« Jūnija pirmā nedēļa… | Home | Dažas bildes pie ūdeņ… »

LR čempionāta otrā kārta

Latvijas spiningošanas čempionāta dalībnieki bija pulcējušies Daugavā pie Kokneses. 13. jūnija vakarā Daugavas krastā izvietotā viesu nama "Radzes" laukumos varēja redzēt 43 motorizētu laivu ekipāžas, - labākie Latvijas spiningotāji tur gatavojās mēroties spiningošanas prasmē čempionāta otrajā kārtā. Jāatzīmē, ka šajā Daugavas posmā valsts čempionāta sacensības tika rīkotas pirmo reizi. Tās notika ar Kokneses pagasta padomes aktīvu atbalstu. Taču lielākajai dalībnieku daļai šī ūdenstilpe bija nepazīstama, un visi ar interesi un zināmām bažām gaidīja, cik rezultatīva būs šī kārta. Bažām bija zināms pamats, jo brīvdienās Aizkraukles HES aizver savus aizvarus un augšpus HES aizsprosta straume gandrīz pilnībā apstājas. Attiecīgi, zivju aktivitāte ūdenskrātuvē izteikti mazinās. Papildus tam valdīja izteikti rāms laiks. Par vājo copi pārliecinājās arī šo sacensību dalībnieki. Pēc 7 stundu darbošanās izrādījās, ka labākos rezultātus bija guvuši dalībnieki, kas bija orientējušies nevis uz zandartiem un samiem, kuru ūdenskrātuvē netrūkst, bet gan uz asaru copi. Pie tam 12 laivu ekipāžās palika bez ieskaites.
Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!
nnnnnnnn

Par otrās kārtas uzvaretājiem kļuva koknesiešu pāris J.Fjodorovs - D.Zujevs (Koknese - RRKP būve), otrie bija G.Riekstiņš - V.Karpenkovs (Daiwa - Cormoran), trešie - V. Saulītis - M. Bērziņš (Koknese - RRKP Būve), ceturtie - I.Dubovskis - A.Grieķers (Koknese). Komandu vērtējumā labākās bija abas mājinieku komandas Koknese - RRKP būve un Koknese, trešā palika komanda "Mēs zivīm".
Pēc divām kārtām līderos pa 3 laivu ekipāžām ir no Kokneses un Liepājas, 1 ekipāža ir rīdzinieki.
I.Dubovskis, A.Grieķers - 6 punkti
A.Miezis, H. Raciborskis - 7 p.
J.Fjodorovs, D.Zujevs - 9 p.
S.Dzenītis, J.Dzenītis - 15 p.
A.Brikmanis, R.Miķelsons - 18 p.
A.Laipnieks, S.Zuzāns - 18 p.,
S.Strode, A.Jerohins - 21 p.

Rezultātus var redzēt protokolā.
P.S. Vēlreiz pārbaudot protokolus, noskaidrojās, ka dēļ tehniskas kļūdas protokolā, Viestura Saulīša un Igora Dubovska ekipāžas apbalvošanas cermonijā bija samainītas vietām. Tā tiks labota vistuvākajā laikā. Trešā vieta otrajā kārtā pienākas V. Saulītim un M. Bērziņam.
 
14. 06. 2008.

  Seko jaunumiem Facebookthree comments

jautājums jautājums - 19-06-’08 08:30

Gribēju uzzināt atbildi uz vienu jautājumu. Gatavojos ar citiem paziņām nodibināt makšķernieku klubu. Vai varu kaut kādā veidā saņemt valsts finansiālu palīdzību?

Valsts budžeta finansējumu sporta jomā saņem tikai atzītās federācijas.
Latvijā par sportu atbildīgā valsts institūcija ir IM Sporta pārvalde. Ar sabiedriskajām organizācijām, kuras ir nokārtojušas oficiālo atzīšanas procedūru, var iepazīties http://www.sp.gov.lv/?pid=314 Atzīto sporta federāciju reģistrā. Taču jebkura biedrība var izmantot iespējas meklēt finansējumu citos avotos. Piemēram, programmās, kuras regulāri tiek izsludinātas Latvijā un paredz pat ES finansiālu atbalstu kādā no biedrības statūtos noteiktajiem darbības virzieniem.

copmanis copmanis - 17-06-’08 10:26

Braucot no Juglas puses pa Jaunciema gatvi, autobusu pietura “Klipiņas”, pie pieturas uzreiz pa kreisi pa asfaltētu celiņu, tikai taisni, tālāk pa zemes celiņu, neiebraucot mājās, kas atrodas abās pusēs celiņam, beigās atduramies laivu piestātnē pašā ezera malā. Saimnieks – Igors Nikandrovs.

Gusts Gusts - 16-06-’08 08:41

Apsveicam uzvarētājus.
Kurš zin no kuras vietas Ķīšezerā būs stars?(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.