Jūnija pirmā nedēļa

Jūnija pirmā nedēļa pagāja kā ātrvilcienā. Lai iespaidi nepazustu, ievietoju dažas bildes.
Baltezerā Egons S. gatavojas atklāt jaunu makšķernieku bāzi. Biju aizbraucis apskatīties ar domu, ka tur varētu organizēt LR čempionāta vienu kārtu. Izskatās labi, izdevās pat nofotografēt nupat izvilktu 3kg smagu zandartu.

Sestdien pabiju Koknesē, kur nedēļas nogalē notika pasākums "Kokneses zandarts". Iepazinos ar bāzi "Radzes", kur pēc nedēļas notiks Latvijas spiningošanas čempionāta kārtējais posms. Reti skaista vieta Daugavas augstajā krastā. Ērta, lai no laivas apgūtu zandartu un samu spiningošanas noslēpumus Daugavā, skaista un labi iekārtota bāze. Pasākumā piedalījās kādi 100 dalībnieki. Laiks bija skaists, saulains, pasākuma organizācija arī laba. Visticamāk, rāmais laiks un tas, ka nebija straume, atstāja iespaidu uz lomiem. Tie bija vāji - pat zinošiem speciālistiem pārsvarā ķērās zemmēra zandartiņi, bet labāko pulkā varēja tikt ar dažiem kilogramīgiem zandartiņiem. Lielākās zivis bija pāris 2,5 kg zandartu, divi 6 kg samiņi, dažas līdakas.

Nedēļu nobeidzot, runāju par makšķerēšanas noteikumiem ar bērniem un viņu vecākiem Rīgā Lucavsalā. Jaunie makšķernieki tur bija pulcējušies, lai piedalītos SIA Salmo organizētajos tradicionālajos bērnu makšķerēšanas svētkos.Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!
 
09. 06. 2008.

  Seko jaunumiem FacebookNo comments(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.