Gadās arī tā

Kopš karpu makšķerēšanā tiek pielietotas boilas, ik pa brīdim ienāk ziņas par to, ka tās var rosināt apetīti ( vai ziņkārību) jebkurai zivij.
Šoreiz stāstu par savu negaidīto veiksmi augusta copē atsūtīja Viesturs B.

Uzklikšķini!Kā parasti brīvdienas pavadīju ķerot karpas. Pirms nakts nomainīju boilas un pārmetu makšķeres. Pa dienu bija viena karpas cope un nakts solījās būt produktīva, jo bija labi iebarots gan ar boilām, gan visādiem citādiem labumiem. Un tā, ap 24:00 likos gulēt cerībā, ka ilgi gulēt nenāksies. Pamodos no tā, ka peidžeris iepīkstējās. Pielecu kājās, bet cope nesekoja. Padomāju, ka kāda zivs ieskrēja auklā. Pēc minūtēm piecām peidžers atkal iepīkstējās. Izskrēju no telts un pieskrēju pie makšķerēm, kuras atradās 20m attālumā, bet cope vienalga nesekoja. Pagāja vēl brītiņš un svingers sāka cilāties uz augšu, tad uz leju, tad atkal uz augšu. Nodomāju, ka Trigu ICE ar zemenes pop-up būs iekārojis breksis. Piecirtu un jūtu, ka breksis nemaz nav tik maziņš... Pie paša krasta, kad biju ielaidis ūdenī uztveramo tīklu, pieres lukturīša gaismā ieraudziju ko lielu un garu. Uzreiz sapratu, ka breksis nu tas noteikti nav. Un tā veiksmīgi ievadīju zivi uztveramajā tīklā un izcēlu krastā. Liels man bija izbrīns, kad no no uztveramā tīkla uz mani noraudzījās zandarts ar klasisku karpas copes āķi mutē. No rīta, kad nosvēru zivi, izbrīns bija vēl lielāks, jo zandartiņš svēra tieši 7kg.
Karpu tā arī šajā reizē neizvilku.
 
12. 08. 2008.

  Seko jaunumiem Facebooktwo comments

ibnzins ibnzins - 18-08-’08 18:11

Nu re Viecha arii normaalu zivi nokjeeris, lai arii ar visai savdabiigu metodi. Varbuut met tomeer taas zemenju boilas pie malas :-)
Cienjaa!

EdgarsG EdgarsG - 15-08-’08 20:55

Sveiciens Viečam!
Smuka zivs.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.