Lucky John 2008

Uzklikšķini!Vakar Babītē notika gadskārtējais Lucky John festivāls. Lai gan man bija uzticēti daži sīki pienākumi, izdevās arī nedaudz pabildēt. Nelielu bilžu albūmiņu izvietoju uz pogas servera.
Pasākuma centrālā daļa bija spiningošana Babītes ezerā. Neskatoties uz to, ka laika apstākļi bija tīri pieņemami,- relatīvi silts viegli mākoņains laiks ar 5 - 10 m/sek stipru DR vēlāk R vēju, cope bija ar mainīgām sekmēm. Vairumam bija ķērušās nelielas 50 - 60 cm garas līdaciņas, un tikai 14 spiningotājiem izdevās nomedīt līdakas lielākas par 60 cm. Viņi visi saņēma firmas Salmo balvas. Papildus speciālbalvu par lielāko līdaku ieguva Edgars Dzenis, kura lomā blakus citām skaistām zivīm bija 87cm gara līdaka. Lielākā loma autors Edgars Dz. bija copējis rajonā ar relatīvi saduļķotu ūdeni un izmantojis LJ oranži krāsoto "mūdzi". Tipiski bija tas, ka līdakas bija koncentrētas nelielos rajonos, un, pārsvarā, pie lomiem tika tie, kuri bija izmantojuši visdažādākos rotiņus un pretzāļu vizuļus.
 
13. 10. 2008.

  Seko jaunumiem FacebookNo comments(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.