« SIA Salmo atzīmē jubi… | Home | No spiningotāja ābece… »

LR čempionāts notiks Latgalē

Šodien tika nobeigti nepieciešamie priekšdarbi, lai beidzot uzsāktu Latvijas zemledus makšķerēšanas čempionātu. Pirmais posms, kurš bija ieplānota Baltezerā, ir pārcelts uz Latgali. Tas notiks 9. un 10. februārī Preiļu raj., Riebiņu novada ( bijušais Rušona pagasts) Eikša ezerā. Nolikumu un uz 01.02.2008. pieteikto dalībnieku sarakstu var atrast izmantojot saiti 2008.gada sacensību kalendāra lapā.

Dalībnieku vārdisko sastāvu uz 06.02.2008. var redzēt sarakstā.
 
01. 02. 2008.

  Seko jaunumiem Facebooksixteen comments

Gatir Gatir - 14-02-’08 17:57

JSt, kur tad ir?

Andzuks Andzuks - 12-02-’08 11:09

Ko tur tik slikts ledus kad tāda apsardze:)

mirtins mirtins - 08-02-’08 10:53

Zivis retinās ne tikai treniņos, bet arī sacensībās. Cik nopratu, sacensības notiks aptuveni turpat, kur plānots pasaules čempionāts. – 10 февраля на Матырском водохранилище пройдет открытый региональный чемпионат по ловле рыбы на мормышку со льда.
Организаторами соревнований выступили областной рыболовный клуб и Главное управление МЧС России по Липецкой области. В соревнованиях примут участие спортсмены из Липецка, Воронежа, Тамбова и других городов. Для обеспечения безопасности проведения соревнований липецкие спасатели будут нести дежурство на снегоходах и судне на воздушной подушке «ПЕГАС». После чемпионата для спортсменов будет организована полевая кухня.

mirtins mirtins - 06-02-’08 11:58

Tas sākās 5.februārī. Krievi trīs nedēļas intensīvi dolbīs zivis

В Липецке на льду Матырского водохранилища, в преддверии стартующего на этом водоеме 20 февраля Чемпионата мира по ловле рыбы на мормышку начались тренировки членов сборной России по зимней рыбалке.

Как сообщил GOROD48 президент Липецкого областного клуба рыболов Олег Мосоров, сегодня в Липецк прибыли члены сборной России по зимней рыбалке. 8 спортсменов намерены провести тренировки на Матырском водохранилище. Сборную возглавляет президент национальной сборной России по зимней рыбалке Станислав Радзишевский.

Сегодня спортсмены уже начали тренировки. 10 февраля члены сборной примут участие в открытом чемпионате области по зимней рыбалке.

Peksis Peksis - 05-02-’08 22:29

JK- vispār laba doma vēl tik jāizdomā signālu sistēma, kad tev baigi ķeras, lai neviens netuvotos.

jst jst - 05-02-’08 17:15

Dalību jau pieteikušas 17 komandas, rīt formalitātes solīja nokārtot vēl divas komandas.

JK JK - 05-02-’08 11:44

Peksis
Poliču bākuguns uz pleciem derēs? (h)

Peksis Peksis - 04-02-’08 22:13

Mirtin- tu mani satrieci, es tā cerēju, ka mani apgrābstīsi, bet nu ne kā būs jāpaliek gribošam. JK- uzliec arī sarkanu cepurīti, lai var pa gabalu tevi redzēt un tev netuvoties, jo noteikti visu zivi būsi piesūcis pie sevis. Uz tikšanos sestien pie ezera.

JK JK - 04-02-’08 16:18

kraans
Zivis ir jāmīl un normāli jābaro nevis ar herņu, bet ar kvalitatīvu materiālu. Visas informācijas, ko es ar Mareku darījām, būs piektidienas vakarā pie viskija vai konjaka glāzes.

kraans kraans - 04-02-’08 15:15

ahaa, es domaju salmo tirgoto kautkadu ziemas njammu bunzhaas, itka esot sarkaniga putra sajaucot,neviens vel neesot megjinajis to brinumu no maniem pazinjam;(

mirtins mirtins - 04-02-’08 14:52

Kraans – nē runa ir par barību, nevis ēsmu. Tas ir paša taisīts mikslis kopā ar kādu atraktoru vai gatavo barību.

kraans kraans - 04-02-’08 14:02

tatad JK machos turi rokaa vai padusee sarulletu avizi, lai tevi var atpazit un neprubii citus maksjerniekus tados pashos kostimos;)D
a ta sarkanaa putrinja nav vaacijaa razhota, buzdzhinjas?

mirtins mirtins - 04-02-’08 13:38

JK – ja gribi varu pastāstīt arī kādas tev būs barības:)) Starp citu tā tumšā zampa strādāja labāk nekā sarkanā. Man domāt sarkanā par stipru bija. Un ja kas, tad ja caurums iestrādājies, es nemaz motili neliku, tikai vienu pinku un kādas 10 raudas neatejot no kases. Neko lielāku gan nedabūju.

Tu pats uz treniņiem vēl brauksi?

JK JK - 04-02-’08 13:10

Paldies mirtin par manu reklāmu. Aizmirsi vēl pateikt, ka man būs dzeltens Horfin Aquagard kostīms un urbis baltā krāsā. (angel)

mirtins mirtins - 04-02-’08 12:53

Ja zonas tiks spraustas kā Agris uz vietas tur štukoja, tad seklā mala būs 3 – 3,5 m dziļums, bet dziļā mazliet pāri 6m lielāku breksēnu klātesamība nav 100% garantēta ar atrašanos dziļākajā malā. Sestdien pats redzēju kā normālāku breksēnu izceļ seklajā malā. Vietējie gan sēdēja pašā bedrē 7 – 8 m. Bet tur jums netikt. Savukārt caurspīdīgo plicēnu konkurence ar nedaudz resnākām raudiņām ir atkarīga no atrašanās vietas ne tikai zonā, bet arī ezera daļā. Līdz ar to priekšrocība tiem, kas būs trenējušies un iepriekš zinās, kur var sēdēt uz caurspīdīgo plici, bet kur ir vērts mēģināt barot raudiņu, kas tomēr ir druknāka.

Pavisam pie malas, zālēs var dauzīt asarīšus no mazāk nekā metra dziļuma. Ātrāk un līdz ar to arī produktīvāk,taču jums tur tikt nespīd:)) Visur citur asarīšu uzrodas un pazūd paši pēc sava īpaša funktiera:)) Ķīšu bija maz. Rita noķēra ķīsi, kas bija bonuss, krietni druknāks par plicēniem:)) No līdakām baidīties īpaši nevajag, vietējie tur tās ir izmočījuši ar ūdām. Olte patrieca vienu brakaru.

Var barot gan barību gan motili. Kas kuram iet pie sirds. Vienīgi piebildīšu, ka ar barību barotajos JK āliņģos raudiņu varēja štancēt arī vairākas stundas pēc tam, kad viņš no ezera bija prom, bet āiņģos, kur bija pirms vairākām stundām kaisīts motils, bija klusums, līdz nolaida kādu šķipsniņu kāpuru. Bet to jau jūs vīsi paši labi zināt.

P.S. Žēl bet nesanāks šoreiz jūs tā sirsnīgi apgrābstīt. Tā ka ne asakas visiem. Lai uzvar labākie -Es par meitenēm:))

Atvainojos Jst par komentu (paspruka)

agris agris - 04-02-’08 09:39

Sestdien un svētdien diezgan kuplā pulkā pārbaudijām Eikša ezeru, varu apgalvot, ka zivis ezerā ir un ķeras. Sacensību zonas tiks nospraustas gar bāzes malu, dziļums 4-6m, zivis: sīks asarītis,ķīši, raudiņa un caurspīdīgs plicītis, secinājums viens- normālas sacensību zivis. Neiztiks arī bez intrigas, jo pa kādam ķeras arī lielāki asari ( sestdien divus tādus pievarēja Mareks) un breksītis no 200-500g( tādu noķēra Pēteris). Ledus Preiļos ir stabils, šõdien no rīta arī piesalis, tātad tiekamies sestdien no rīta ezermalā.
Neaizmirstat laicīgi nosūtīt pieteikumus, pārskaitīt dalības maksu un pasūtīt naktsmītnes( informāciju var dabūt http://www.preili.lv)(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.