« Makšķerauklas 2008 | Home | Vainīgo meklējot »

Kārtējā LMSF sēde

05.martā notika kārtējā LMSF valdes sēde. Sēdē akceptēja divus jaunus LMSF biedrus - Silver Scale un Ave Sport, pēdējā pārstāvēs pazīstamo amerikāņu firmas Eagle Claw zīmolu.
Par LR 2008.gada zemledus čempionātu tika pieņemts lēmums nestabīlo ledus apstākļu dēļ to pārtraukt un čempionāta vērtējumu veikt, izmantojot tikai viena posma rezultātus. Kā tas bija jau paziņots iepriekš, neizmantoto līdzekļu daļa tiks izlietota pēc attiecīgo klubu ieskata.
Valdes sēdē tika pieņemts 2008.gada spiningošanas čempionāta nolikums, tagad valdei aktuāls uzdevums būs atrast katrai kārtai piemērotas ūdenstilpes un vienoties ar organizātoriem.
Konceptuāli tika atbalstīts arī 2008.gada pludiņmakšķerēšanas nolikums, kurš tiks publiskots tuvākajā laikā. Tajā pilnā apjomā ir saglabāti iepriekšējo gadu čempionātu principi.
Vienlaicīgi tika pieņemts lēmums aprīļa pēdējā nedēļā rīkot LMSF konferenci, nosakot pārstāvniecības normu - 1 pārstāvis no katra LMSF biedra. Konkrētais datums un vieta visiem biedriem tiks paziņoti atsevišķi.
Valde apsprieda arī citus jautājumus - par līdzdalību dažādos pasaules čempionātos, tai skaitā jauniešu pasaules čempionātos. Sprieda, ka steidzīgi ir jāievieš skaidrība par Latvijas līdzdalību maija beigās foreļu spiningošanas pasaules čempionātā Bulgārijā.
 
06. 03. 2008.

  Seko jaunumiem Facebook23 comments

Gustavs Gustavs - 28-03-’08 21:15

Līdz kuram jāpiesakās ir skaidrs, bet man interesē kā citiem sokas ar tiesnešiem, jo ne kurš katrs grib 8 stundas mīcīties laivā un skatīties kā citi copē

viesturs viesturs - 28-03-’08 16:59

Nolikumā ir rakstīts līdz kuram datumam un kā japiesakas LČ spiningosanā,un ir speciāla tabula kurā var redzēt kas ir pieteicies

Gustavs Gustavs - 27-03-’08 10:08

Komanda Cormoran ir gatava piedalīties.
Kā citiem sokas ar tiesnešu piesaistīšanu?

Jānis S. Jānis S. (Email ) - 22-03-’08 21:03

Bijusī komanda /Daiwa/ meklē sponsoru 2008 g.Latvijas čempionātam spiningošanā.

Haris Haris - 17-03-’08 16:53

Par cik paši nepiesakāties un neinteresējieties esmu daļu no iespējamām komandām apzvanījis. Savu gatavību piedalīties uz doto momentu ir izteikušas sekojošas komandas:
1. Rapala,
2. Robinsons,
3. Salmo,
4. Cik saprotu Koknese, kura organizē otro posmu, bet pati tā arī nav pieteikusies šeit,
5. Liepājas MK 1,
6. Iespējams Liepājas MK 2,
7. Pie Kuzmiča,
8. Pasaule 1,
9. Ispējams Pasaule 2,
10. Milo,
11. Silver Scale,
12. Mērsrags,
Vēlmi piedalīties ir izteikušas arī vairākas atsevišķas laivu ekipāžas.
Tiklīdz dabūšu numurus meklēšu rokā pārējos.
Par pirmo posmu: Liepājas ezers, 24.05. organizatorisko pusi uzņēmušies ir LMK par ko viņiem lielais PALDIES. Vēl jātiek skaidrībā ar finansiālo pusi, bet to sakārtosim.
Kā būs kāda informācija tā ziņošu, bet ir lūgums, esiet paši aktīvāki lai man ir ko ziņot!

Andis Andis - 17-03-’08 15:29

Viestur!Ar šo lietu nodarbojas gan(droši zinu).Un pat ĻOTI intensīvi.Es tikai domāju,ka no sākuma vajadzētu pieteikties komandām un ekipāžām.Vajag taču zināt cik būs dalībnieku,lai plānotu.Esmu runājis ar Pasauli,Milo,arī ar Tevi un citiem.Visi saka,ka piedalīsies,bet internetā neko neraksta.Ko Jūs gaidiet? Ar cieņu

viesturs viesturs - 17-03-’08 12:22

Vai nebūtu pienācis pēdējais laiks tikt skaidrībā ar Lč spiningosanā kalendāru,it īpasi ar pirmo posmu.ĪR TĀDA SAJŪTA .KA NEVIENS AR TO NENODARBOJAS.

?? ?? - 10-03-’08 23:37

jānis
Nu ja atkal kaut kas nav labi. ILgi domāji, kamēr atradi par ko piesieties??? JST uzraksti un izskaidro, ko nozīmē ideju līmenī, te dažam grūti pielec.

jānis jānis - 10-03-’08 22:41

labs gan,iesākums Latvijas čempiponātam -Ideju līmenī mēs varam nostartēt sēžot savos auto.Ideju līmenis ir pats piemērotākais Latvijas čempionātam.Jo pēctam nav no kā ko paprasīt,jo viss notiek ideju līmenī.Ideju līmenis ir tas pats maigākai,ko var bilst par Latvijas Ideju čempionātu Spiningošanā.Jau iepriekš sveicu jaunos Ideju čempionāta uzvarētājus.

jst jst - 08-03-’08 21:02

Atvainojos par kļūdām datumos, ceru, ka tagad viss ir kārtībā.
NN ir taisnība, precīzi datumi būs skaidri tikai tad, kad visi rīkotāji būs apliecinājuši savu gatavību. Pašreiz tas viss, izņemot Daugavu, ir ideju līmenī. Vienkārši, lai nenonāktu konfliktā ar citiem pasākumiem.

NN NN - 08-03-’08 19:35

es domāju, kamēr nebūs precīzi zināmi rīkotāji un konkrēti datumi, kalendāram ticēt nav vērts, ir jāseko informācijai pastāvīgi.
p.s. viestur, prieks, ka Koknese nav šogad nolaidusi karogu, gan jau arī citi skeptiķi saņemsies

viesturs viesturs - 08-03-’08 19:21

NN,paskaties kalendārā,to ka Daugavā es arī zinu ,jo pats rīkoju.

NN NN - 08-03-’08 19:16

viestur, tas ir piedāvājums vai jautājums? nolikumā vienīgais reālais datums ir otrajam posmam Daugavā, pārējie ir tikai provizoriski, pietam tur minēts 17.05. nevis 23.05.

viesturs viesturs - 08-03-’08 19:09

vai pirmais posms lč spiningosanā 23 .maijā ,piektdien?

VISIEM VISIEM - 07-03-’08 21:25

Man ir ieteikums pirms rakstīt komentāru izlasīt nolikumu, ja ir grūtības ar uztveri tad vairākas reizes, lai nav jādiskutē par lietām, kas ierakstītas nolikumā.
p.s. tas nav uzbrauciens cien.NG, bet nolikuma 3(.) beigās ir atbilde par piedalīšanos atsevišķās kārtās – ir iespējams ;-)
NP

NG NG - 07-03-’08 21:03

SALMO arī savu komandu sagatavos, ja būtu iespējams nostartēt tikai vienā vai divos posmos, tad SALMO pludiņnieki arī gribētu pa kādai reizei piedalīties

ImantsK ImantsK (Email ) - 07-03-’08 17:35

Apsveicu visus ieinteresētos, potenciālos spiningošanas sacensību dalībniekus ar veiksmīgi pieņemtu nolikumu un novēlu visiem….-ne asakas.
Kā sacīt jāsaka, kas smagi nāk, tas labi nāk!
Atzīstu, izdevies ir gana labi.
Sekojot Hara ieteikumam, “Robinsoni” ir gatavi piedalīties.

EdgarsG EdgarsG - 07-03-’08 16:39

Hari, nu es taču jau teicu, ka labprāt patiesnesošu tavā kompānijā. Jautājums radās tikai tāpēc, lai varētu kādu reizi neierasties, ja cic var tiesnešot. Tomēr 4 posmi. Man pašam patiktos, ja katru reizi komanda var tiesnesi ņemt pēc izvēles.
Jāsāk meklēt glābšanas vesti.
to ??? – medaļu man nevajag. Gan jau vēl sev kādu pac saspiningošu, ja luste būs.

Haris Haris - 07-03-’08 16:05

Lai būtu skaidrība par komandām, piesaku savu komandu „RAPALA” un aicinu visus pārējos arī laicīgi, šeit pat pieteikties, lai federācija un potenciālie organizatori varētu rēķināties ar dalībnieku skaitu izvērtējot sacensību norises vietu piemērotību, un plānojot tēriņus.
Vēlos pievērst uzmanību, ka nolikums ir pieņemts un komentāri par to kā, ko rakstīt vairs netiek apspriesti un nav aktuāli. Tam bija 3 mēneši laika. Tagad aktuāli ir datumi, ūdenstilpnes, organizatori, dalībnieki.
???- izskatās, ka lielākā daļa komandu tāpat kā Tu gaida ar funktieri- mēs tāpat kā citi. Tādēļ parādi viņiem priekšzīmi.
Edgar, ja nāksi man par tiesnesi es tev speciāli izsniegšu apliecību, ka esi komandas dalībnieks :)

??? ??? - 07-03-’08 12:51

EdgarG, interesē, ko Tev maina formulējums nolikumā – vai medaļas, balvas, vai vēl ko citu – varbūt Tev arī taisnība. Jāraksta nolikumā – ekipāža sastāv no 1 vai 2 dalībniekiem, 1 tiesneša un 1 rezervista, atšķirībā no dalībniekiem tiesnesi var mainīt katrā posmā. Vai kaut kā tā.
JST – man ļoti interesē cik komandas ir izteikušas gatavību ņemt dalību čempionātā pēc šā nolikuma? Aptauja nav pilnīgi nekāds rādītājs, tagad tā arī nav vairs aktuāla…

??? ??? - 07-03-’08 08:19

EdgarsG. Pilnīgi normāli. Nekas jau neliedz kādam rezervistam būt par tiesnesi. Vismaz nebūs garlaicīgi, nu varēs pafočēt, noskatīties konkurentu paņēmienus, pateikt konkurentiem priekšā kādu falšu gājienu… :-)

EdgarsG EdgarsG - 07-03-’08 08:05

Sacensībās piedalās komandas, kuru sastāvā ir 2 laivu ekipāžas ar 2 dalībniekiem katrā, un atsevišķas ekipāžas.
Katrai ekipāžai līdzi jābūt 1 tiesnesim.

Vai tiesnesis ir komandas dalībniex? Pēc nolikuma izskatās, ka nē.

hmm.. hmm.. - 06-03-’08 21:57

Tātad nav tautas klases un biezo klase >-( Vismaz ir skaidrība kas un kā vai arī vispār nekā :-D(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.