Lapzemes festivāls

Saņēmu informāciju, ka Lapzemes copes festivāls šogad būs orientēts tikai uz līdaku copi. Norises laiks ir mainīts, festivāla laiks ir it kā zivīgāks - jūlija otrā nedēļa, proti 8.-9. jūlijs. Vieta esot tipiska līdaku vieta ( Dorothee) , tā atrodas aptuveni 200 km uz rietumiem no Umeo, tātad, aptuveni 500 km no Stoholmas. Braucienu organizēsim kā parasti. No 30 mums iedalītajām vietām šobrīd palikušas pieejamas tikai 20 (veterāni nesnauž ). Vairāk informācijas ceļojumu lapā.

Tie, kurus interesē Norvēģija, pie manis var ieskatīties jaunajā uz copi orientētās norvēģu tūrisma firmas DinTur 2006. gada katalogā. Tas aptver labas vietas visā Norvēģijā.
 
05. 01. 2006.

  Seko jaunumiem Facebooktwo comments

dalībnieks dalībnieks - 05-01-’06 14:28

NN

150 – 300 Ls atkarībā no tā, kādu papildus programmu un servisu izvēlēsies un ar kādu transportu tiksi līdz maču vietai. Neviens jau nebrauc tikai uz festivālu, visi to parasti saista ar foršu copi un atpūtu nedēļas garumā normālā kompānijā.

NN NN (Email ) - 05-01-’06 13:11

jst, sveiks šajā gadā! Vienkāršs mirstīgais kā es arī varētu tikt uz šo festivālu? Ja jā, tad cik apm. man tas izmaksātu?

Zvani. Neredzu problēmas. Izmaksas ‘dalībnieka’ pieminētajā diapazonā.Pārejo var sakārtot.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.