Pētera Lidera kārtējā līdaciņa

Uzklikšķini!Ziema Latvijā nav noskaņota labvēlīgi ne īstai ziemas copei, ne mūsu sportistiem, kuri joprojām makšķerē ar pasaules čempionu tituliem. Siltais laiks, gaisa temperatūra Latvijā grozās ap 0°C un vietām ledus ir kļuvis bīstams, sarežģī pilnvērtīgu treniņu iespējas un, attiecīgi, gatavošanos pasaules čempionātam, kurš pēc 5 nedēļām notiks Krievijā. Kaislīgākie lielo lomu kārotāji lēnām sāk pārvietoties Pērnavas virzienā, bet sportistiem atliek tikai mēģināt atrast tepat Latvijā vietas, kur ledus apstākļi ir kaut cik ciešami. Traucēta tiek arī plānoto sacensību norise.
Diemžēl, nestabilā ledus situācija skāra arī aģentūru. Nenovērtējis ledus apstākļus, 5.janvārī Asteres ezerā ielūza un priekšlaicīgi no dzīves aizgāja Agnis O., visi zaudēja patīkamu cilvēku, bet aģentūra - jaunu un perspektīvu darbinieku.
Uzklikšķini!Tomēr Vidzemes augstienes ezeros ledus vēl esot tīri labs un cope turpinās. Meistarība un zināšanas ir svarīgi priekšnosacījumi labiem rezultātiem sacensībās, taču vienlaicīgi ļauj sev sagādāt arī kādu patīkamu dāvanu arī visvienkāršākajā copē. Nupat Kristīne M. atsūtīja ziņu un skaistu bildi, kurā galveno lomu ar nopietnu līdaku tēlo divkārtējais pasaules čempions Pēteris Lideris. Pievienoju Kristīnes vēstuli.
"Sveiks, Jāni!
Vispirms novēlu Tev laimīgu Jauno gadu!
Nosūtu Tev divas burvīgas bildes ar Pēteri Lideri un viņa lomu, kuru varētu nodēvēt: "Sportisti dažkārt mēdz ķert arī ZIVIS ne tikai TITULUS", kas, protams, pastiprina titula ieguvēja statusu!
Līdaciņa noķerta Cēsu raj., Līgatnes pag. Ratnieka ezerā. Tās garums ir 111cm un svars 9800 gr. Līdaciņa iekāroja raudiņu, kura bija uzlikta uz karodziņmakšķeres, 10 cm diametra āliņģi.
Ar cieņu Kristīne"
 
14. 01. 2008.

  Seko jaunumiem Facebookthree comments

krans krans - 15-01-’08 10:26

jams boreja blakus, un ,ar gafu chakarejaas. Shamie bija divataa, (laikam ar deelu), kas palidzeja pie izvilkshanas,pietureja auklu,kamer Peteris ar bori opereja;)

JK JK - 15-01-’08 09:56

Līdaku redzu, bet neticu, ka viņš viņu dabūja cauri 10 cm caurumam! 8 kg līdakas galva knapi ieiet 125 mm caurumā!!! ;-)

kraans kraans - 15-01-’08 08:41

Peteris ilgi njeemaas kamer shamo araa daabuuja,turpat blakus copeeju setdien, kad shim uzkodās.Vietējie jau smejas, ka Peeterim vienmēr “cūkas laime” tikt pie loma galigi sliktā copes dienā.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.