« Engures ezerā | Home | Dažas vakara copes bi… »

Latvijas čempionātā spiningošanas divcīņā

Čempionāta sacensības risinājās divās disciplīnās. Sestdienas rītā visi dalībnieki devās ezerā, kur septiņas stundas pārbaudīja savu prasmi praktiskajā spiningošanā. Pēc tam uz sauszemes visiem bija jādemonstrē savas iemaņas mērķī mešanā ar spiningu.
Praktiskajā spiningošanā starp vīriem labākais bija Jānis Strazdiņš, kurš pārstāv komandu "Philips". Viņa lomā bija 5 līdakas kopsvarā 6,725 kg. Otrais bija Kristaps Everss no Pasaules I komadas ar savu vienīgo taču 5,545 kg smago līdaku (tā bija šī pasākuma lielākā zivs), trešais bija Adrians Jerohins no Kokneses komandas ar 3,420 kg smagu lomu. Pārsteigums bija šī ezera pazinēju mērsradznieku relatīvi vājie lomi.
Sieviešu konkurencē pārliecinoši labākā bija Ināra Koha, kura pārstāvēja Mērsraga I komadu ar 5 līdakām kopsvarā 9,010 kg. Otrā bija Iveta Milliņa no Normark komandas ar 3,975 kg, trešā ar 0,950 kg bija Inese Jansone no Daiwa komandas.Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!

Mērķī mešanā daudzi spiningotāji, kuru vidū redzējām vairākus kastinga veterānus, demonstrēja augstu meistarību. Ēriks Lašins no Pasaule I sasniedza 96 punktus no iespējamiem 100. Izcēlās cēsinieki, kuri pārstāv klubu BB Cope. Labāko vidū bija Andris Dolženko - 94 punkti, Mārtiņš Markovs - 92 punkti, sieviešu konkurencē labākā bija Kristīne Maklere ar 88 punktiem.
Divcīņas kopvērtējumā čempionāta laurus plūca tie, kuriem bija lielākie lomi. Jo izrādījās, ka visi labākie spiningotaji gandrīz vienlīdz labi met arī mērķī un tādā veidā varēja saglabāt spiningošanā iegūto handikapu. Vīriešu konkurencē par čempionu kļuva Jānis Strazdiņš, otrajā vietā Kristaps Everss, trešajā Egons Simsons. Sieviešu konkurencē pēc vairāku gadu pārtarukuma uzvarēja Ināra Koha, otrajā vietā Iveta Milliņa, trešajā - Kristīne Maklere.

Rezultātus var redzēt protokolā.
 
21. 09. 2008.

  Seko jaunumiem Facebooktwo comments

es es - 21-09-’08 13:08

vai vares apskatiit ari parejas bildes kautkur?

Varēs, tikai šobrīd nevaru pateikt, kur. Izlikt visas tīmeklī neplānoju – pārāk liels apjoms. Ja kādu interesē personīgi, varu tās samazināt un nosūtīt pa e-pastu.

līdzjutējs līdzjutējs - 21-09-’08 11:08

kur tad rezultāti

Pie manis:-)(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.