Zušulīcis

Augusta sākumā pār Mētrienas pagastu un arī Zušulīci pārskrēja lokāls viesulītis. Manām ēkām tas pagāja garām dažu desmitu metru attālumā, taču Aiviekstes krasta ainavu šajā vietā gan izmainīja.
Gan nolaužot vecus kokus, gan būtiski nopostot manā īpašumā esošo priežu audzi.
Kad iegādājos šo īpašumu, daži man deva padomu minēto priežu audzi uzreiz nozāģēt. Taču man šī skaistā audze toreiz likās ļoti iederīga esošajā ainavā, pie tam tā atradās Aiviekstes upes aizsargjoslā, tāpēc no šī soļa atteicos.
Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!
Diemžēl, viesulītis neprasīja nevienam saskaņojumu, bet darīja savu darbu. Rezultātā audze tika nopostīta un tagad biju spiests novākt postījumus un pie reizes nozāģēt pārpalikušos kokus.
Kopumā man tas radīja vismaz pāris tūkstošus latu lielus zaudējumus.
 
31. 08. 2008.

  Seko jaunumiem FacebookOne comment

EdgarsG EdgarsG - 02-09-’08 21:15

Skumji par tiem kokiem. Saprotu Tavu sāpi, jo skaista ainava vienmēr priecē un nav samaxājama. Atceros. kad ziņās pirms gada stāstīja par slimības dēl izzāģējamām ābelem Bauskas rajonā. It kā maxāja kompensācijas, bet īpašnieki teica, ka ainavas zaudējums nav kompensējams.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.