« Zaļie Ziemassvētki.… | Home | Par pasaules akvakult… »

Pirmie 2008.gada ieraksti

Tieši 1.janvārī Rīgā parādījās pirmais nopietnais sniegs un sāka salt. Vakar no rīta temperatūra bija -15°C, šodien -10°C. Vidzemē iau vairākas dienas ap -20°C un ezeri pārklāti ar normālu ledu, arī uz ezeriem Rīgas tuvumā sāk veidoties nopietns ledus. Taču ziņas no copes frontes ar nelieliem izņēmumiem ir visai pieticīgas.

Brīvajās dienās nedaudz pacentos uzlabot fishing.lv dizainu un funkcionalitāti. Pēdējā laikā par makšķerēšanas tēmu rakstu visai maz, bet vairāk iznāk atbildēt uz jautājumiem savās lapās, nereti arī atsaukties uz komentāriem zive.lv. Lai tas viss nepazustu un pats varētu atgriezties pie kādreiz rakstītā, teorijas sadaļā izveidoju arhīva lapu, kurā iekopēju, ceru, visus savus 2007. gada rakstiskos izteikumus zive.lv lapās.

Atradu interesantu upju restaurācijai veltītu lapu. Daudz shēmu, attēlu un paskaidrojumu, kuri varētu noderēt arī mūsu apstākļos.
 
06. 01. 2008.

  Seko jaunumiem FacebookKomentāru nav(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Personīgo informāciju saglabāt?
Informācija.Visi html tagi tiks dzēsti . Izņēmums ir <b> and <i>. Saiti var izveidot, komentārā ierakstot url vai e-pasta adresi.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.