Pirmie 2008.gada ieraksti

Tieši 1.janvārī Rīgā parādījās pirmais nopietnais sniegs un sāka salt. Vakar no rīta temperatūra bija -15°C, šodien -10°C. Vidzemē iau vairākas dienas ap -20°C un ezeri pārklāti ar normālu ledu, arī uz ezeriem Rīgas tuvumā sāk veidoties nopietns ledus. Taču ziņas no copes frontes ar nelieliem izņēmumiem ir visai pieticīgas.

Brīvajās dienās nedaudz pacentos uzlabot fishing.lv dizainu un funkcionalitāti. Pēdējā laikā par makšķerēšanas tēmu rakstu visai maz, bet vairāk iznāk atbildēt uz jautājumiem savās lapās, nereti arī atsaukties uz komentāriem zive.lv. Lai tas viss nepazustu un pats varētu atgriezties pie kādreiz rakstītā, teorijas sadaļā izveidoju arhīva lapu, kurā iekopēju, ceru, visus savus 2007. gada rakstiskos izteikumus zive.lv lapās.

Atradu interesantu upju restaurācijai veltītu lapu. Daudz shēmu, attēlu un paskaidrojumu, kuri varētu noderēt arī mūsu apstākļos.
 
06. 01. 2008.

  Seko jaunumiem FacebookNo comments(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.