« Rīgas Satiksme pārbau… | Home | Maija sīkumi »

Jauns samu rekords

Uzklikšķini!Lai gan medijos jau maija sākumā parādījās ziņa, ka pārsniegts iepriekšējais Latvijas samu rekords, 19. maijā rekorda oficiālai atzīšanai nepieciešamos dokumentus saņēma arī LMSF.
222 cm garo un 68,2 kg smago samu 04. maijā Daugavā pie Pļaviņām nomedīja jēkabpilietis Genadijs Maisejevičs. Makšķerīks - spinings, 2.70 m, aukla 0.32 mm, ēsma - gumijas zivtiņa. Cīņa ilgusi stundu un 10 minūtes.
Tā kā loms ir apliecināts ar fotoattēliem, svēršanas aktu un liecinieku parakstiem, visticamāk, tas tiks apstiprināts kā jauns Latvijas rekords.
 
20. 05. 2008.

  Seko jaunumiem Facebookthree comments

Krišjānis Krišjānis - 25-05-’08 01:34

Turam īkšķus, cik var neveikties, lai tad būtu tā reize! :)

agris agris - 24-05-’08 22:00

Tiko sazvanījos ar Robertu Siliņu, svaigākā informācija no PČ cpiningošanā no krasta Bulgārijā, mūsējie pēc pirmās dienas sestajā vietā, rezultāti esot ļoti blīvi, tā kā visa cīņa vēl priekšā. Šodien sekmes ir bijusas dažādas,cik sapratu no Roberta, švakāk ir gājis Mārim, rīt viņu nomainīs Aigars. Turam īkšķus par mūsējiem,lai rīt izdodas tikt pie medaļām.

mirtins mirtins - 21-05-’08 14:46

Ja pareizi sapratu, liecinieku tam pasākumam netrūka, jo pat mašīnas stājās ceļa malā lai noskatītos izvilkšanu:)) Žēl vienīgi, ka tādas zivis pie mums retais tikai vaļā laiž. Kaut kur redzēju video ar smuku lielu samu, kuru pēc fotosesijas palaida vaļā.

A kā samam ar zvīņu paraugiem? :DDDDD Ar ko tās tiek aizvietotas?(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.