Foreļu tēma jūlijā.

Vakar piedalījos nelielā mušiņmakšķerēšanas prezentācijā, vienlaicīgi mērķis bija pārbaudīt dažas atziņas par tēmu "ķer un atlaid". Bija iespēja arī pārliecināties, ka lietojot smalkus rīkus, kuri neļauj zivi ātri izvadīt, noteiktos apstākļos (siltā ūdenī, jūtīgas zivis, neprecīza atlaišanas tehnoloģija) iznāk sastapties ar sen zināmu problēmu - jo ilgāk zivs tiek vilkta, jo mazāka varbūtība, ka tā pēc atlaišanas izdzīvos. Tas apstiprināja jau zināmo atziņu, ka ar izvadīšanu nav ko kavēties. Lai izvadīšana neattaisnojami neievilktos, jebkurā situācijā, ja zivi ir plānots atlaist, būtu jālieto agresīvas un straujas izvadīšanas paņēmieni. Protams, svarīgi ir pareizi novērtēt gan zivs pretestību, gan sava makšķerrīka potenciālu.
Augsta ranga makšķerēšanas sacensībās bieži ir gadījies novērot, ka atsevišķi vadošo komandu sportisti jebkuru lielu zivi izvada apbrīnojami ātri, vismaz vairākas reizes ātrāk, nekā to izdara pārējie.

Izdevās noķert dažas foreles un arī dažas bildītes par zivju tēmu.
Uzklikšķini!Uzklikšķini!

Beidzot apstrādāju pēdējā laika ziedu fotoattēlus un poga.lv izvietoju nelielu bilžu sēriju ar nosaukumu "Dārzs jūlijā"
 
17. 07. 2008.

  Seko jaunumiem FacebookNo comments(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.