« Jūnija sīkumi | Home | Foreļu tēma jūlijā.… »

Latvijas čempionātā pludiņmakšķerēšanā

Šodien Vallē "Makšķernieku paradīzes" dīķī noslēdzās LR pludiņmakšķerēšanas čempionāta 2. posms. Divu dienu sacensībā komandu vērtējumā ar 17 punktiem pārliecinoši labākā bija "LV Maver Sport komanda", kura līdz ar to saglabāja vadību arī čempionāta kopvērtējumā. Otrajā vietā ar 26 punktiem palika "Salmo", trešajā ar 36 punktiem - "Team Milo Latvija". Līdzīgs vietu stāvoklis ir arī čempionāta kopvērtējumā.
Individuālajā vērtējumā šajā posmā labākais bija Jevgēnijs Grigorjevs no "LV Maver Sport", kurš abās sacensību dienās savās zonās izcīnīja pirmo vietu. Otrajā vietā ar 3 punktiem un loma kopsvaru 7.300 kg palika Ainārs Bauģis no komandas "Asaris", trešajā - Jevgēnija brālis un komandas biedrs Genādijs Grigorjevs, kuram arī bija 3 punkti, bet loma kopsvars bija 6.910 kg. Ceturtajā un piektajā vietā arī ar 3 punktiem, bet mazākiem lomiem palika "LV Maver sports" pārstāvji Krišjānis Krasovskis un Laila Grīnberga. Kopvērtējumā pēc diviem posmiem par čempionāta līderiem ar 8 punktiem izvirzījušies trīs sportisti - Krišjānis Krasovskis, Ainārs Bauģis un Agris Ziediņš.

Rezultātus var redzēt protokolā.
 
06. 07. 2008.

  Seko jaunumiem Facebookthree comments

JK JK - 11-07-’08 10:13

Vai posma rezultāti būs pieejami elektroniski?
Paldies!

Peksis Peksis - 07-07-’08 09:39

Būs, būs, Maveram tad stipri daudz jāizdzer, lai pakāstu pirmo vietu

mirtins mirtins - 06-07-’08 20:45

Super interesants izkārtojums:)) Pēdējais posms būs riktīga nervu pārbaude:)) Apsveicu Maver ar panākumu. Vai tiešām šī būs sezona, kad Salmo atdos zeltu?(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.