jaunumi   contact

« Ielūgums uz sacensībā… | Home | Latvijas čempionātā p… »

Atgādinājumi

Uzklikšķini!Izskatās, ka visi aizrāvušies ar gatavošanos jaunajai copes sezonai un daudzi piemirsuši sīkākas lietas. Tās visas nav mazāk svarīgas, tāpēc šis nelielais atgādinājums.
1. Trešdien, 30. aprīlī 15:00 LZRA telpās Daugavgrīvas 8. notiek federācijas gada kopsapulce. Lai nodrošinātu caurlaidi un vietu, lūdzu, visus pārstāvjus, kas to vēl nav izdarījuši, zvanīt pa tel. 29517507, ne vēlāk kā līdz 12:00. Papildus atgādinu, ka viens pārstāvis kopsapulcē var darboties ar ne vairāk kā divām balsīm - ar pilnvaru no sava kluba un papildus vēl tikai viena kluba pilnvaru. Balss tiesības ir biedriem, kuri par 2008.gadu ir izpildījuši valdes noteikto pienākumu - nomaksājuši biedra naudu.
2. Pēc 2 nedēļām sākas LR pludiņmakšķerēšanas čempionāta pirmais posms. Lūdzu, visus interesentus, izlasīt nolikumu, saiti var atrast kalendāra lapā, un savlaicīgi pieteikties līdzdalībai.
3. Visos gadījumos sacensībās tiks pielaisti tikai dalībnieki, kuri nokārtojuši jautājumu par dalības maksu. Līdz 15. maijam visiem, kas pieteikušies līdzdalībai spiningošanas čempionātā, lūdzu, informēt mani par dalības naudas iemaksu (komandas, kuras to ir jau izdarījušas, dalībnieku sarakstos parasti ir atzīmētas ar + )
 
28. 04. 2008


Komentāru nav(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Personīgo informāciju saglabāt?
Informācija.Visi html tagi tiks dzēsti . Izņēmums ir <b> and <i>. Saiti var izveidot, komentārā ierakstot url vai e-pasta adresi.
 
top