« Jūnija sīkumi | Home | Foreļu tēma jūlijā.… »

LR kausa izcīņa karpu makšķerēšanā

Kārtējo iespēju karpu makšķerēšanas speciālistiem pārbaudīt savu māku oficiālās sacensībās dod LMSF un karpu makšķerēšanas atbalstītāju organizētais pasākums - Latvijas kausa izcīņas sacensības "Valle 2008", kuras risināsies mēnesi pēc Latvijas čempionāta karpu makšķerēšanā un ir plānotas septembra pirmās nedēļas nogalē Vallē atpūtas kompleksā "Makšķernieku paradīze". Interesenti var iepazīties gan ar kausa izcīņas nolikumu, gan ar atpūtas kompleksa aprakstu.
 
17. 07. 2008.

  Seko jaunumiem Facebookthree comments

Vieca Vieca - 21-07-’08 21:56

Nu tā jau ir organizātoru neuzņēmība, ka LR čempionāts notiek vienā, nevis divās vai trīs kārtās. Katrā gadījumā nevienā no makšķerēšanas veidiem Latvijā, izlase netiek veidota pēc kausa izcīņas rezultātiem. Par piemēru ir LR čempionāts zemledus makšķerēšanā (šogad). Nedomāju ka izlases veidošanā ņems vērā pieņemsim Latgales čempināta rezultātus. Pietam LR čempionāta nolikumā nekur nav minēts ka pēc šī čempionāta, lai tiktu izlasē, ir jāpiedalās vel arī kausa izcīņā.

karpinieks karpinieks - 21-07-’08 08:53

Viecam. Kur tu ņēmi, ka izlase tiks veidota TIKAI pēc LR čempja rezultātiem? Nav manīts, ka vienas sacensības nosaka izlasi.

Vieca Vieca (Email ) - 21-07-’08 07:49

Ļoti interesants nolikums. It sevišķi tas, kas rakstīts pie sadaļas “Sacensību mērķis” un tiešāk teikums “Latvijas izlases komandas veidošana 2009.gada pasaules karpu makšķerēšanas čempionātam” Ja nemaldos, tad izlasi veido nevis pēc kaut kāda kausa sacensībām, pat ja to nodēvē par LR kausu, bet pēc oficiāla LR čempionāta rezultātiem.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.