SIA Salmo atzīmē jubileju.

Vakar iznāca atmiņā atgriezties notikumos, kas risinājās pirms diezgan ilga laika, - piedalījos SIA Salmo 20 gadu jubilejas svinībās. Pasākumā, kurš notika Redisona viesnīcā, man bija izdevība satikt vienuviet gandrīz visus, kas bija ar mani jau pašos Latvijas makšķerēšanas biznesa pirmsākumos. Šodien ar gandarījumu varu secināt, ka nelielais 1988.gada 20. janvārī dibinātais kooperatīvs Salmo ir izaudzis par iespaidīgu un Eiropas līmenī atpazīstamu firma ar filiālēm vairākās valstīs. No pirmās piecgades firmas dibinātāju sastāva ierindā SIA Salmo šodien ir palikuši Gundars K. un Raimonds V., kuri šodien firmā ieņam vadošos amatus. Vēl daži, kas nav aizgājuši pensijā, - Māris Ķ., Aldis V., Aigars B.un Ilgvars B. ir uzsākuši un veiksmīgi turpina biznesu citās sfērās. Tikpat darbīgi, gan bez sava biznesa, joprojām ir Elmārs M. un Alberts S. Bija patīkami gan dzirdēt apsveicēju runas, gan vienkārši satikt visus "vecos" kadrus sveikus un veselus. Nu jau kā nobriedušus vīrus ar savām sievām un tolaik vēl mazajiem, bet šodien jau pieaugušajiem bērniem. Jubilejas pasākuma lielā dalībnieku pulkā patīkami bija vēlreiz tikties ar Latvijas Salmo kluba vadītājiem Jāni Ķ., Aivaru M., citiem firmas draugiem, sportistiem un darbiniekiem no SIA Salmo un tās filiālēm Krievijā, Ukrainā, Baltkrievijā, Igaunijā un Lietuvā.
 
20. 01. 2008.

  Seko jaunumiem FacebookOne comment

gribu mācīties gribu mācīties - 03-02-’08 12:10

kad eju uz forelēm daudz bleķus atstāju kokos. Vienreiz redzēju rādijāt ka ar spiningu ar var precīzi mest. Vai kaut kur nevar atrast kādu mācību video vai vismaz aprakstu?

Internetā ir daudz informācijas par mušiņmetieniem, bet par spiningu ir stipri maz. Katrā ziņā neko nopietnu neesmu manījis. Pie pirmās izdevības ielikšu dažas noderīgas bildes no sava arhīva.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.