Rīgas Satiksme pārbauda spēkus Vallē

Šodien piedalījos vienā labi apmeklētā makšķerēšanas pasākumā pie "Makšķernieku paradīzes" dīķa, kurā Rīgas Satiksmes copmaņi mērojās ar spēkiem makšķerēšanā.
Galvenais visu interešu objekts bija karpas.
Biju liecinieks, ka vakar šajā dīķi vīri rādīja tīri labus karpu lomus. Lai gan vakarā šo vietu skāra negaisa mala un nolija kārtīgs lietus ar krusu, rīts, kad visi izgāja uz copi, izskatījās daudzsološi. Viegla migliņa, gandrīz bezvējš, visapkārt pogoja lakstīgalas. Taču cope bija apstājusies. Iespējams, ka tieši vēsais lietus bija atstājis savu iespaidu. Pirmajās stundās nepieteicās neviena karpa. Satiku vīrus, kuri bija atbraukuši tieši no Vitkopa dīķa. Izrādās, tur viņiem nakts bija pagājusi pilnīgi pa tukšo, bez jebkādas kustības, tādēļ nolēmuši izmēģināt laimi Vallē. Līdz pusdienai visas lielās kompānijas lomos varēja saskaitīt kādas 7-8 karpiņas svarā 1-3 kg. Uz iepriekšējo dienu fona tas viss izskatījās stipri bāli. Pusdienlaikā, kad tika apkopoti copes rezultāti, izrādījās, ka smagākais loms bija nevis karpu speciālistiem, bet gan vadības komandas pārstāvim Osvaldam Maksimovam, kurš izvēlējās pareizu stratēģiju un ar štekeri savilka 3.2 kilogramus pasīkas raudiņas.Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!
 
17. 05. 2008.

  Seko jaunumiem Facebookthree comments

Artis Z Artis Z - 24-05-’08 15:51

Sveiki!
Varbūt jūs varētu pateikt, kur varētu atrast šo sacencību individuālo kopvērtējumu? Dažs labs paziņa piedalijās. Gribas redzēt, kā šim veicās!
Paldies!

Diemžēl, internetā protokoli nav pieejami. Tos var redzēt tikai pie manis. Visiem veicās lieliski – lomi bija niecīgi.:-)

NG NG - 20-05-’08 21:07

Makšķerēšanas svētki bērniem notiks 8. jūnijā, jo kā izrādījās, jau pēc CL iznākšanas, 7. datumā tur notiek starptautiskas airēšanas sacensības, jūnija CL būs pareizie datumi, šogad plānojam + – ap 100 bērniem, būs interesanti, tā ka esat visi gaidīti

irēna irēna (Email ) - 17-05-’08 20:24

Vaŗbūt varat palīdzēt noskaidrojot kurā datumā -7.jūnijā/“Copes lietas”/ vai 8.jūnijā /Salmo mājas lapa/ Lucavsalā ir Makšķerēšanas svētki bērniem. Paldies.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.