« Rudenīgā Latvija | Home | Septembra pēdējie mot… »

Spiningošanas divcīņa

Vakar Engurē Mazsaliņu bāzē notika LR 2007.gada čempionāta sacensības spiningošanas divcīņā. Vīriešu grupā par uzvarētāju kļuva Romualds Ribuzuls (Mērsrags I), kuram uzvaru nodrošināja skaistais loms - 5 līdakas ar 12 kg kopsvaru. Viņa lomā bija arī sacensību lielākā zivs - 3,2 kg smaga līdaka. Otro vietu ieguva Egons Simsons (Pasaule I), trešais palika Jānis Strazdiņš (Daiva). Sieviešu grupā labākā bija Ilze Zariņa (Rapala). Ilze savu pārsvaru ieguva praktiskajā spiningošanā, kur viņa daudziem par lielu pārsteigumu iemanījās tikt pie 4,2 kg smaga loma. Otro un trešo vietu ieguva, attiecīgi, Ieva Lašina (Pasaule I) un Marianna Galakrodzeniece (Daiva). Komandu vērtējumā labākās bija Pasaule I, Mērsrags I un Daiva.
Visus rezultātus var redzēt protokolā.

Pēc ilgāka lietaina perioda sacensību dienā laika apstākļi krietni uzlabojās, brīžiem parādījās arī saule un viss noritēja gandrīz ideālos apstākļos. Sacensības kārtējo reizi parādīja, to var redzēt no protokoliem, ka līdztekus vietu zināšanai Engures ezerā svarīga ir arī metienu precizitāte. Jo sevišķi septembrī, kad līdakas vēl pārsvarā uzturas zālainajos rajonos. Vizuļu izvēle, protams, spēlēja noteiktu lomu, taču tā nebija izšķirošā. Gandrīz katrs no tiem, kuri tika pie nopietna loma, bija izmantojis atšķirīgu mānekli. Kā vienmēr, netrūka arī stāstu par nokostiem vizuļiem un neizviktām lielām līdakām.Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!
 
22. 09. 2007.

  Seko jaunumiem FacebookNo comments(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.