« Jūnija sīkumi | Home | Foreļu tēma jūlijā.… »

Informācija spiningotājiem

Latvijas spiningošanas čempionāta 3. kārtas dalībniekiem.
Sacensību bāze atrodas Jaunciema gatvē 51, vietu var redzēt arī kartē, šī adrese atrodas Ķīšezera ziemeļu krastā, vietā, kura piekļaujas Pils kaktam. Kartē tajā vietā ir iezīmēta pirts.
Dalībnieku reģistrācija un pārstāvju sanāksme notiks 25. jūlija vakarā plkst 22:00 Orientējošs laika plāns ir sekojošs. Tiesnešu pulcēšanās, instruktāža un izvietošana laivās (neaizmirst rakstāmrīkus! ) 26.jūlijā 04:00, starts 5:15, copes sākums 5:30, copes beigas 12:30, atgriešanās līdz 13:30, noslēgums 14:00
Organizātoriem atbilstoši nolikumam ir tiesības nedaudz mainīt laika grafiku. Izmaiņas būs redzamas internetā, tādēļ ieteicams visiem divas dienas pirms sacensībām to atkārtoti pārbaudīt.
Čempionāta 3. kārtas atbildīgais organizātors un, attiecīgi, šīs kārtas sponsors ir SIA Normark Latvija.
Pieteikties dalībai ( jauni dalībnieki) var līdz 22.jūlijam pie galv. tiesneša J. Stikuta mob. tel. 29517507.

Nokļūt sacensību bāzē vislabāk var no Juglas puses, braucot pa Jaunciema gatvi aptuveni 3km līdz autobusu pieturai “Klipiņas” (tā ir ceturtā pēc skaita no Tallinas šosejas). Pie pieturas uzreiz pa kreisi pa asfaltētu celiņu, kad tas beidzas, tikai taisni, pa vidējo šauru zemes celiņu, neiebraucot mājās, kas atrodas abās pusēs celiņam, līdz laivu piestātnei pašā ezera malā. Jāseko norādēm.
Saimnieks – Igors Nikandrovs. Tie, kuri vēlās tuvāk iepazīties ar sacensību vietu vai rezervēt sev laivas, var zvanīt Igoram pa mob. tel. 29275283

Spiningošanas rajons - brīvi izvēlēts un nav ierobežots.

Jāņem vērā, ka bāze atrodas uz privātas zemes, tajā ir ierobežotas iespējas auto novietošanai. Pie tam auto stāvvietas lielums būtiski ir atkarīgs no ūdens līmeņa ezerā, tādēļ jebkurā gadījumā auto novietošana jāsaskaņo ar bāzes saimnieka pārstāvjiem.
Tiem, kas plāno ierasties piektdienas vakarā, būtu jāatcerās, ka piektdienas pēcpusdienā Rīga ir pārblīvēta ar automašīnām. Ja kāds plāno ierasties tieši pirms 4:00, jāņem vērā, ka var veidoties gara rinda piebraukšanai pie ezera.

Uzmanību! Ievērojot laika apstākļus un organizātoru ieteikumu, tiek izziņots jauns laika plāns. Sacensības sāksies iespējami agri. Tiesnešu sanāksme tiek pārcelta stundu agrāk un sāksies 3:00 Ņemot vērā agrāk izziņoto laiku, sanāksmes beigas noteiktas 4:00. Līdz šim laikam visiem tiesnešiem jābūt starta gatavībā. Starts būs 5 -15 minūtes pēc tiesnešu sanāksmes beigām, spiningošanas sākums vēl 15 min. vēlāk, tātad vēlākais 4:30. Ja visi savlaicīgi ieradīsies uz tiesnešu sanāksmes sākumu, nav izslēgts, ka starts būs jau 4:00.
Sacensību beigas - 7 stundas pēc starta, atgriešanās bāzē 30 min. pēc spiningošanas beigām. Spiningošanas rajons - tikai Ķīšezers. Lūgums visiem sekot aktuālajai un precizētajai informācijai, kas tiks izziņota tiesnešu sanāksmē, atcerēties norādījumus par glābšanas vestēm, nodrošināt, lai laivām būtu redzami reģistrācijas numuri.
 
15. 07. 2008.

  Seko jaunumiem Facebookeight comments

Gusts Gusts - 24-07-’08 21:58

Super.
Beidzot 99% sacensību noteikumi ir zināmi divas dienas iepriekš.
Tā turpināt un viss būs OK(h)

par par - 24-07-’08 13:53

Pareizi raksta haris. Jāsāk ir iespējami agri. šajā bula laikā pēc kādiem 10iem ezerā ir vienīga nīkšana. Varētu pat 3:30 braukt ezerā un kādos 9:30 beigt.

Haris Haris - 24-07-’08 13:37

1. Nav ko apspriest pašsaprotamas lietas: ja Ķīšezers tad Ķīšezers. Baltezerā būs nākamais posms. Ja vēlaties konkrēti, lūdzu, ierobežojums: pa Juglu (kanāls uz Juglas un Lielo Baltezeru) līdz pirmajam dzelzceļa tiltam, Mīlgrāvis līdz tiltam (domāju, ka ostas teritorijā nav ko darīt). Ar mazizmēra laivām Juglā (kanāls) arī neiesaku līst jo ap 5- iem tur sākas kuteru autostrāde.
2. Pārliecinieties visi kārtīgi par savu vai īrē ņemamo ūdens braucamo kārtību no likumiskā viedokļa (reģistrācija, tiesības, numuri laivām, vestes, m. k., u. tml.) jo arī atlīmējies numurs no laivas ir ļoti rupjš pārkāpums (laikam 160- 250 Ls). Nedodiet iemeslu aprobežotiem burta kalpiem iztērēt ~ stundu no sacensību laika elementāra protokola aizpildīšanai.
3. Ja ir iespējams, mēģiniet braukt apvienojoties, nevis katrs ar savu auto, un bāzes teritorijā stāties maksimāli kompakti jo vieta pasākumam ir stipri pamaza.
4. Ieteikums: sākt visu agrāk, lai nenogulētu rīta cēlienu, kas pie šādiem laika apstākļiem var būt arī vienīgais copes moments. Attiecīgi: instruktāža 3:00; starts 4:00; copes sākums 4:15; copes beigas 12:00; atgriešanās 12:30; noslēgums 13:30.
5. Ja kādam vēl ir aizķērusies mērsile, lūdzu paņemt līdzi un atdot organizatoram. Pildspalvas paši paņemiet, lai nav jāraksta ar sērkociņiem.

viesturs viesturs - 21-07-’08 12:53

Dalībniekam
Pēc Tavas logikas iznāk ,ka sapulcejamies pie Ķīsezera un tad katrs brauc uz kuru ezeru grib. .Un nez vai kāds no kautkā noraustīsies,bet aizbrauks kur vajadzēs.Manuprāt katra normals cilveks saprot, ka sacensības paredzetas Ķīsezerā,un nav ko pec sava prāta tulkot nolikumu.Pec sacensībām atkal būs lielā runāsana,ka tas tā bet tas to utt.Nesaprotu kam vajadzīga tāda lietu sarežgisana,varbut kādam tas ir izdevigi

dalībnieks dalībnieks - 20-07-’08 22:50

viesturam
Nolikumā nav rakstīts ka jānotiek Ķīšezerā. Tik, ka III kārtas vieta ir Ķīšezers. Nu nezinu vai ir jēga kaut kur stipri tālāk par ķīsi braukt. Varbūt tik Zveja un viņa aktieri riskēs braukt uz savu izslavēto Baltezeru. Ja nenoraustīsies un atbrauks uz mačiem….
Vai uz Juglu sakarā ar to tiltu būvi vispār var aizbraukt? Uz Daugavu ar nav vērts kulties, tur osta.

viesturs viesturs - 20-07-’08 20:29

Nolikumā rakstīts ,ka 3.posmam jānotiek ĶīsezerĀ

viesturs viesturs - 20-07-’08 18:08

Vai brīvi izvēlets spiningosanas rajons nozīmē,ka drikst braukt uz Baltezeru ,Juglu,Daugavu utt.

Brīvi izvēlēts spiningošanas rajons nozīmē tikai to, ka organizators no savas puses nereglamentē darbības rajona robežas.

dalībnieks dalībnieks - 15-07-’08 21:16

Vai iespējams variants, ka laivu nolaiž ezerā kādā citā vietā, piemēram Mežaparkā vai Baltezerā, bet pirms starta, kādos četros no rīta piebrauc starta vietā?

Jā tas ir normāls variants, tikai jānodrošina, lai pirms četriem gan laiva , gan tiesnesis būtu sacensību vietā. Ja kāds patstāvīgi atrod vietu, piemēram, Baltezerā, kur var ērtāk nolaist laivas ūdenī un pārnakšņot, tas palīdzētu organizātoriem atrisināt šo problēmu.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.