Novembra sīkumi

Tiem, kas nav redzējuši dabā lašveidīgo nārstu, interesanta var būt dāņu lapa, kurā ir saites ar labiem videoklipiem. Taimiņu nārsts tajos ir redzams dažādos griezumos un visā pilnībā.
Vēl dažas adreses par lašu un foreļu audzēšanas tēmu.
www.hvilested.dk-1
www.hvilested.dk-2
 
28. 11. 2007.

  Seko jaunumiem Facebooktwo comments

Bebrs Bebrs - 09-12-’07 16:05

Tad kur pie ir problēma palaist to pašu brigādi kas Ventā vasarā taisa monitoringu, palaist arī rudenī? Nebūs jāalgo zvejnieki, jāsargā nurds un dažš labs nevarēs bļaut par maliķībām vaislnieku zvejā. Vienīgi Venta nav tāda maza upīte kā tā ko varēja video redzēt.

Ideja ir nereāla daudzu apstākļu dēļ. Tā LZRA brigāde nav profesionāli zvejnieki, viņiem darba pietiek. Vēl viens sīkums – parēķini, cik būtu jāmaksā par vienu lasi, kuru ar elektroaparātu Ventā medītu kāds neprofesionālis. Kopumā tas būtu nesalīdzināmi dārgāks pasākums. Pie tam neceri, ka inspektori tos ķērājus atstātu bez uzraudzības.

Tas, ko tu redzēji Dānijas bildēs, bija viena makšķernieku kluba parasta aktivitāte.

Bebrs Bebrs - 07-12-’07 21:33

Noskatījos visus video, interesanti. Vai es pareizi sapratu ka vaislniekus ķēra ar “aparātu”? Sanāk ka ikriem tāds process nekādu skādi nenodara.

Tu saprati visu pareizi, arī to, ka ikriem tas process nekādu skādi nenodara.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.