« Ventas laši | Home | Daži Ēģiptes braucien… »

Atgādinājumi

Uzklikšķini!Izskatās, ka visi aizrāvušies ar gatavošanos jaunajai copes sezonai un daudzi piemirsuši sīkākas lietas. Tās visas nav mazāk svarīgas, tāpēc šis nelielais atgādinājums.
1. Trešdien, 30. aprīlī 15:00 LZRA telpās Daugavgrīvas 8. notiek federācijas gada kopsapulce. Lai nodrošinātu caurlaidi un vietu, lūdzu, visus pārstāvjus, kas to vēl nav izdarījuši, zvanīt pa tel. 29517507, ne vēlāk kā līdz 12:00. Papildus atgādinu, ka viens pārstāvis kopsapulcē var darboties ar ne vairāk kā divām balsīm - ar pilnvaru no sava kluba un papildus vēl tikai viena kluba pilnvaru. Balss tiesības ir biedriem, kuri par 2008.gadu ir izpildījuši valdes noteikto pienākumu - nomaksājuši biedra naudu.
2. Pēc 2 nedēļām sākas LR pludiņmakšķerēšanas čempionāta pirmais posms. Lūdzu, visus interesentus, izlasīt nolikumu, saiti var atrast kalendāra lapā, un savlaicīgi pieteikties līdzdalībai.
3. Visos gadījumos sacensībās tiks pielaisti tikai dalībnieki, kuri nokārtojuši jautājumu par dalības maksu. Līdz 15. maijam visiem, kas pieteikušies līdzdalībai spiningošanas čempionātā, lūdzu, informēt mani par dalības naudas iemaksu (komandas, kuras to ir jau izdarījušas, dalībnieku sarakstos parasti ir atzīmētas ar + )
 
28. 04. 2008.

  Seko jaunumiem FacebookNo comments(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.