« Pasākums mušiņmakšķer… | Home | Gadās arī tā »

Kārtējā LMSF valdes sēdē

Trešdien, 06.augustā notika kārtējā LMSF valdes sēde. Tika pieņemti lēmumi sekojošos jautājumos.
1. Lai piedalītos pasaules čempionātā pludiņmakšķerēšanā, kurš septembra pirmajā nedēļā risināsies Itālijā, valde apstiprināja Latvijas komandu sekojošā sastāvā: A. Ziediņš (Milo), P. Lideris, R. Verza-Grabovska, I. Kalnmalis (visi Salmo), K. Krasovskis (Maver Sport). Par komandas pārstāvi nozīmēja Agri Ziediņu (Milo).
2. Valde iedalīja finansējumus Latvijas izlasei un Latvijas čempionātiem.
- Latvijas izlases komandai, kura gatavojas startam melno asaru spiningošanas pasaules čempionātam Itālijā šī gada oktobrī, 3 ekipāžu (duetu) startam - 1500 latu apjomā. Par komandas pārstāvi nozīmēja Hariju Raciborski (Normark).
- Latvijas spiningošanas čempionāta uzvarētāju balvu fondam - 1500 latus.
- Latvijas karpu makšķerēšanas kausa izcīņai (Vallē), spiningošanas divcīņas (Mērsragā), pludiņmakšķerēšanas (Rīgā) un mušiņmakšķerēšanas (Siguldā) čempionātiem - līdz 500 latus katram
3. Ņemot vērā Latvijas komandas pārstāvja Agra Ziediņa atskaiti par jauniešu startu pasaules čempionātā Beļģijā, valde nolēma, ka steidzīgi jāveic konsultācijas un informatīvi pasākumi saistībā ar šī gada Latvijas jauniešu čempionāta organizēšanu.
4. Tā kā Latvijas karpu makšķerēšanas izlases komanda ir atteikusies no līdzdalības 2008.gada pasaules čempionātā, tiek organizētas jaunas sacensības - LR kausa
izcīņa karpu makšķerēšanā, kura 04.-07.septembrī notiks Vallē.
5. Valde ieteica spiningošanas čempionāta organizatoriem pēc saskaņošanas ar bāzes īpašniekiem un dalībniekiem izdarīt izmaiņas spiningošanas čempionāta noslēguma kārtas datumā, pārceļot to uz 4. oktobri.
6. Valde izskatīja sēžu starplaikā iesūtītos pieteikumus un par Latvijas samu rekordiem apstiprināja 4. maijā noķerto Genādija Maisejeviča Daugavā noķerto samu ar 68.20 kg svaru un, attiecīgi, jaunāko sniegumu - Jāņa Kolpakova 25. jūlijā Daugavā
noķerto samu ar 74.10 kg svaru.
 
08. 08. 2008.

  Seko jaunumiem Facebooknine comments

Suits Suits - 20-08-’08 23:39

Jā, tiešām kalendārā ir šie datumi. Ceru, ka nekas nemainīsies. Tiekamies!

copmanis copmanis - 20-08-’08 17:07

Suitam
Kalendārā ir 20.-21.septembrī. Vai tad ir manītas kādas citas versijas?

Suits Suits - 20-08-’08 11:49

Kuros datumos ir ieplānots LR 3. posms pludiņmakšķerēšanā? Negribētos piedzīvot pagājušā gada versiju, kad nevar izlemt pat divas nedēļas līdz startam.

jst jst - 13-08-’08 07:23

PČ Krievija tiešām bija iecerēts 4.oktobrī. Tieši tāpēc mēs savu LČ gada sākumā ieplānojām nedaudz agrāk. Taču šobrīd runas liecina, ka PČ spiningošanā vispār nenotiks,- oficiālai informācijai jābūt vismaz 6 mēnešus pirms čempionāta, bet mēs līdz šai dienai neko neesam saņēmuši. Attiecīgi, no šī viedokļa šķēršļu nav.

Par bāzi Baltezerā šobrīd ar bāzes īpašnieku ir īslaicīga vienošanās, ka 4.oktobrī bāze tiek rezervēta čempionāta vajadzībām, bet ar noteikumu, ka līdz 20.augustam LMSF ir jāpaziņo galīgais lēmums. Attiecīgi, ja līdz 20. augustam no LČ dalībniekiem neienāks nopietnas sūdzības par datuma maiņu, pēdējā kārta notiks 4.oktobrī.

Juris Juris - 12-08-’08 18:05

vai 4 oktobri nebija PC Krievija ?

mirtins mirtins - 08-08-’08 13:14

NG – ja tav lēmums tad jau ok:)) Jautājums radās tikai tādēļ, ka izlases sastāvā netiek iekļauts Pasaules vicečempions:)) Tev jau labāk redzams:)) Cerams, ka kāds noturēs drēbi:)) Es jau ceru ka Krišjānis visiem iekabinās:)) Viņš to var. Kurš gan cits manā slepenajā raudu vietā izceltu brekšus, kuru tur vienkārši nav:))

NG NG - 08-08-’08 11:45

Mirtin viss ir kārtībā, es pats atteicos no dalības Pasaules čempionātā Itālijā, jo uzskatu, ka neesmu konkurētspējīgs karūsu, kuras tur būs pamatzivis, ķeršanā, man ir kur likt savu laiku un naudu arī bez šī gada PČ. Daudazas dienvidu valstis nepiedalījās šogad Eiropas čēmpionātā, jo tur pamatzivis bija brekši, raudas un līdzīgie, zivis, kuras viņi ikdienā ķer reti, es priekš sevis esmu noteicis, ka braukšu tikai uz tiem čempionātiem, kur ir vismaz teorētiskas iespējas labi nostartēt, uzskatu, ka personīgi man Itālijā šādas iespējas ir visnotaļ minimālas.

hm hm - 08-08-’08 11:20

mirtinam
Atvainojos, kādu slimību tu esi norāvis, ja domā ka ir kas slikts noticis un NG vairs nav izlasē?

mirtins mirtins - 08-08-’08 10:28

Atvainojos, ka iejaucos jūsu slēgtajā klubiņā, bet vai kaut kas slikts ir noticis, ka NG vairs nav izlasē?(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.