« Rudenīgā Latvija | Home | Septembra pēdējie mot… »

Ne asakas arī šogad!

Ar šādu virsrakstu informāciju par "Bensons Auto" rīkoto pasākumu man atsūtīja Aigars Auzers no Bensons Auto SIA. Protams, šim pasākumam ir tikai neliels sakars ar sportu kā to LMSF praktizē oficiālās sacensībās. Taču iegūtā pieredze var lieti noderēt, domājot par mūsu sacensību tālāku attīstību.

„Bensons Auto” arī šogad makšķerēšanas cienītājiem rīko „Honda Marine” kausa izcīņu spiningošanā, kas tradicionāli ik rudeni notiek kādā no Latvijas ezeriem. Šoreiz – 20. oktobrī Alūksnes ezerā.
Pieteikšanās sacensībām jau ir sākusies, pieteikuma anketas un sacensību nolikumu lejupielādēt iespējams „Bensons Auto” mājas lapā http://www.bensonsauto.lv/lat/jaunumi/pasakumi/. Iepriekšējo pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 15. oktobris, bet novēlojušies makšķerniekiem būs iespējams pieteikties sacensībām vēl līdz 19. oktobrim. Dalības maksa – 20 Ls no dalībnieka (piesakoties pēc 15. oktobra – 35 Ls).


Firma "Bensons Auto" makšķernieku aprindās pazīstama ar to, ka tā atbalsta rūpes par kārtību Latvijas ūdeņos un katru gadu piešķir balvas - Hondas motorus un laivas labākajiem zivju inspektoriem.
 
24. 09. 2007.

  Seko jaunumiem Facebooknine comments

garāmgājējs garāmgājējs - 11-10-’07 16:49

Pat neticēsiet ko un AR KO kopā redzēju brienam pa Rīgas ielām, zināt vienu no pirmajiem Hondas kausa 1.mās vietas un laivas ar motoru ieguvējiem – ar tādu dikti putnisku uzvārdu…..8-O

Peksis Peksis - 28-09-’07 18:10

Ja tie rezultāti patiešām paliks tādi, tad par rezultātiem var tikai priecāties, jo gan individuāli, gan komandām divi pleķīši peder mūsējiem. Ar to arī apsveicu.

Agris Agris - 27-09-’07 22:49

Igauņi tos BK rezultātus tiešām apstrādās līdz Ziemassvētkiem,tādēļ mēs ar Aurēliusu,Lietuvas līgas prezidentu, esam mēģinājuši noskaidrot stiprākos. Komandām tas izskatās šādi: 1.vieta Salmo(Latvija),2.vieta Fortuna-Atemi(Lietuva) un 3.vieta Maver(Latvija), jāatzīmē,ka cīņa bija ļoti spraiga, jo pēc divām kārtām vadībā bija Maver, bet trešajā kārtā Salmo komanda, startējot četratā,pamanījās viņus apiet,apsveicu Salmo komandu ar skaistu uzvaru. Individuāli kopsavilkums izskatās šādi: 1.vietā Pēteris Lideris, 2.vietā Aurēlius Dudzinskas no Fortuna-Atemi, 3.vietā Laila Grīnberga zaudējot lietuvietim tikai pēc svara, ceturtā palika Rita Verza-Grabovska, jo gaužām neveiksmīgs padevās svētdienas starts.Kad saņemsim prcīzus Igaunijas tūres protokolus,dosim pilnīgāku informāciju,ceru ka šodienas informācijā izmaiņu nebūs.

Peksis Peksis - 27-09-’07 21:22

Nu ja igauņi apkopos rezultātus, tad varbūt nākošo gadu tos uzzināsim.

reksim reksim - 27-09-’07 14:31

Strazdiņ, kas tomēr ir labāk – laiva ar motoru, ko jau vienreiz dabūji, vai kauss ar kādiem pilns pieliekamais?;-) VAU!

reksis reksis (Email ) - 25-09-’07 21:13

jocīgi gan, ceturto reizi notiek Hondas kausa izcīņa spiningošanā, bet kausu gan nav redzējis neviens

Peksis Peksis - 25-09-’07 17:34

Tad jau laikam esat dabujuši iekšās, ka tādi minorīgi toņi. Bija taču baigi labie rezultāti pirms pēdējā posma, un šķita, ka medaļas jau mūsējās.

Viss ir kārtībā. Mūsējie ir paveikuši visu labā līmenī. Individuāli pirmajā vietā ir Pēteris Lideris, komandām – Salmo. Tikai neliela problēma – pēdējās kārtas organizētājiem igauņiem bija sarežģījumi ar rezultātu apkopošanu, tādēļ protokolu, no kuriem varētu redzēt rezultātus, vēl joprojām nav. Neko darīt, gaidīsim.

einis einis - 25-09-’07 16:00

Ko tad tur rakstīt. Normālu zivju nebija, vienkārši nebija. Kārtējais maiļu dauzīšanas pasākums.;-)

karlo karlo - 25-09-’07 15:53

Baigais klusums! Ne baltijas līgas rezultāti, ne ziņas par 3 posma pārcelšanu.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.