« Foreļu tēma jūlijā.… | Home | Padomi īstiem mušiņma… »

Jaunieši pasaules čempionātā

Ar Zivju Fonda un Parex bankas finansiālu palīdzību šīs nedēļas nogalē Latvijas jaunatnes komanda 4 dalībnieku sastāvā piedalās 2008.gada jaunatnes pasaules čempionātā pludiņmakšķerēšanā Beļģijā.
Nupat saņēmu pirmo ziņu no Latvijas delegācijas vadītāja Agra Ziediņa.

Uzklikšķini!Sveiks Jāni, šodien pagāja pirmā sacensību diena, esam 13-tā no 18 komandām. Individuāli labākie ir Jānis Brigaders ar 5 punktiem un Agris Ziediņš jun. ar 9 punktiem, Tomam Kļaviņam un Mārtiņam Simsonam, attiecīgi, - 15 un 18 punkti. Rītdien centīsimies rezultātus uzlabot, jo neesam necik tālu no 10. vietas.
Agrāk nerakstīju, jo nebija īsti ko rakstīt, treniņos gāja kā pa celmiem- zivis neķērās, bet beigās daži draugi pateica priekšā, kas un kā, un jau piektdienas treniņā tā lieta aizgāja, saķērām no 2 līdz 5 kg zivju.
Rīt pēc mačiem došu kādu ziņu, bildes pārsūtīšu, kad atgriezīsimies.


P.S. Plašāku informāciju par čempionātu var iegūt Agra Ziediņa rakstā "Jauniešu debija starptautiskajā arēnā".
 
26. 07. 2008.

  Seko jaunumiem FacebookOne comment

agris agris - 27-07-’08 19:01

Šodien mūsu rezultāts mazliet sliktāks kā vakar: Toms 10, Mārtiņš 11, Jānis 15 un Agris 16 vietā,kopvērtējumā palikām 14 vietā. Mūsu vecuma grupā uzvarēja mājnieki beļģi, otrie itāļi, trešie angļi. Individuāli pirmais Mets Godfrijs no Anglijas, jāatzīmē šis panākums, jo viņš uzvarēja jau trešajā pasaules čempionātā pēc kārtas.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.