Daugava, Venta un sēnes

darba jautājumos apmeklēju dažas aģentūras zivjaudzētavas. Kā parasti ceļš veda gar Daugavu. Reti kad izdodas redzēt vētrainu Daugavu, tāpēc uztaisīju dažas bildes.Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!
Piektdienas vakarā ar Ivaru P. pabijām Ventas malā, kur notika gadskārtējais foreļošanas aktīvistu saiets. Pēc dalībnieku viedokļa foreļupes pamazām atkopjas, vēl tik atliek nokārtot saimniekošanas jautājumus. Taču tas nav vienas dienas jautājums. Bilžu sērijas 1.daļu, kurā redzami pirmās dienas skati, izvietoju uz pogas servera.
Sestdien atceļā uz Rīgu mēģinājām atrast kādu skaistu sēņu vietu Ventas tuvumā. Kā jau vietējo vietu nezinātājiem nekas nopietns neizdevās. Lai gan tantiņas staigāja ar pilniem groziem un ceļa malā tirgoja skaistas baravikas un gailenes, pat it kā perfektās vietās sēnes mums nerādījās. Tik vien atradām kā vienām vakariņām un pāris bildēm.
 
31. 08. 2008.

  Seko jaunumiem FacebookOne comment

Copmanis Copmanis - 14-09-’08 10:24

Cik saprotu darba grupa jau labu laiku ņemās ar MN grozījumiem. Vai ir vēl vērts sūtīt savus ierosinājumus un ja jā tad uz kurieni elektriniskā veidā.

Vari sūtīt tieši uz Valsts Zivsaimniecības pārvaldi. Vari sūtīt arī man, esmu tās darba grupas satāvā. Varu tavus priekšlikumus izvietot šajā lapā, gandrīz to pašu vari izdarīt pats, ievietojot savus priekšlikumus šeit kā komentāru.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.