Zaļie Ziemassvētki.

Lai gan šodien ir Ziemmassvētki, dienā ārā ir +3° C un zaļo zāle. Rīgā no sniega nav ne miņas. Retas ūdenstilpes Latvijas austrumu daļā ir klātas ar plānu ledus kārtiņu. Tāpēc makšķernieki ir koncentrējušies gan uz jūras copi, gan uz tādām atklāto ūdeņu zivīm kā līdakas, zandarti, vēdzeles. Dažubrīd ienāk tīri labas ziņas par nupat ienākušām vimbām Lielupē.

Iepriekšējās dienās pasts bija pārpludināts ar Ziemassvētku apsveikumiem. Dažus ievietoju arī šeit. Vidējo var aplūkot ar Power Point.
Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!

Lai vienkāršotu šo interneta resurspunktu, veicu nelielas izmaiņas izmaiņas, tās būs redzamas tuvākā laikā.
Dzīve iet uz priekšu, apmierināt savu zinātkāri un atrast atbildi uz jebkuru jautājumu šodien var dažu minūšu laikā, ierakstot pareizos vārdus Googles vai kāda cita meklētāja lodziņā. Arī savas jaunradītās vai atrastās informācijas izvietošana internetā ir kļuvusi stipri vienkārša. Bildes var izvietot specializētos bilžu portālos, tādos kā poga.lv vai flickr.com, videofailus - youtube.com, videogaga.lv un citos. Arī blogus jeb dienasgrāmatas, kas vēl pirms 4 gadiem bija jaunums, šodien tiešsaistes režimā piedāvā vesela rinda portālu, tai skaitā arī Latvijā. Nekas nav pašam jākonstruē, atliek tikai izvēlēties, noformēt un aizpildīt.
Minēto un arī dažu citu iemeslu dēļ pārtraucu uzturēt lapas par mušiņmakšķerēšanu, inventāru un krievvalodīgo lapu, uz kādu laiku vēl saglabāju ceļojumu lapu.
Iepriekšējo blogu ierakstus, izņemot komentārus, varēs atrast arhīvos, par mušiņmakšķerēšanu - teorijas sadaļā.Gaišus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno 2008.gadu!
 
25. 12. 2007.

  Seko jaunumiem Facebooktwo comments

breksis breksis - 29-12-’07 09:53

Vakar redzēju Zvejas raidījumu.
Pusstundu tai haltūrai patērēju, pilnīgi pa tukšo. Zveja kā vienmēr, tiek tikai līdz pirmajai bufetei pie Baltezera un Simsona, nu tīrākā privātā reklāma. Liskins laikam jau runāja patiesību. Simsons savā zirgā un taurē par valsts inspektoru labajiem darbiem un citu klubu un cilvēku sapelnītām medaļām.

Kad beidzot parādīsies nolikums ziemas mačiem?

Ne asakas un Laimīgu Jauno Gadu!

Minēto TV raidījumu neredzēju, tāpēc konkrēta komentāra man nav, pie tam šī tēma sāk atkārtoties. Konceptuāli – greznoties ar citu nopelnītām balvām nav labs stils, taču sliktu stilu ir neiespējami izskaust. Kamēr tas neaizskar kādu personīgi, stils ir katra privāta lieta.

NG solīja, ka ziemas sacensību nolikums būs tuvākajās dienās.

copmanis copmanis - 26-12-’07 12:30

Laimīgu visiem Jauno gadu! Ne asakas un priekā!:-D(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.