« Maskava, Rosohotribol… | Home | Ziema atkāpjas »

Aktuāla informācija

Maskavā tikos ar FIPSed izpildkomitejas locekli Igoru Činjakovu (Krievija), kurš tikko bija atgriezies no izpildkomitejas sēdes un dalījās ar jaunāko informāciju par CIPS 2009. gada pasaules čempionātu tēmu.
Par PČ Polijā, kurš plānots februārī, nav īstas skaidrības. Organizātori izpildkomitejā bija ziņojuši par negaidīti lielām dalības maksām. Tāpat, rēķinoties ar vāji prognozējamajiem laika apstākļiem, piedāvājuši apstiprināšanai divus dažādus sacensību termiņus kā arī kādas 5 - 6 ūdenstilpes. Tāda nekonkrētība nav ļāvusi pieņemt galīgo lēmumu, tāpēc FIPSed izpildkomiteja vēl veiks sarunas ar Poliju, lai konkretizētu visas detaļas.
Holandei ir atņemtas tiesības organizēt 2009. gada PČ pludiņmakšķerēšanā, jo tehniskās komitejas inspekcijas 2008.gadā ir parādījušas, ka ieplānotajās ūdenstilpēs lomi ir ļoti vāji, pareizāk sakot, niecīgi. Attiecīgi, PČ vieta nav noteikta, tiek meklēts cits organizātors.
Velsa ir paziņojusi, ka tā nav gatava organizēt 2009. gada PČ spiningošanā no laivām, attiecīgi, FIPSed meklēs citu valsti, kura būtu gatava organizēt PČ. No jauna interesi par šo sporta veidu izrādījusi Zviedrija, kura jau 2006. gadā bija pieteikusies, bet nespēja noorganizēt PČ.
Andora ir paziņojusi, ka PČ foreļu spiningošanā no krasta notiks 26.- 27. septembrī.

Maskavā notika sarunas arī ar Ukrainas MSF viceprezidentu J.Dvirniju, kurš izteica Ukrainas vēlmi aktivizēt sadarbību starptautisko sacensību organizēšanā makšķerēšanā ar fīderu. Tāpat Ukraina interesējas par līdzdalību Latvijas mušiņmakšķerēšanas sacensībās un Latvijas speciālistu iesaistīšanu MM un kastinga apmācībās Ukrainā.

Tā kā Latvijā vēl joprojām tiek veikts darbs pie jauniem makšķerēšanas noteikumiem, VZP savā mājas lapā ir ievietojusi pēdējo MN variantu, kuru darba grupa ar jau iestrādātām izmaiņām piedāvā apspriešanai. Savus komentārus un priekšlikumus var sūtīt tieši uz VZP vai arī uz šo lapu.

Aicinu visus LMSF biedrus, kā arī visu 2008. gada čempionāto individuālo sacensību medaļniekus iespējami īsā laikā informēt mani par savu līdzdalību 12. decembra pasākumā.
 
26. 11. 2008.

  Seko jaunumiem Facebookfour comments

keksis keksis (Email ) - 05-12-’08 15:53

Interesanti,kāpēc pēc 1 februāra plāno aizliegt uz bļitkas ķert asarus un zandartus?Vai,ja es uz bļitkas āķiem uzspraudīšu slieku,tā vairs nebūs mākslīgā ēsma?Par to zivju glabāšanu kopā līdz 5 kg gan ok.Savādāk,ja visa ģimene brauc makšķerēt,zivju tīkliņi vien aizņemtu pus bagāžnieka.Un kāpēc makšķerēt no laivas nedrīkst,bet tajā pašā laikā ar laivu bez makšķerēm braukt drīkst?Ko es zivīm sliktu nodrītu,piemēram,makšķerējot no gumijas laivas aprīlī?Varbūt vari izskaidrot lieguma nepieciešamību Rēzeknes upē?

Atsevišķus savdabīgus pantus nevaru tev paskaidrot, jo tie man pašam liekas nepamatoti. Katram ir tiesības iesniegt savus priekšlikumus, pat tad, ja tie ir visjokainākie. Tāpēc tādi parādās dažādos projektos. Vai tie paliks MN gala variantā, tas vēl nav skaidrs.
Tāpat par Rēzeknes upi, – kādreiz kāds, ja nemaldos, no tā reģiona inspektoriem iesniedza šo priekšlikumu, un, kā redzams, tas dzīvo līdz pat šodienai.

copmanis copmanis - 27-11-’08 10:11

delins
Un kā ir ar MN, kuri ļauj izmantot tikai 2 kātus? Tos taču nevar pārkāpt.

delins delins (Email ) - 27-11-’08 08:04

Labdien godātie kolēģi!!! Būšu laikam vienīgais kurš iestāsies par karpu makšķerniekiem!!! Gribētos redzēt izmaiņas izmantojamo kātu daudzumā lietojot ēsmas piestiprināsanu ar mata sistēmu- tas būtu trīs makšķerkāti!!!!! Makšķerkāts ar trim āķiem -var jau izmantot kā tautā saucamo duraku!!!

JK JK - 26-11-’08 11:20

Diez ko laba situācija tai pasaulē nav.
Bet par pēdējo rindkopu, vai jau 2009.gada medaļnieki ir noskaidroti? cik tad maksājas komplekts utt. :-) (devil)(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.