Jauns rekords - vēdzele 5,5 kg

Uzklikšķini!Jau labu laiku klīda runas, ka decembrī Liepājas pusē ir noķerta supervēdzele. Nupat LMSF ienāca ofociāls pieteikums ar bildēm un attiecīgiem apliecinājumiem. Lielā loma 5,500 kg smagas vēdzeles autors ir liepājnieks Vilnis Žimants, kurš šo reto eksemplāru nomedīja Bārtas upē 2008.gada 14. decembra vakarā. Iepriekšējā rekordzivs, kura tika noķerta 2002.gadā Salacā, bija "tikai" 4,080 kg smaga.
 
08. 01. 2009.

  Seko jaunumiem Facebook



eight comments

Mārtiņš Mārtiņš - 16-01-’09 09:31

Gurķi, paaudzies. Tas ir vienkārši stāsts par tēmu, vēdzeles.

gurķis gurķis - 15-01-’09 14:54

Ko Tu Valdi ar to visu gribēji teikt????

Valdis Holbergs Valdis Holbergs - 15-01-’09 11:25

Pirms kādiem desmit gadiem viens mans paziņa piedāvāja man aizbraukt uz Ventu ķert vēdzeles. Es viņam atbildēju, ka nebraukšu, jo man nav nekā, kas ir vajadzīgs vēdzeļu ķeršanai (gruntenes) un es tās neprotu ķert. Uz to man tika paskaidrots, ka vēdzeles ķert nav nekā sarežģīta,- tikai lej iekšā un dzer (naļivai i pei). Es viņam līdzi neaizbraucu. Iznāca tā, ka es viņam piezvanīju un viņa sieva man pateica, ka viņš esot aizbraucis ar vienu citu makšķernieku uz kaut kādu ļoti dīvainu copi, jo neesot paņēmis līdzi makšķeres. Kad viņš pēc pāris dienām atgriezās, mēs sazvanījāmies un viņš man izstāstīja, ka sākumā viņi tumsā nevarēja atrast Ventu. Tad upi tomēr atrada un divas gruntenes iemeta, jo draugam bijis līdzi otrs spinings. Tad viņi aizgāja atpakaļ uz mašīnu un līdz rītam dzēruši šņabi un no rīta, kad bija jābrauc uz mājām, tā arī neatrada savus savus glaunos SHIMANO spininga kātus ar modernajām bezinercenēm, kurus viņi bija pielāgojuši par gruntenēm un tumsā iemetuši Ventā. Kopš tās reizes, ja cope ir bijusi neveiksmīga un tā ir pārevērtusies par dzeršanu, tad mēs savā starpā to saucam par vēdzeļu ķeršanu. Ja kāds stāsta, ka aizbraucis uz copi uz Kolas pussalu uz lašiem, bet tur ir bijis pārāk zems ūdens līmenis un visu nedēļu ķēruši tikai vēdzeles, tas nozīmē, ka visu nedēļu viņi uz copi nemaz nav gājuši, bet vienkārši dropējuši.Krievu valodā vēdzele ir naļim, bet ieliet ir naļivatj.

faq faq - 14-01-’09 13:10

Kas par iemeslu, ja man visas fishing.lv lapas no viena datora rāda labi, no cita pilnīgi nesaprotami?

Visbiežāk sastopamais iemesls – datorā, kurš rāda kaut ko greizu, kā interneta pārlūks tiek lietota relatīvi vecā programma IE6. Pietiek to nomainīt ar jaunāku pārlūku IE7, FF vai Google Chrome un viss normalizējas.

Bebrs Bebrs - 12-01-’09 13:03

Zivs tik tiešām iespaidīga. Bet cepure vēl labāka, laikam bez tādas vēdzeles nekerās :)

kola kola - 11-01-’09 09:06

Super eksemplārs!!! Pārsniedz zinātnes noteikto max lielumu mūsu platuma grādiem:) Un tas pie klimata sasilšanas:) Ja nopietni, tad Bārtā, kas ir bagarēts taisns kanāls, tādas nāk iekšā no jūras. Un jūriņa laiku pa laikam mums pasniedz pārsteigumus:) Bet Bārta vēdzelēm ir tas pats, kas Salaca lašiem.

nothing special nothing special - 09-01-’09 07:40

patiesi, 08.01.2009 22:34, http://www.delfi.lv,, 09.janvārī

Dakotas indiāņu gudrība vēsta: “Ja tu atklāj, ka jāj uz beigta zirga, kāp nost.”
Taču pie mums, kā redzams, šādā situācijā bieži izvēlas citas stratēģijas: – Mēs iegādājamies pātagu; – Mēs mainām jātnieku; – Mēs sakām: “Šādi mēs ar zirgu esam jājuši vienmēr”; – Mēs izveidojam darba grupu, lai analizētu zirgu; – Mēs apmeklējam citas vietas, lai analizētu, kā tur jāj ar beigtiem zirgiem; – Mēs izveidojam īpašu uzdevumu vienību, lai beigto zirgu atdzīvinātu; – Mēs pievienojam treniņvienību, lai mācītos labāk jāt; – Mēs mainām kritērijus, kas nosaka, vai zirgs ir beigts; – Mēs apvienojam vairākus beigtus zirgus, lai tie kļūtu ātrāki; – Mēs izveidojam kvalitātes darba grupu, lai atrastu izmantojumu beigtiem zirgiem; – Mēs paaugstinām beigtu zirgu jāšanas kvalitātes standartus; – Mēs salīdzinām dažādi beigtus zirgus; – Mēs meklējam cilvēkus ārpusē, lai viņi jātu; – Mēs paziņojam: “Neviens zirgs nevar būt tik beigts, ka to vairs nevarētu jāt”; – Mēs piešķiram papildu līdzekļus zirga jaudas palielināšanai; – Mēs veicam pētījumu, lai redzētu, vai ir pieejami lētāki konsultanti; – Mēs iepērkam kaut ko, kas liek beigtiem zirgiem skriet ātrāk; – Mēs paziņojam, ka mūsu zirgs ir “labāk, ātrāk un lētāk” beigts; – Mēs ierīkojam neatkarīgu izmaksu posteni beigtiem zirgiem

Trāpīgi. Man pēdējā laikā to bieži nākas pieredzēt.

prorab prorab - 09-01-’09 07:12

…e ku zivs portaalaa rekordists pa baigo brakaru nodeeveets…(latvisks gaajiens)…
..nu schito rekordu man liekas ilgi neviens nepaarspees….super!!

Dažreiz nevar saprast brakaris ir kompliments vai apsūdzība. Šai gadījumā svarīgs ir fakts, ka Latvijā ir tik lielas zivis un ir kāds, kas to korekti ir pierādījis.



(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.