« SIA Salmo atzīmē jubi… | Home | No spiningotāja ābece… »

Ārkārtas LMSF valdes sēdē

Vakar LMSF valdes ārkārtas sēdē valde nolēma iesaistīties Vides Ministrijas Vides konsultatīvās padomes darbā un šim darbam kā LMSF pārstāvi deleģēja RMMB biedru Jāni Birzaku. Savā pamatdarbā J. Birzaks pilda LZRA iekšējo ūdeņu laboratorijas vadītāja pienākumus.
Starptautiskā makšķerēšanas sporta konfederācija CIPS, kuras sastāvā ir LMSF, vienmēr sadarbojas ar organizācijām, kuras darbojas vides aizsardzības un zivju krājumu pārvaldības jomā. Piemēram, katrā CIPS kongresā viena diena tiek veltīta aktuāliem globāliem jautājumiem pasaulē minētajās sfērās. Iepriekšējā konkgresā, kurš notika Prāgā, detalizētāk tika skatīta zivju aizsardzības problēmas Vidusjūras baseina valstīs un kormorāna ietekme uz zivju krājumiem Viduseiropā.

Ar J. Birzaka atļauju teorijas sadaļā ievietoju viņa pēdējo rakstu LATVIJAS IEKŠĒJO ŪDEŅU ZIVJU RESURSI UN TO IZMANTOŠANA, kurš varētu noderēt arī makšķernieku saimei.
 
30. 01. 2008.

  Seko jaunumiem Facebooktwo comments

jst jst - 31-01-’08 22:11

NG
Komandu skaitu, kā parasti, var redzēt kalendārā. Dalībnieki.

NG NG - 31-01-’08 08:41

MAČI BŪS 100%!!!
Komandām ir pats pēdējais laiks pieteikties un samaksāt biedru naudas, uz doto mirkli nav pieteikumu no pašām vadošajām komandām, automātiski nekas nenotiek, vajadzīgs pieteikums.
Pie reizes atgādinu, ka līdz pēcpusdienai pieņemu pasūtījumus motilim, domājiet savlaicīgi, cenas manā lapā(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.