Padomi īstiem mušiņmakšķerniekiem

Iepatikās ar smaidu rakstītie Scott Richmond pieci padomi, kā rīkoties smalkam mušiņmakšķerniekam, ja viņam nekas neķeras.
Saīsināts atstāsts.
1. Ja neķerās uz slapjajām mušām, pārej uz sausajām - ja jau neķeras, tad labāk, ka neķeras uz sauso. Tā taču ir stilīgāk. Arī citi tevi uzskatīs par smalku speciālistu, kurš zin, ko dara.
2. Ja foreles kāpj, bet tev neķeras, no sausajām pārej uz nimfām - noķert ar sauso nav māksla..., pie tam lielās ir dziļāk..., runa taču ir par kvalitāti, nevis daudzumu. Ja prasa, cik noķēri, pasmaidi un gudri novelc - he-he-he.
3. Met mieru forelēm un pārej uz ko lielāku - taimiņiem vai lašiem. Foreli noķert, - tas tāds sīkums. Ja jau tu esi devies baudīt dabu, tad jau labāk nenoķert lielu zivi...
4. Ja nekas neķeras, met kātu pie malas un pārej uz fotomākslu - tu taču esi cilvēks ar māksliniecisku dvēseli..., māksliniekiem ir jūtīga dvēsele..., jo sevišķi, ja kompānijā ir sievišķas būtnes, kuras parasti satrauc mākslinieku juteklība... Noteikti parūpējies par statīvu un kādu superkameru, varbūt Linhofu..., nav stilīgi ar parastajām digitālajām automātiskajām. Var iztikt arī ar augstas klases Nikonu.
5. Vienmēr esi gatavs mest mieru copei un pāriet uz rakstīšanu - nēsā līdzi papīru vai notbuku. Ja neķeras, sāc rakstīt..., lai tautai rodas iespaids, ka tu esi rakstnieks. Rakstnieki taču ir eksperti...Tikpat superīgi kā fotogrāfi, tikai aprīkojums lētāks...
 
03. 08. 2008.

  Seko jaunumiem FacebookNo comments(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.