« Veiksmīgs sezonas sāk… | Home | Rīgas Satiksme pārbau… »

Latvijas čempionātā pludiņmakšķerēšanā

Vakar Ventā noslēdzās triju dienu ilgais šīs sezonas pirmais pludiņmakšķerēšanas pasākums - Latvijas 2008.gada čempionāta pirmais posms. Individuāli par čempionāta līderi ar 3 punktiem kļuvis Agris Ziediņš no komandas Milo Team Latvija. Pirmajā dienā iegūtais 9.230 kg smagais loms viņam nodrošināja lielāko loma kopējo svaru un arī šī posma uzvarētāja un čempionāta līdera godu. Otrajā un trešajā vietā palika lietuvieši Aurelijus Daudzinskas un Aurelijus Paulauskas, kuri arī izcīnīja 3 punktus, bet viņu loms bija mazāks.
Komandu vērtējumā 'veiksmīgākais ar 29 punktiem bija Lietuvas klubs Fortuna Atemi LT. Otrajā vietā - Maver Sport LV (40.5), trešajā - somu komanda FIN (41.5).
Lielākais vienas dienas loms bija Dariusam Vilpišauskasam - 10,860 kg.

Detalizētus čempionāta rezultātus var redzēt pirmā posma protokolā.
 
12. 05. 2008.

  Seko jaunumiem Facebookseven comments

Krišjānis Krišjānis - 22-05-’08 22:44

Tieši tā, nebižojiet un nebižojaties viens uz otru. Aiztaupiet nervu šūnas, kas vissliktāk atjaunojas labāk noķeriet kādu zivi! :))

NG NG - 22-05-’08 20:18

veči!!! kā teica tas smukais , smaidīgais runcis multenē – DAVAITE ZIT DRUZNO
tāpat pietiek kreņķu, cope ir baigi foršā lieta un kā jau JST teica, tie kam ir ko pārdomāt noteikti arī pārdomās un darīs visu lai nākošreiz pat nebūtu par ko diskutēt, vismaz tādā tonī

jst jst - 22-05-’08 07:20

Diskusiju, kas šeit risinājās nedēļas garumā par sacensībās spēkā esošajiem noteikumiem, skāra federacijas valdē sen apspriestas lietas. Pie tam komentāri bieži bija nekorekti un tendenciozi. Tāpēc visi komentāri ir dzēsti, atmiņām paliek šis kopsavilkums.

Pirmkārt, par sacensību disciplīnu. Visiem iesaistītajiem vajadzētu detalizēti un precīzi pārzināt noteikumus un nolikumu. Gan dalībniekiem , gan tiesnešiem. Dažreiz nevietā notiek diskusijas par lietām, kuras būtu jādiskutē citūr un citā sastāvā, bet sacensību laikā vienkārši ir jāpilda. Uz mums skatās gan vienkārši skatītāji, gan amatpersonas un sportistiem būtu jābūt par atdarināšanas cienīgu paraugu.
Visiem būtu jāatcerās, ka gadījumos, ja ir aizdomas vai ir konstatēta tiesnešu vai sportistu nepareiza rīcība, korekti ir rīkoties uzreiz, nekavējoties. Protesta iespēja ir paredzēta CIPS sacensību noteikumos, kuri ir pamatā mūsu sacensībām.

Otrkārt, dzēstajā diskusijā kārtējo reizi mēs sadūrāmies ar nekorektu paņēmienu – centieniem publiskā telpā apspriest nekonkrētas aizdomas vai tendenciozi piespēlētu informāciju. Pie tam diskusijas mērķis nebija savu zināšanu papildināšana, kam pēc būtības ir paredzēts šis portāls, bet gan nemākulīga vēlme attālināti apspriest citu personu rīcību, mest ēnu uz citām personām vai notikumiem. Ne vienmēr sacensībās viss izdodas, taču rūpes par katru tiesnesi vai dalībnieku un viņu prestīžu ir neatņemama federācijas darba sastāvdaļa. Tāpēc šādu “diskusiju” neatzīstu par šīs vietas cienīgu un visi komentāri, kas attiecas uz šo aspektu, tika izdzēsti. Ceru, ka visi diskusijā iesaistītie guvuši kaut kādu mācību, un pie tā arī paliksim.

Suits Suits - 12-05-’08 13:35

Nu nekas, tavi komandas biedri kā īsti džeki pasmējās tavā vietā;-)

JK JK - 12-05-’08 13:06

Ja parasti esmu spējīgs par sevi pasmieties, ja kas nesanāk tā kā gribētos, tad šoreiz no bezspēcības nevarēju pat paraudāt!!!

Suits Suits - 12-05-’08 12:55

JK, nāks lielāki s…i – šie aizmirsīsies. Bet pa smadzenēm iedeva, ne?

JK JK - 12-05-’08 09:48

Dažos vārdos: Manas morāli vissmagākās sacensības līdz šim brīdim!!!

Paldies par operatīvajiem rezultātiem!!!(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.