« Ziema atkāpjas | Home | Darba grupa, pasākumi… »

Aktuāla informācija

LMSF gada noslēguma pasākumā, kurš notika 12. decembrī vienojāmies, ka LMSF valdei vēl decembrī ir jāpieņem daži tālejoši lēmumi. Lai visi biedri un interesenti varētu ar tiem iepazīties, tīmeklī izvietoju lapu, kurā ir izlikts lēmumu projekts un katrs var izlasīt, kādus lēmumus plāno pieņemt federācijas vadība.
 
14. 12. 2008.

  Seko jaunumiem Facebookthree comments

einis einis - 23-12-’08 22:30

Pirmkārt, jau laikam vajadzētu līdz 29 decembrim, noskaidrot cik komandas vispār ir ar mieru startēt. No šī skaitļa izejot varētu piemeklēt arī attiecīgu ūdenskrātuvi, jo ir taču starpība vai piedalās 20 komandas vai 10.
Ņemot vērā laika apstākļus, kas kā sola sinoptiķi, uzlabosies ( makšķerniekiem), un ņemot vērā Pasaules čempionāta variantus, tā rādās, ka produktīvi rīkojoties varētu janvāra mēnesī izvest divas čempionāta kārtas……..Taču ne jau Rīgas pievārtē :-)

einis einis - 23-12-’08 18:00

Es jau laicīgi atvainojos, bet man ir jautājums……un tādi varētu būt vēl no vismaz 100 makšķerniekiem. Vai šā gada sezonas zemledus makšķerēšanas čempionāts notiks pēc kalendāra?

Iesaku visiem rēķināties ar kalendārā noteiktajiem datumiem. Taču laika prognozes un, attiecīgi, prognozes par ledus stāvokli ir visai savdabīgas. Jebkurā gadījumā galīgais lēmums par pirmo kārtu tiks pieņemts 29. decembrī. Izvēles iespējas mums nav lielas. Jo arī 2009. gada pasaules čempionāta datums noteikts divos variantos,- februāra 2. nedēļā vai februāra 4. nedēļā. Mums iespēju robežās jārēķinās arī ar šo apstākli.

janis janis (Email ) - 15-12-’08 18:34

Sveicināti Stikuta kungs!!! Es kā federāijas biedrs vēlējos pajautāt par mūsu organizācijai joprojām aktuālu jautājumu,tas būtu Latvijas karpu makšķerēšanas sacensības 2009 gadā!!! Joprojām nav skaidrības par norises vietu nedz laiku,nekādas komunikācijas un intereses no atbildīgās personas!!! Varbūt Latvijas sporta makšķerēšanas savienība var līdzēt atrisināt šo sasāpējušo jautājumu!!! Ir sava veida idejas kuras gribētos apspriest klātienē!!!

Nesapratu īsti jautājumu, – mums taču 2009.gada kalendārā ir ieplānotas 4 lielas sacensības. Taču varam runāt par karpām arī klātienē, zvani.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.