jaunumi   contact

« Mušiņmakšķerēšanas fe… | Home | Latvijas čempionāts s… »

Spiningošanas čempionāts Baltezerā

Informācija dalībniekiem.
Čempionāta dalībnieku pulcēšanās notiek piektdienas vakarā M. Baltezera krastā pie MK Pasaule laivu bāzes. Bāzi var atrast pa Tallinnas šoseju no Rīgas puses iebraucot Baltezerā, pārbraucot pāri kanālam pēc kādiem 50 m nogriežoties pa labi un tālāk pa līkumotu celiņu līdz bāzei M. Baltezera krastā. Karte.
Laivu nolaišanai ūdenī ieteicamā vieta ir L. Baltezerā. Pārbraucot kanālam jābrauc uz priekšu, aiz baznīcas jānogriežas pa kreisi. Pēc kādiem 300 metriem var piebraukt pie L. Baltezera un pietiekoši ērti nolaist laivas ūdenī. Ar laivu pēc tam, turoties pa kreisi, cauri kanālam jāaizbrauc līdz M. Baltezera bāzei. Automašīnas atstāt šajā rajonā nav ieteicams, tās ieteicams novietot pie M. Baltezera bāzes.
Pārstāvju sapulce, tiesnešu reģistrācija un izloze 21:00 M. Baltezera bāzē. Tiesnešiem, kuri ieradīsies sestdienas rītā, M. Baltezera bāzē jāpiesakās ne vēlāk kā līdz 6:00
Ja kāda ekipāža plāno nepiedalīties, tas jāpaziņo pa tel. 29517507 iespējami ātri, bet ne vēlāk kā līdz piektdienas vakaram.
Starts no M. Baltezera bāzes sestdien plkst. 7:00 , spiningošanas sākums 10 min. pēc starta, spiningošanas beigas 13:00
 
01. 10. 2008


Komentāru nav(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Personīgo informāciju saglabāt?
Informācija.Visi html tagi tiks dzēsti . Izņēmums ir <b> and <i>. Saiti var izveidot, komentārā ierakstot url vai e-pasta adresi.
 
top