Lucky John 2008

Salmo SIA pārstāvji nupat paziņoja, ka gadskārtējais LJ festivāls notiks 12.oktobrī, tradicionālajā vietā pie Babītes ezera. Detalizētāku aprakstu var atrast LJ nolikuma lapā. Kā parasti, pieteikties varēs pie manis, tai skaitā, izmantojot šīs lapas komentāru ieraksta iespējas.
Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!

Atkal pār Latviju nāk siltuma vilnis, dārzā no jauna sāk ziedēt daudzas puķes, tai skaitā pat krokusi. Lai gan no ezeriem ienāk arvien interesantākas ziņas, makšķerēšanai šobrīd kaut kā neatliek laika, jo neizdodas pamest mājas darbus.
Kārtējās galvassāpes sagādā MK lēmums samazināt valsts iestāžu finansējumu un piektdienā izziņotā attiecīgā zemkopības ministrijas prasība samazināt aģentūras finansējumu. Jau pirmdien jāziņo par pasākumiem, kas veikti, lai audzētavu finansējumu samazinātu par 60 tūkst. latiem. Detaļas gan neskaidras, bet kaut kas būs jādara.
Vakar vienu brīdi dārzā parādījās gandrīz ideāls apgaismojums, - lai kaut cik izgreznotu šo lapu, uztaisīju dažas bildes. Poga.lv izvietoju lielāku bilžu sēriju ar tauriņiem.
 
07. 09. 2008.

  Seko jaunumiem Facebookfour comments

Igors Igors - 12-09-’08 13:18

Gribu pieteikties festivālam, bet izskatās ka saraksts jau pilns. Vai tagad ir kāda jēga pieteikties?

Noteikti ir jēga pieteikties. Rezultātu varēs redzēt tikai 6.oktobrī. Tie, kas līdz tam laikam nebūs nomaksājuši, tiks nomainīti ar gaidīšanas rindā esošajiem. Parasti kādi 10 kandidāti no gaidīšanas rindas iekļūst dalībniekos.

janis janis (Email ) - 11-09-’08 15:19

Arī ribu pieteikt Lucky John pasākumam divus cilvēkus: Jānis Muciņš un Kristaps Juhnevičs. Paldies.
un noteikti gribētu ar savu laivu ;)

aivars aivars - 10-09-’08 13:14

Gribu pieteikt Lucky John pasākumam divus cilvēkus: Aldi Laukmani un Ivaru Krūmkalnu. Paldies.

guntis guntis - 07-09-’08 19:26

Skaistas bildes. Ar kādu aparātu tās fotografētas?

Canon Power Shot S5 IS(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.