautājumiem. Tavas aizdomas apgāzt netaisos.

Atbildot tev, es vienmēr riskēju atkārtot jau kādreiz kāda cita tev veltītas piezīmes, kuras tu pats laikam nelasi. Arī šoreiz atkārtošos – iepazīsties dziļāk ar tēmu, par kuru gribi diskutēt. Kāda gan jēga apspriest pa ausu galam saklausītas ziņas un pavirši pamestas idejas.

dalībnieks dalībnieks - 04-09-’07 10:06

JK Rēķini ko gribi, bet kādreiz nolaidies arī uz zemes, ja gribi lai tavas fantāzijas neuzskata par tīrākajām blēņām. Priecājies, LMSF ir nobaidījusies ka tik tu nepiedzen tos suita neiegūtos tūkstošus. :-)

JK JK - 04-09-’07 08:17

Nu es jau to teicu, kā vielu pārdomām, jo nav nopietni, kad zinot to, ka pludiņnieki daļa ir arī uzņēmēji, kas plāno savu biznesu, dažas nedēļas pirms mačiem kaut kas mainās. Var jau stāstīt, ka jābūt fleksibliem utt., bet nopietnu iespaidu tas neatstāj. Kā labs piemēr tam varētu būt Šveices armija. Tur tiem, kuri ir pakļauti valsts dienestam, reizi gadā ir jāierodas uz “zboriem.” Un kamēr viņš no darba ir “zboros” valsts uzņēmējam atmaksā 80% algu, ko viņam maksā. Tad parēķināsim, cik valstij izmaksās šāds pasākums, ja kāds pēkšņi kaut ko mainītu, bet visi labi apmaksātie menedžeri tieši uz šiem “zboriem” saplānoti. Es arī noskaidroju, ka ir algu kategorijas, kuras netiek ņemtas “zboros”, jo valstij tas ir par dārgu.
Tātad, ja mēs sarēķinātu, cik reāli tiks izdota nauda uz šo nenotiekošo posmu, tad jau normāla summiņa salasītos. Un no kā piedzīt, ja ne no čempionāta organizētāja, tātad LMSF. LMSF tad arī tālāk var piedzīt no posma organizētāja un beigās rezultāts tāds, ka čempis beidz pastāvēt, jo visi uz visiem ir apvainojušies. Tas ir tas sliktākais varinats protams. Varbūt suits taisās lidot uz ASV un pirkt tur bankrotējošo amerikāņu īpašumus. Un tagad viņam nobrūk darījums par 500 000 naudiņām. Tagad jau ir jādomā globāli. (angel)

Suits Suits - 03-09-’07 17:44

Dalībnieks
tieši tas mani tracina, ka suinās un nevar izlemt. Ja šodien pateiktu konkrēti, ka datumu pārceļ, tad es zinu, ko man iesākt ar biļetēm, bet ja to pateiks divas nedēļas pirms mačiem, tad vai nu es nepiedalos vai arī savas biļetes uzkarinu uz naglas bļ… A ja tevi tas neuztrauc, tad sēdi biksēs!

Tik tiešām jautājums ir tikai pacelts, bet lēmuma nav. LMSF valdē par šo sportas veidu atbild NG un Agris Z. Lēmums tiks pieņemts, kad viņi atgriezīsies no pasaules čempionāta. Problēma ir tajā apstāklī, ka iecerētais šīs kārtas galv. tiesnesis ir aizņemts citā pasākumā. Protams, labāk būtu, ja rīkotāji atrastu citu galveno tiesnesi.

JK JK - 03-09-’07 14:11

Suits
Nez vai caur tiesu šitos zaudējumus nevar piedzīt no kāda kantora? It kā oficiāla valsts organizācija un par saviem vārdiem vajadzētu atbildēt. /pielej eļļu ugunij/ (devil)

Var jau jautrībai pūst arī ziepju burbuļus… Par kādu valsts organizāciju ir runa, kaut kā nevienu šajā fonā nevar pamanīt?

dalībnieks dalībnieks - 03-09-’07 13:23

Suits
Ko tu bļ… nervozē, vēl jau nav nekas nolemts. :-)

Suits Suits - 03-09-’07 12:00

Mēs te smejamies par leišiem, kas runā vienu un dara citu… Man bļ… galīgi nav smieklīgi, ka rezervētās lidmašinas biļetes ir jādod pa puscenu atpakaļ un jāmēģina pārcelt nedēļu ātrāk.

JK JK - 03-09-’07 09:57

Varētu jau kaut ko riebīgu uzrakstīt, bet man šodien labs garīgais. Prieku manī izraisa tikai viens fakts, ka arī jst beidzot ir vārdi mutē “te kaut kas nav sakārtots.” Nezinu ko klubi stāsta, bet dārgajos sportos neko pasauli kustinošu tie nedara. Un pārmest viņiem arī nevar, jo lielākoties tie ir domu biedru grupas, kas arī paši ir tas kodols. Klāt ir draugi ar ģimenēm. Tas arī viss. Visas jauniešu aktivitātes beidzas jau ļoti agri, jo pēc maiļu kātiem senči vairs naudu neiegulda. Nu nav tais Latvijas ārēs to bagāto, fanātisko copmaņu. Spiningot – lūdzu, ziemā – lūdzu, bet kā panesas 1000 par šteku, tad arī Ende im Gelaende! :,-((optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.