Dažas jaunas vēstis

Uzklikšķini!Imka atsūtīja skaista zandarta bildi, diemžēl bez informācijas par to, kas ir loma autors. Zināms tikai, ka zandarts noķerts 2005.gada 8.oktobrī Burtnieka ezerā un tā svars ir bijis 11.5 kG. Lai gan tas pārsniedz Latvijas rekorda svaru, kā rekords tas nav pieteikts. Pēc neoficiālas informācijas zandarts velcējot ir aizķerts aiz muguras spuras. Taču fakts jebkurā gadījumā ir ievērības cienīgs, jo rāda, kādus milzeņus var sastapt Latvijas ezeros. (lielāku bildi var redzēt uzklikšķinot)

Vēl divas jaunas vēstis, kuras attiecas uz sacensībām zemledus makšķerēšanā tuvākajās divās sestdienās, ievietoju tepat blakus sporta lapā.
 
09. 01. 2006.

  Seko jaunumiem FacebookOne comment

madona madona - 10-01-’06 09:06

Mēs šo sestdien taisāmies rīkot sacensības bļitkošanā. Kādā veidā sludinājumu varētu ielikt šajā vai sporta lapā?

Lai ieliktu lapā sludinājumu vai jekuru informāciju par sporta tēmu, teksts ir jāatsūta man (varbūt ar laiku pieeja būs publiski pieejama). Es to izvietošu lapā. Protams, par šo sestdienu nav lielas jēgas to darīt, normāli tas jādara pāris mēnešus pirms pasākuma. Vēl labāk, ja plānotais pasākums savlaicīgi, proti, gada sākumā nonāk LMSF sacensību gada kalendāra lapā, tad efekts būs lielāks.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.