« Septembra pēdējie mot… | Home | 21.oktobrī »

CIPS pasaules meistarsacīkstēs spiningošanā

Vakar Latvijas spiningotāju komanda, kura piedalījās 2007.gada spiningošanas pasaules čempionātā Saratovā, Krievijā, beidzot pilnā sastāvā bija atpakaļ Rīgā un radās iespēja tikt pie papildus informācijas.
Uzklikšķini!Spiningošana notika Volgā. Katru dienu sportisti varēja darboties sešas stundas. Pēc pirmās dienas pārliecinošā vadībā ar 14,750 kg un 14,700 kg smagiem lomiem izvirzījās mājinieki - divi Krievijas pāri. Trešajā vietā ungāru duets ar 10,465 kg. Mūsējo divnieks Harijs Raciborskis un Andis Miezis ar 7,835 kg smagu lomu bija ceturtie, Egons un Raimonds Simsoni ar 4,87 kg - septītie. Komandu vērtējumā Latvija bija trešā aiz Krievijas un Ungārijas.
Otrajā dienā lielisku sniegumu nodemonstrēja Andis un Harijs, kuri uzrādīja dienas labāko lomu -15,030 kg. Arī Egons un Raimonds uzlaboja rezultātu un ar 6,770 kg uzrādīja dienas sesto rezultātu. Nez kādēļ neveicās Krievijas spiningotājiem, viņu labākais duets uzrādīja tikai 3. rezultātu. Pēc saspringtas gaidīšanas un skaitīšanas izrādījās, ka divu dienu kopsummā daudziem par pārsteigumu mūsējo duetam Harijam R. un Andim M. un pirmās dienas līderiem A. Šeiņinam, M Seļivanovam un rezervistam A.Pitertsovam bija vienāds rezultāts - 5 punkti.
Uzklikšķini!Taču pirmajā dienā iegūtais nelielais loma svara pārsvars nodrošināja Krievijas sportistiem čempionāta zelta medaļas, Harijam Raciborskim un Andim Miezim pienācās sudraba medaļas. Bronza - Krievijas duetam V. Posokhovam un M. Didikinam.
Latvijas komanda čempionāta otrajā dienā uzrādīja labāko komandas rezultātu, kas kopvērtējumā ļāva apsteigt ungārus un iegūt sudraba medaļas arī komandu vērtējumā. Čempionu zelta medaļas ieguva mājinieki - Krievijas komanda.
Čempionāta gaitu filmēja Edgars Zveja, kurš pavadīja mūsu sportistus. Iespējams, ka mūsu vicečempionus redzēsim TV kādā no tuvākajiem Zvejas raidījumiem.
Čempionāta rezultātus var redzēt arī protokolos.
 
17. 10. 2007.

  Seko jaunumiem Facebookfive comments

mirtins mirtins - 20-10-’07 12:01

JK – atšķirība? Nav kas iet un nav kas runā:)) Savulaik Āzis ašpadsmit reizes pie Bojāra nāca, kamēr Rīgas dome uzsauca dažus tūkstošus Dakarai:)) A tagad – stāsts elementārs – basketbolistēm par prēmiju lēma uz sitiena, makšķerniekiem lemj un lemj un lemj… un nevar vien izlemt. Nepieciešams regulārs un netalaidīgs darbs:)) tu to darīsi? Tev pleci neiesprūdīs? Vai pareizāk alusvēderiņš:PPPPPP

JK JK - 19-10-’07 14:21

???
Pleci man plati, bet viens to es nevaru. Mani bosi gan lielījās par mūsu komandas 3.vietu Latvijas čempī. Tur jau ministrijas un federācijas līmenī jārunā. Neredzu, kur atšķirība starp Dakāru un oficiālajiem Pasaules un Eiropas mačiem.

??? ??? - 19-10-’07 12:09

JK
Varbūt vari palīdzēt pagrūst?

JK JK - 19-10-’07 09:55

Es personīgi puišus apsveicu zive.lv, bet tur admins kaut ko pārnesa un komentāri ar laba vēlējumiem visi ir pazuduši.
Es puišus apsveicu arī šeit un lai viņi tikai dragā. Dabūs godarakstus no ministrijas un varēs atkal gatavoties saviem turpmākajiem startiem. :-)
p.s. vajag mēģināt copes sportu (izlases) pagrūst zem Armijas sporta kluba. Armijai šobrīd daudz naudas paliek pāri! :-)

Agris Agris - 18-10-’07 21:41

Brīnos kādēļ tāds klusums,vai nevienam nav nekas sakāms par šo lielisko sniegumu, mūsējie no PČ atved divas sudraba medaļas,kas ,manuprāt, ir lielisks sasniegums ar ko visus apsveicu. Klusumam redzu tikai dažus izskaidrojumus:pirmais,bet maz ticamais, visi ieslīguši politiskajos procesos; otrais- visi trin āķus Hondas kausam un trešajai LČ kārtai; un visubeidzot trešais iemesls klusumam varētu būt visnotaļ banāls,visiem lielajiem runātājiem ir vienkārši mute ciet,jo nav jau arī ko sliktu pateikt, bet labu teikt nav raduši.
Šis gads mums ir bijis ļoti veiksmīgs,ir bijuši lieli panākumi dažādās makšķerēšanas sporta disciplīnās, sveiciens visiem kas ieguva medaļas un tiem kas startēja, priekšā jauns gads ar jauniem startiem,kurā cerams neizpaliks labi rezultāti.

Paldies, Agri par labiem vārdiem mūsu sporta virzienā. Tev ir pilnīga taisnība, daudzi no mums nav pieraduši skaļi slavēt mūsu kolēģu vai draugu sniegumu, atbalstīt viņus sarežģītos brīžos un teikt labus vārdus. Tomēr ceru, ka viss, kaut vai lēnām, tomēr mainīsies uz labo pusi.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.