« Engures ezerā | Home | Dažas vakara copes bi… »

Pludiņmakšķerēšanas čempionāts noslēdzies

Uzklikšķini!Ieskaitot oficiālo treniņu dienu, trīs dienas Daugavā pludiņmakšķernieki darbojās Latvijas 2008.gada pludiņmakšķerēšanas čempionāta trešā un izšķirošā posma ietvaros. Trešā posma un kopsavilkuma rezultātu pilnu ainu var redzēt čempionāta noslēguma protokolā.
Trešajā posma, kura organizētāji bija klubs LV Maver Sport, labākos rezultātus uzrādīja un godalgotās vietas ieguva Guntis Kārkliņš, Pēteris Lideris (abi Salmo) un Agris Ziediņš (Milo Team Latvija).
Kopvērtējumā individuālajā vērtējumā par Latvijas 2008. gada čempionu ar 11 punktiem kļuva Agris Ziediņš, sudraba medaļu ar 12 punktiem ieguva Ainārs Bauģis (Asaris), bronzu - ar 12 punktiem Krišjānis Krasovskis (LV Maver Sport).
Par čempioniem komandu vērtējumā samērā pārliecinoši kļuva LV Maver Sport komanda, kuras sastāvā startēja Krišjānis Krasovskis, Laila Grīnberga, Jevgēnijs Grigorjevs, Genādijs Grigorjevs un Deniss Grigorjevs. Līdz ar to LV Maver Sport komanda izcīnīja tiesības 2009.gadā pārstāvēt Latviju klubu komandu pasaules čempionātā. Otrajā vietā palika Salmo komanda, trešajā - Milo Team Latvija.
Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!
Pateicoties Zanei Zalpēterei, ļoti skaistu un pilnīgu iespaidu par šī posma sacensībām var iegūt bilžu sērijās, kuras izvietotas uz foto.inbox servera.
 
22. 09. 2008.

  Seko jaunumiem Facebookeight comments

NG NG - 06-10-’08 09:38

Komercsacmači šad tad notiek, arī vakar Vallē tādi bija, atļauti bija tikai tālmešanas kāti, mači notika 5 stundas, kaut kā sanāca, ka es uzvarēju ar svaru 12,8 kg, tiku pie laivas un nelielas summiņas, otrais palika Normunds Kleinbergs, trešais Jevgēnijs Grigorjevs, mačus organizēja Maver klubs kopā ar firmu Grots, kuri ražo laivas, bija labs pasākums, visi, kuri neatbrauca var tikai to nožēlot

<span class='registered'>mirtins</span> mirtins - 03-10-’08 09:47

Lūgums painformēt plašāk, kad izspriedīsiet nākamā čempionāta formātu – ar individuālistu piedalīšanos vai bez. Žēl, ka par šo nenotiek argumentēta diskusija forumā, jo tas ir ļoti interesanti.

Man gan šķiet, ja čempionāta finišs iezīmē izlases aprises startam pasaules čempionātā, tad individuālisti teorētiski ir pat vēlami. Taču vai tas nenozīmēs pašreizējo komandu graušanu… nezinu …

Ja čempionāta finišs nosaka komandu, kas piedalīsies klubu čempionātā, tad tās tomēr ir klubu sacensības.

Šķiet ka kādreiz esošā reitingu sistēma būtu labs risinājums individuālistiem, taču lai tādu tagad realizētu, sacensību ir krietni par maz. Pareizāk jau …. to vispār nav.

Interesanti, kādēļ nenotiek komercsacensības? Pludiņmakšķerēšanas spicē taču ir gana daudz makšķernieku, kas varētu startēt šādos mačos… Ik pa laikam tak ir izskanējušas tādas idejas…

lai veicas:))

NG NG - 29-09-’08 09:46

Latvijā 3 gadus atpakaļ un arī patreiz ir ap 10 cilvēku, kuri veiksmes gadījumā var novinnēt LČ, tie ir laba , eiropas un pasaules, viduslīmeņa sportisti, bet mačos veiksme(ne tikai izlozē)ir ļoti svarīga, to varēja lieliski redzēt arī šī gada čempī, kad vieni krita, citi cēlās. Man patiess prieks, ka pēdējos gados ir tendence, ka pirmajā desmitniekā iekļūst pa kādam sportistam no tiem, kuri ienāca sportā vēlāk, tātad viss notiekās.
Maveristi tiešām šo titulu bija pelnījuši, malači, mēs savukārt pat iekšēji bijām palaidušies slinkumā, pieplusojot pirmās kārtas neveiksmi rezultāts ir tāds kāds ir, katrā gadījumā nākošā sezona būs stipri interesantāka, būs lielāks azarts, vairāk maču.
Starp citu ja jums ir padomā kādas vietas, kur varam izvest kādu no nākošā gada 5 LČ tūrēm, tad dodiet ziņu, lai varam pārbaudīt un visu saskaņot, kā nekā nākošā gada kalendāram jātop jau pavisam drīz

Krišjānis Krišjānis - 27-09-’08 20:33

Skarbi, bet es centīšos gan – kā jau teicu tas dod grandiozu pieredzi un dod arī šādu vai tādu izaugsmi. JK jau pareizi saka – citreiz zedzi tādas lietas ka mute paliek vaļā un spēj tikai saprast kas un kā… :) Tā pat pieredze ko iegūsti parunājoties ar kādiem grandiem, tā kā valodas barjeras principā nav, tādēļ ir uz ko tiekties.

JK JK - 27-09-’08 16:33

Es atbalstīšu Krišjāni, jo šogad braucu līdzi izlasei, jo gribēju redzēt, kā tas notiek un paskatīties ar ko pasaules guru atšķirās no mums. Tai nedēļā, ko tur pavadīju saskatīju tikai vienu būtisku atšķirību starp copmaņiem. Visu izsķirs spēja piesaistīt zivi un to noturēt 3 stundas pie sevi. Visu nosaka barības pasniegšanas veids. Ieguvu pieredzi arī samu ķeršanā, jo bija zonas, kur savelkot samiņus varēja tik pirmajā piecniekā. Samu pievilkšanu sapratu, bet Latvijā diez vai kaut kur izmantošu.
Uz lielajiem mačiem ir jābrauc un jāiegūst pārliecība par savu darbu. Savādāk mūsu čempis jau ir tāds, ka nu ko tur ar Salmo un Maver cīnīties, viņi jau ir spēcīgi, bet mēs par 3 vietu pacīnīsimies. Ir uzvarams gan Salmo, gan Mavers, gan angļi un franči. Viss atkarīgs no ieguldītā laika un līdzekļiem, protams fortūnai arī jābūt. Nu kaut kā tā.

mirtins mirtins - 27-09-’08 13:02

Tā globāli ņemot, jebkura sportista dalība starptautiskos mačos dod lielu ieguldījumu visam makšķerēšanas sportam Latvijā, jo tā pieredze tiek atvesta uz Latviju un daudz maz izdalīta pārējiem:D

A tu Krišjāni mēģināsi tikt gan uz PČ, gan EČ un KČ? Diezgan skarbi sanāk:)))

Krišjānis Krišjānis - 26-09-’08 21:39

Gribētos iebilst – bez piedalīšanās starptautiskos mačos, vienalga vai tas būtu nāciju vai komercturnīrs izaugsme, ja arī būs, tad ļoti lēna un minimāla. Manuprāt vienas starptautiskās sacensības, visa treniņu nedēļa plus divas maču dienas, dod aptuveni cik viena sezona Latvijas čempionātā, bet tās ir manas domas. Un vēl – šogad, cik zinu daļu izmaksu sedza Zivju fonds, par ko tam liels paldies, taču nepārprotami – pašam ir jāgrib un jāvar, citādi nav jēgas mēgināt sevi piespiest uz varoņdarbiem. :)

Peksis Peksis - 26-09-’08 15:27

Maverieši ir malači. Jau iepriekšējos gados viņi tikai nedaudz atpalika no Salmo. Tā kā šogad izcīnītā pirmā vieta būtībā ir likumsakarīga. Un tā nav, ka vienai komandai visas trīs kārtas paveicās ar izlozi, tai pašā laikā otrai komandai redz galīgi neveicās ar izlozi. Par izlozes nozīmi varētu runāt Ventā, kur patiešām zivju blīvums visur nav vienāds, bet Vallē un Daugavā gan par izlozes labvēlību vai nelabvēlību tā kā nevajadzētu runāt.
Mirtin- ja kāds sportists atsakās no dalības pasaules čempionātā, tad tas ir paša sportista ziņā, jo noteikti tam ir savi iemesli, kuri publiski nav jāapspriež. Ja valsts būtu ieguldījusi naudu kāda sportista sagatavošanā, tad varētu viņam pārmest, ka tas atsakās piedalīties pasaules čempionātā. Tā kā makšķernieki lielākā daļa paši sevi sponsorē, tad viņiem ir tiesības pašiem izlemt- startēt šajās sacensībās vai nē. Ja sportists jau laicīgi atsakās no dalības, tad kādas var būt problēmas ar komandas komplektāciju? Nekādas. Par to pasēdēšanu blakus pasaules klases večiem- nenoliegšu, ka mūsu sportistu meistarība ir ļoti izaugusi tieši pēdējos gados, kad mūsējie aktīvi sāka piedalīties starptautiskos mačos. Tikai vadoties pēc šādas loģikas, Salmo komandai tad vajadzētu visus uzvarēt ar lielu pārsvaru, jo viņi visbiežāk ir sēdējuši blakus šiem pasaules klases večiem, bet tā nenotiek. Tad jau tie, kas sēdējuši blakus Salmo komandas dalībniekiem tepat Latvijā ir vairāk progresējuši.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.