Pasākums mušiņmakšķerniekiem

Egils C. atsūtīja informāciju par pasākumu MM ar nosaukumu FLYGANSTA PARTY 2008 PAPE, 15. - 17. augusts

Uzklikšķini!Norises vieta: turpat 300m no jūras un 100m no ezera.
DIENAS KĀRTĪBA IR TIKAI APTUVENAI NOJAUSMAI, KAS TE TIEK PERINĀTS. ŠOGAD IR TĀDA LABA DOMA TOMĒR TO IEVĒROT.
PAR ATSKAITES PUNKTU KALPOS SIRĒNA. TĀ VĒSTĪS JEBŠU KĀDA PASĀKUMA AIZSĀKŠANOS.
15. AUGUSTS
IERAŠANĀS SĀKOT NO PLKST 17:00.
DALĪBAS MAKSA LS 5,- . BALVĀM, PASĀKUMA NODROŠINĀŠANAI. LĪDZJUTĒJĀM UN DALĪBNIEKU ĢIMENES LOCEKĻIEM DALĪBA IR BEZ MAKSAS. ATPŪTA LĪDZŅEMTAJĀS TELTĪS. PAR ĒDIENU UN DZĒRIENIEM KATRS RŪPĒJAS PATS. NO RĪTIEM BŪS IESPĒJA ORGANIZĀTORU MĀJĀ IEGŪT SILTU ŪDENI TĒJAI UN KAFIJAI. BŪS VIENS KOPĒJS UGUNSKURS.VAKARA CĒLIENĀ: NOMETNES IEKĀRTOŠANA, MUŠU SIEŠANA, SARUNAS, ALUS. 16. AUGUSTS
TURPINĀS DALĪBNIEKU IERAŠANĀS. RĪTA CĒLIENĀ MM MEŠANAS SEKTORU IEKĀRTOŠANA. ORGANIZĀTORI NAIVI CER UN RĒĶINĀS UZ JŪSU PALĪDZĪBU!
12:00 FLYGANGSTA ATKLĀŠANAS LĪNIJA, KAROGA PACELŠANA, SAVSTARPĒJĀ IEPAZĪŠANĀS, PASĀKUMA SUVENĪRU IZSOLE, PASĀKUMA PROGRAMAS PRECIZĒŠANA.
13:00 KĀTU VICINĀŠANAS SĀKUMS. PA VIENAM UN GRUPVEIDĀ MŪSU INSTRUKTORU REIŅA, EGILA UN GUNTARIŅA VADĪBĀ.
PAREDZĒTĀS DISCIPLĪNAS:
1. FLYGANGSTA MEŠANAS SACENSĪBAS (DALĪBNIEKA 5/6 KLASES KĀTS).
2. FLYGANGSTA SHOOTAUT (VISI DALĪBNIEKI STARTĒS AR VIENĀDU, ORGANIZĀTORU SARŪPĒTU INVENTĀRU).
3. FLYGANGSTA LAIMES AKA (DALĪBNIEKA 5/6 KLASES KĀTS).
4. METIENU PARAUGDEMONSTRĒJUMI PĒC INDIVIDUĀLA PIEPRASĪJUMA. BEZ UŽAVAS ALUS ROKĀ PAT NESĀCIET RUNĀT.....
ATSEVIŠĶI VIENOJOTIES AR INSTRUKTORIEM TOMĒR BŪS IESPĒJAMS APGŪT PIRMOS SOĻUS METIENOS AR MM, KĀ ARĪ IZLABOT KĀDU SEV VIEN ZINĀMU ŠAIZI, KAD KAUT KAS, KAUT KUR NELIDO TĀ KĀ TU TO VĒLĒTOS. TAS TIKS DARĪTS PAR SIMBOLISKU ZIEDOJUMA VEIDA MAKSU, KAS NONĀKS KOPĒJĀ PASĀKUMA KASĒ. TĀPAT TIKS DOTA FANTASTISKA IESPĒJA IZMĒĢINĀT DAŽĀDUS MM KĀTUS. SPĒLE SAUCĀS „ATŅEM KĀTU SAVAM SLIKTĀKAJAM DRAUGAM”. SALAUZ UN IZLIECIES PAR BEIGTU...

VISAS DIENAS GARUMĀ: LĪDZJUTĒJĀM , GIMENES LOCEKĻIEM UN PĀRĒJIEM INTERESENTIEM PAREDZĒTA PELDĒŠANĀS, SAUĻOŠANĀS JŪRMALĀ UN LĪDZI JUŠANA PASĀKUMA DALĪBNIEKIEM UN NORISĒM. LĪDZJUTĒJIEM PAREDZĒTS SPECIĀLS KONKURSS PAR LIELĀKO UN SKAISTĀKO MUŠU, KAS VEIDOTA NO DABĀ ATRODAMIEM MATERIĀLIEM!
VAKARA CĒLIENĀ SAVIESĪGĀ DAĻA PĒC KATRA IZVĒLES UN IESPĒJĀM. IESPĒJA COPĒT EZERĀ, PADZERTIES ALUS. IESPĒJA NEDARĪT PILNĪGI NEKO UN JUSTIES LABI DRAUGU PULCIŅĀ. JŪS JAU ZINAT TAS KĀ....
SPECIĀLS NAKTS PASĀKUMS " MM METIENI AUTO LUKTURU GAISMĀ". TO VADĪS UN DEMONSTRĒS REINIS ( RUTKU TĒVS TOBIŠ).

17. AUGUSTS
RĪTA PIECĒLIENS PĒC IZVĒLES. VAR GULĒT, VAR MAKŠĶERĒT PAPES EZERĀ. TIEM KAS DOSIES EZERĀ BŪS SACENSĪBA "PAPES DŪCĪTIS". PIETEIKUMS JĀIESNIEDZ IEPRIEKŠĒJĀ VAKARĀ, PIERAKSTOTIES SARAKSTĀ PIE ATEJAS MĀJIŅAS. FINĀLS PLKST. 12.00. LOMA UZRĀDĪŠANA NOMETNES VIETĀ. UZVAR VIENA ( DRĪKST PAŅEMT TIKAI VIENU!!!) LIELĀKĀ ZIVS! CITĀDI DISKĀBELS UN KAUNPILNA PUBLISKA KAUNINĀŠANA.

12:30 MUŠU APMAIŅA, IESPRAUD TRĪS SAVAS MUŠAS - PAŅEM VIENU, JEBKURU CITU MUŠU. ATLIKUŠO MUŠU IZSOLE.

14:00 FLYGANGSTA 2008 NOSLĒGUMA LĪNIJA, DALĪBNIEKU SUMINĀŠANA UN APBALVOŠANA.

PILNĪGI DROŠI, AR GARANTIJU!!! GUNTARIŅŠ BŪS PRIECĪGS REDZĒT MŪS VISUS AIZBRAUCAM SVĒTDIENAS VAKARĀ KOPĀ AR MŪSU MĒSLIEM!!!

MŪS JAU ATBALSTA:

RAIVIS BERGS UN KOMPĀNIJA „PURE FISHING”, SERGEJS BABINS UN ŠMIA „BOSNA”, IGORS FIĻIPOVS UN FIRMA „GOLDFISH” . PĀRĒJIEM SPONSORIEM: PĒDĒJĀ BRĪŽA PIEDĀVĀJUMS ARĪ TIKS IZSKATĪTS.

ORGANIZATORI DARĪS VISU, LAI DABŪTU SAULI UN JŪRU BLAKUS. IZBAUDIET! VISS NOTIKS UZ PILNĪGAS BRĪVPRĀTĪBAS, PIESPIEDU UN PAŠU IZVĒLES PRINCIPIEM..

ORGANIZĀTORI:
GUNTARS LAGŪNS ( 29127180), ANDRIS NORĪTIS (29206570). IT KĀ
PIEDALĀS EGILS COLLENKOPS (29248021) UN REINIS RUTKIS( 29129436).

VISI JOPROJĀM GAIDĪTI!
 
07. 08. 2008.

  Seko jaunumiem Facebooktwo comments

Megafox Megafox - 13-08-’08 11:48

Protams, ka tas ir praids … :)
Ja kaaartiigi izlasiisi, tad tur nav runa tikai par viirieshiem … :))

VH VH - 11-08-’08 10:16

Tā ir domāta kaut kāda orgija jūras krastā, tālu no Rīgas. Dīvaini, ka tajā piedalīsies tikai vieni vīrieši. Var būt, tas ir kaut kāds praids? Vispār, tas Collenkopfs vienmēr, tā viltīgi smīn.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.