« Lucky John 2008 | Home | Engures ezerā »

Sezonas noslēguma aktivitātes

Sacensību sezona tuvojas beigām, vēl atlikušas četras Latvijas čempionātu sacensības - čempionāts spiningošanas divcīņā Engurē 20. septembrī, tajā pašā dienā pludiņmakšķerēšanas čempionāta 3. kārta Lucavsalā, nedēļu vēlāk 27.septembrī Siguldā mušiņmakšķernieku festivāls, bet 4. oktobrī pēdējās oficiālās šīs sezonas sacensības - spiningošanas čempionāta 4. kārta Baltezerā. Ar LMSF līdzdalību 11.oktobrī Rušōnas ezerā notiks 2. posms Latgales čempionātā spiningošanā (Nolikums), bet 12. oktobrī - Lucky John festivāls Babītē.

Latvijas karpu makšķerēšanas speciālistu komandas pašreiz atrodas Rumānijā, bet spiningotāju izlases komanda gatavojas līdzdalībai melno asaru spiningošanas pasaules čempionātam, kurš oktobrī notiks Itālijā.

Īsas atskaites par LMSF karpu čempionātu un Latvijas kausa izcīņu, par mūsu komandas rezultātiem pasaules čempionātā Itālijā.(informācija sekos)
Interesenti var iepazīties arī ar informāciju par Latgales 2008. gada čempionātu makšķerēšanā ar pludiņa makšķeri, kurš 23. un 24. augustā risinājās Rēzeknes upē.

Makšķernieku klubu pārstāvju sanāksmē piedalījās pārstāvji no 13 klubiem kā arī pārstāvji no LMSF. Pēc MK Salmo priekšlikuma sanāksme par makšķernieku pārstāvjiem Zivju Fonda padomē ieteica izvirzīt divas kandidatūras - biedrības "Latvijas makšķernieku klubs Salmo" viceprezidentu Aivaru Maldupu un Bauskas MMB pārstāvi Valēriju Gabrānu.

P.S. Tiem, kas sestdien piedalīsies spiningošanas divcīņas sacensībās Engurē, zināšanai - ar LMSF valdes lēmumu čempionāta nolikums ir mainīts un ezerā varēs lietot arī elektromotorus.
 
17. 09. 2008.

  Seko jaunumiem Facebookseven comments

Bezceris Bezceris (Email ) - 26-09-’08 00:11

Sacensibu organizatori. Jautajums jums kur vares ielaisties Baltezera pirms sacensibam ??? Varbut ir kads cits saits kur ir zinosaki cilveki un organizatori?

Precīzu nepieciešamo informāciju par sacensībām visi saņems tiklīdz viss būs viennozīmīgi skaidrs. Ceru, ka tuvāko pāris dienu laikā. Varbūt pameklē risinājumu pats, pirms cel paniku. Līdz sacensībām katram nākas pašam demonstrēt savu atjautību. Organizātoriem, diemžēl, nav zinošu cilvēku, kuri varētu katru interesentu gaidīt Baltezerā un palīdzēt tikt līdz ūdenim.

optimists optimists - 23-09-’08 10:44

Gribu pieteikties, tik nezinu vai vēl var pieteikties mušiņmakšķerēšanas mačiem.

Pieteikšanās ir nokavēta, dalībnieku limits arī ir izsmelts. Varu ieteikt apmeklēt festivālu un, gadījumā, ja kāds nokavēs startu, būs iespēja ieņemt brīvo vietu.

Bezceris Bezceris (Email ) - 23-09-’08 09:20

mirtins=> Tiesi tai plavai abas iebrauktuves (vai uzbrauktuves uz zales) stav smuki uzslieti kiegelveidigie!! Egons mineja vienigo vietu kuru jau aprunajam.

mirtins mirtins - 22-09-’08 18:32

Bezceris=> Nu nezinu – visi citi tur savas laivas ir ielaiduši bez problēmām, ja tu domā to pļaviņu no kalna lejā aiz baznīcas. Nezinu, kā tu to dari, bet ja ir piekabe, tad to ierullējot ūdenī, tur laivu var ielaist normāli. Nu ir vēl versija otrā pusē, Egona bāzē. Problēma varētu būt tādēļ, ka pašlaik jau labu laiku pūš austrenis. Līdz ar to visās ūdenstilpēs, kas savienotas ar jūru līmenis ir baisi nokrities.

Bezceris Bezceris (Email ) - 22-09-’08 17:26

Sape tada kad gribeju uztaisit nelielu trenninu BALTEZERA pelkee. Svetdienas rita ierados ar savu laivu uz piekabes un secinaju ka nav kur nolaist uz udens!!!! Iepriekseja diena gan biju sazvanijis ezera guru kurs teica ka vienigo vietu kuru zinot ielaisties(kur var meiginat) ir aiz kapiem. Piebraucot pie laivu bazes viruks ari noradija uz topat vietu un piebilda ka to vajagot darit atri jo jabrauc zem kiegela un busot municipali ka likts! Kad apskatiju vietu-secinaju ka netikai zem kiegela pa zali jabrauc,bet dzilums tur ir lidz potitem un lai butu lidz celim tad metrus piecus dzilak tads ir (uz aci)! Man laivai vajag vismaz 60cm dzilumu lai nolaistu.

Sacensibu prasiba bij lai tiesnesim ir vieta laivaa. Zinu vel cilveku kuram nacas nomainit laivu lai piedalitos spiningosanas cempi. Ka var uzrikot tada pelkee sacenes kur nav kur ielaist laivu!!! Tikai nesakiet ka man vajadzes laist laivu cita ezera(JO SACENSIBAS NOTIEK BALTEZERAA). Ja kads doma ka taisos laineri ielaist tad nebut ne. Laiva paretzeta uz 4 cilvekiem un tas garums ir mazaks par 5m.

uģis uģis (Email ) - 18-09-’08 21:26

Kur var iepazīties ar dalībnieku sarakstu LR čempionātā mušiņmakšķerēšanā?

Tikai pie manis. Lietuvu pārstāvēs 8 dalībnieki, Igauniju – 8 dalībnieki, Latviju – 24 dalībnieki.

guntis guntis - 17-09-’08 12:45

Vai uz mušiņmakšķerēšanas pasākumu Siguldā vēl var pieteikties?

Uz pasākumu var pieteikties jebkurā laikā, kaut vai sestdienā. Taču uz sacensībām vieta tiek rezervēta tikai tiem, kas pieteikušies iepriekš. Šodien uz sacensībām brīva bija tikai 1 vieta. Tātad viens dalībnieks vēl var pieteikties.

Diemžēl, esmu spiests apbēdināt tos, kas nokavējuši pieteikšanos. 18.09.2008. vakarā tika rezervēta pēdējā brīvā vieta. Protams, vēl var pieteikties rindā, kurā tiek reģistrēti gaidītāji.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.