« Foreļu tēma jūlijā.… | Home | Padomi īstiem mušiņma… »

Spiningotāji Ķīšezerā

Sestdienas rīta agrumā Ķīšezerā risinājās Latvijas spiningošanas čempionāta 3.kārta. Sacensību dalībniekiem izvietošanos ezermalā un visu nepieciešamo servisu nodrošināja bāzes saimnieks, profesionālais zvejnieks Igors Nikandrovs. Šajā ezerā tāda mēroga spiningošanas sacensības nebija notikušas vairākus gadu desmitus, tādēļ čempionāta dalībniekiem bija interesanti iepazīties ar zivju krājumu stāvokli ezerā.
Laika apstākļi bija izcili skaisti atpūtai, - no sacensību sākuma, kas bija 4:00 no rīta līdz kādiem 10-iem bija pilnīgs bezvējš, tikai pēdējā stundā parādījās viegls ZA vējiņš. Taču spiningotāji par šādiem apstākļiem parasti nav sajūsmā - zivis ir ļoti uzmanīgas un uz aktīvu copi maz cerību. Tas pilnībā atspoguļojās arī dalībnieku lomos, kuros pārsvarā bija visdažādāko izmēru asari, pa retai līdakai un zandartiņam. Labākie rezultāti bija tiem, kuriem vienlaicīgi ar asariem izdevās tikt pie mēra līdakām un zandartiem. Jāatzīmē, ka šajos sarežģītajos apstākļos lomi bija samērā labi. Daudzas ekipāžas tika pie skaistiem asaru lomiem, lielākie no tiem bija 33 - 35 cm ( atbilst 400-500 g asara svaram).
Labāko rezultātu šajā kārtā uzrādīja koknesieši - S. Strode un A. Jerohins, kuri noķēra 3 līdakas, zandartu un skaistus asarus. Ieskaitē vērtējamās 10 zivis viņiem kopsummā deva 22446 punktus. Otrajā vietā ar 21481 punktu palika komandas Robinson ekipāža R.Grobiņš un A. Kočeruks . Trešajā vietā Kokneses RRKP būves komandas dalībnieki J.Fjodorovs un D. Zujevs ar 19 367 punktiem. Labākās ekipāžas saņēma šīs kārtas organizātoru SIA Normark Latvija speciālbalvas.

Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!

Detalizēti rezultātus var redzēt protokolu elektroniskajā formā, par kuru operatīvi parūpējās Normunds N.
Priekšā vēl pēdējā 4. kārta, kura ieplānota septembra beigās Baltezerā.
 
26. 07. 2008.

  Seko jaunumiem FacebookOne comment

jst jst - 28-07-’08 06:54

Uldim Z. Nevaru nosūtīt bildes, jo pastkastītes adrese, kuru nosauci, nedarbojas. Iespējams, nepareizi piefiksēju.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.