Janvāra viesgrāmata

Katram ierakstam pamatlapā automātiski veidojas komentāru lapa. Attiecīgi, tieši šī lapa būs tā, kurā var rakstīt kā agrāk viesgrāmatā - jebkuru jautājumu vai ierosinājumu.
Pašreiz internetā vērojami intensīvi spama uzbrukumi dažādām forumu un viesgrāmatu lapām. No šiem uzbrukumiem nevar izvairīties ar pašiem vienkāršākajiem paņēmieniem.
Tas viss traucē normālu lapu eksistenci. Arī šajā lapā veikt visas darbības būs it kā sarežģītāk, taču tas ir tikai pirmais iespaids. Ceru, ka tas viss attaisnosies.
 
01. 01. 2006.

  Seko jaunumiem Facebookeleven comments

Bebrs Bebrs - 17-01-’06 17:41

Biju svētdien aizbraucis makšķerēt uz Usmu, raudas un asari ķērās bet jautājums ir ne par lomu bet par to ka Usmā ir ieviesta licencētā makšķerēšana un līdztekus tai ezers ir rūpnieciskā zveju. Man personīgi liekas ka LM un rūpnieciskā zveja ir divas absolūti nesavienojamas lietas. Kāda jēga ir tādā ūdenstilpnē regulēt makšķernieku lomus un skaitu?

imanta imanta - 14-01-’06 22:46

Šodien viens kriivs gar dzelzceļmalu vāca vībotņu kāpurus (repeiņikus). Garāmejot uzprasīju, kur un kas. Teica Buļlupē baigi labi. Sevišķi forši ja ir vībotnīši. Asari, brekši, dažanm pat vimbas.

Testeris Testeris - 06-01-’06 16:20

egi

Atcerēties… attiecas uz e-mailu un URL. Par kādu klikšķināšanu no jauna tu runā? Starp citu, iesaku likt šeit e-maila adresi kaut kādā šifrētā veidā, lai uzklikšķinot tā adrese uzreiz neparādās. Citādi pēc kāda laika saņemsi stulbākos e-mailus. Par fontu nevaru tev neko konkrētu pateikt, tev vienam tādi brīnumi. Varbūt superadminis kaut ko zinās?

egi egi (Email ) - 06-01-’06 13:46

Labi, ar šito atsēdināji…;-)Bet vienalga turpinu kasīties. Piedod, tāds kašķigs noskaņojums.
Kāda mārutka pēc tepat blakus atrodas pogas “Atcerēties personisko informāciju” , ja neko tā lapa neatcerās? Katru reizi jāklikšķina pa jaunu.
Un rakstīšanas lapas fontu jautājums joprojām nav atbildēts!!!
>-(

Testeris Testeris - 06-01-’06 10:26

egi

Nepiekrītu, ka tā ir nepatīkama lieta. Drīzāk sīkums tikai. Ja pareizi saprotu, komentu skaits lapā ir regulējams. Garlaicīgi skrollēt? Nospied uz klavieres “Page down”, varbūt sanāks.:-)

Jebkura izmaiņa esošajā projektā, ja tā nav ielikta gatavajā dzinējā, var sarežģīt dzīvi un sadārdzināt projektu. Nav jau visu tik vienkārši realizēt. Dažreiz pat sīkākās lietas var prasīt profesionāla programmētāja nopietnu palīdzību. Eu, kur jūs esat, brīvprātīgie?:-)

Egi Egi (Email ) - 06-01-’06 09:35

Ceru īstajā vietā trāpīšu. šodien iekrita acī:/ vēl viena šīs lapas nepatīkama lieta. Tatad labajā pusē parādās pēdējie komentāri secīgi, jeb pēdējais koments ir augšā. Ļoti labi! Bet uzklikšķinot uz tā atkal nonākam nevis pie konkrētā komentāra, bet pie vecākā šīs lapas sākumā un jāskrollē visa lapa uz leju! Liekas nepatīkami, īpaši ja nu pēkšņi saradīsies 50komenti? Tad tas paliks stipri garlaicīgi…>-(

jst jst - 04-01-’06 22:53

Paldies par palīdzību. Lai atrastu šādu defektu man būtu jātērē milzum daudz laika, lai novērstu – minūte.
Esmu parādā.:-)

Bebrs Bebrs - 04-01-’06 21:19

No šīs lapas http://www.fishing.lv/cope/cope.php spiežot uz jauno NG veblogu atverās mušiņmakšķerēšanas lapa nevis NG

jst jst - 03-01-’06 09:30

Par Igauniju.
Pamēģini ierakstīt pamatlapas meklētāja logā – cope Igaunijā – un atlasīt to, kas tevi interesē. Lai gan esmu dzirdējis dažādas runas, citu ziņu manā rīcībā nav.

Oskars Oskars - 02-01-’06 12:21

Vai Jums nav kādu ziņu par makšķerēšanas licenzes iegādes noteikumiem/izmaiņām – cik EEK/gadā, kam pārskaitīt utt. Igaunijas republikas ūdeņos? Jautāju, jo igauņu vides lapa runā par jaunumiem likumdošanā no 1.1.2006, ka viens nolikums par maksām aizstās daudzus citus.

Iepriekš pateicos!

copmanis copmanis - 01-01-’06 10:15

Eiropas algu, padomju cenas, sibīriešu veselību, franču seksu, čigānu jautrību un ne asakas novēlu visiem copmaņiem Jaunajā 2006.gadā!(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.