« Gadās arī tā | Home | Augusta atradumi tīme… »

Sacensību hronika

Aizkraukles rajona Vitkopu dīķī laikā no 07. līdz 10. augustam risinājās Latvijas čempionāta sacensības karpu makšķerēšanā. Kā rāda sacensību protokoli, lomi bija visai pieticīgi. Pēc triju dienu nepārtrauktas darbošanās par Latvijas čempionu kļuva karpu makšķernieku kluba AMBER CARP duets "Double Jack". Tā dalībnieki Almants Salcevičs un Aleksandrs Masaļskis noķēra 9 ieskaitei atbilstošas zivis ar 24,9 kg kopsvaru. Sudraba medaļas izcīnīja SIA "Barakuda M" komanda "Copes Nams Sigulda". Māris Nuķis, Lauris Dāboliņš un Guntis Logins nomedīja 5 karpas ar kopsvaru 16,7 kg. Bronzas medaļas tika Valmieras MMB duetam Elmāram Laizānam un Agrim Geidānam, kuriem lomā bija 5 zivis ar kopsvaru 15,7 kg.
Sacensību protokols.

Nākamais pasākums karpu speciālistiem - Latvijas kausa izcīņa "Valle 2008". , kurš notiks 04.- 07. septembrī, Aizkraukles rajona Vallē, atpūtas kompleksa “Makšķernieku Paradīze” dīķī.
P.S. Kausa izcīņas sacensību protokols.

Mušiņmakšķernieku ievērībai.
Ir pieejams kārtējā Latvijas mušiņmakšķerēšanas festivāla un LR čempionāta nolikuma projekts. Festivāls risināsies līdzīgi kā 2007. gadā un notiks 27. septembrī Siguldā. Nolikums stāsies spēkā pēc tam, kad tiks saskaņots ar visām institūcijām.

Tiem, kuri sāk izrādīt interesi par Lucky John festivālu (tas nav sporta pasākums), - festivāls iecerēts kā parasti Babītes ezerā, 12. oktobrī. Dalībnieku reģistrācija internetā, visticamāk, sāksies septembra pirmajā nedēļā.
 
17. 08. 2008.

  Seko jaunumiem Facebooksix comments

JK JK - 25-08-’08 11:45

Paldies Agri!!!

agris agris - 25-08-’08 11:27

JK
3.posms notiks kā ieplānots Lucavsalā, rīkotājs Mavers

JK JK - 25-08-’08 11:02

Vai ir skaidrība, kur Rīgā notiks pludiņmakšķerēšanas 3 posms? Blīvi saplānots septembris un gribās brīvās dienas tur patrenēties, bet skaidrības ta nav.

jst jst - 24-08-’08 21:56

Reinim
Pilnas skaidrības par jauniešu čempionātu vēl nav. Nav izslēgts, ka tas notiks kādas 2 nedēļas vēlāk, kā bija ieplānots. Informācija būs tuvākajā laikā. Saiti ar nolikuma projektu var atrast izmantojot sacensību kalendāra lapu.

Reinis Reinis - 18-08-’08 15:27

Es velētos uzzināt kad ir LR, sacensības ar pludiņa makšķeri jauniešiem!!!(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.