« Ziņas no Igaunijas | Home | Par lašiem Daugavā »

LMSF gada sezonas noslēgums.

LMSF biedru zināšanai.
Gadskārtējais LMSF pasākums veltīts 2007. gada sporta sezonas noslēgumam notiks šī gada 30. novembrī 16:00 E.Smiļģa ielā 46 (Āgenskalnā), pirmā stāva zālē.
Dalība tikai ar ielūgumiem. Piedalīties tiek lūgti pārstāvji no visiem LMSF biedriem - pašvaldībām, firmām, klubiem, biedrībām. Lai apstiprinātu līdzdalību un saņemtu papildus informāciju, zvanīt Jānim Stikutam pa tel. 29517507.
 
05. 11. 2007.

  Seko jaunumiem Facebookthree comments

lasis lasis - 13-11-’07 09:00

Mūsu “slavenības” vairs pat nerubī ko taisa. Laikam tie 2 taukšķi valsts naudas par vienu copi ir par maz. Inflācija taču. Ņirga nāk par Zvejas arhīviem ar superveciem jaunumiem un Taizemes copi. Kaut kāda hohma ar nesen redzētais raidījums, kur Olte grozījās. Visa pusstunda viena Hondas reklāma, beigās pāris sekundes!! atbalstītājos izrādās Salmo. Par brakariem pateica vien ka noķerts esot milzis. Vai tad palika bail nosaukt brakara uzvārdu? ;-)

asaris asaris - 13-11-’07 07:16

Vai tad Olte nefilmēja šogad latvijas čempionātu spiningošanā? Nevaru neko atrast par copi Babītē.

??? ??? - 08-11-’07 19:44

Vai ielūgums attiecas arī uz karpu copmaņu izlasi?

Lūgti ir visi to Latvijas izlases komandu dalībnieki un pārstāvji, kuras šogad startēja pasaules čempionātos. Tajā skaitā arī karpu makšķernieku komanda.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.