Xnet un cope

Laikam reti var sastapt kādu iestādi vai firmu, kurā nebūtu cilvēki, kas interesējas par makšķerēšanu. Kad gada beigās man radās vajadzība iegādāties jaunu LCD monitoru, ienāca prātā izdarīt to LV internetā. No atrastajām interneta veikalu adresēm labu piedāvājumu atradu Xnet.lv Tālākais risinājās kā ātrvilcienā. Apskatījos firmas mājas lapu, izvēlējos, kas mani interesē un, tā kā šo veikalu nepazinu, katram gadījumam pazvanīju uz firmu. Kontakta persona tikai palūdza, lai es pa e-pastu aizsūtu savus rekvizītus un piegādes adresi. Tas aizņēma pāris minūtes, vēl pēc pāris minūtēm pa e-pastu es saņēmu rēķinu. Nebiju vēl pārskaitījis naudu, kad pēc kādām 20 minūtēm jau zvanīja kurjers un meklēja, kur nolikt atvesto monitoru. Tas viss notika burtiski pusstundas laikā.
Tas nebija viss. Apstākļi sagadījās tā, ka pirms dažām dienām iznāca satikties ar šī veikala vadību. Izrādījās, ka mana interneta lapa ir radījusi, kā piesardzīgi mēdz teikt, zināmu interesi gan kā copes informācijas avots, gan arī no biznesa viedokļa. Parasti piesardzīgi izturos pret reklāmu savā lapā, taču šoreiz firmas sniegums, kuru pats biju pārbaudījis, pārliecināja. Sarunu rezultātā šajā lapā parādījās jauns baneris un, nav izslēgts, ka makšķernieku saime papildināsies ar jauniem kadriem un iegūs dažus jaunus atbalstītājus.
Kas to zin, varbūt šajā interneta veikalā parādīsies arī jauna sadaļa - viss makšķerniekiem, un interesantas lietas nevajadzēs meklēt tālajā Nevadas štatā.
 
08. 01. 2006.

  Seko jaunumiem FacebookOne comment

Юрис Юрис - 09-01-’06 19:12

Приятно слышать, что ситуация в торговле настолько изменилась по сравнению с совсем недавними временами.
Я бы с удовольствием пользовался интернет-магазином для приобретения рыболовных снастей.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.