« Dažādi sīkumi | Home | Darba grupa, pasākumi… »

LR čempionātā zemledus makšķerēšanā

Uzklikšķini!Limbažos uz Lielezera 24., un 25. janvārī notika čempionāta otrs posms. Normunds G. atsūtīja īsu ziņu ar abu dienu rezultātiem.
Komandas pēc pirmās dienas sarindojušās šādā secībā: 1. BB COPE - 17p , 2. SALMO - 21p, 3. PASAULE - 24p, 4. ASARIS - 26p, 5. SIGMA-KULDIGA - 36p
Savās zonās labākie bija Edgars Veikins, Pēteris Lideris, Oskars Apsītis, Raimonds Romulis, Mārtiņš Ozoliņš

Uzklikšķini!Pēc otrās dienas posma kopvērtējumā labāko komandu un sportistu rezultāti ir sekojošie: 1. BB COPE - 45,5p , 2. SALMO - 56p, 3. PASAULE - 59p
Individuālā vērtējumā par posma uzvarētājiem kļuva: 1. Pēteris Lideris (Salmo) - 4p. 2. Andis Vecvērdiņš (Pansija) - 4p. 3. Gatis Šterns (BB Cope) - 4p.
Bildes atsūtīja J.M., protokolu var redzēt šeit.
 
25. 01. 2009.

  Seko jaunumiem Facebook22 comments

NG NG - 02-02-’09 12:07

LČ zemledus makšķerēšanā 3. kārta notiks 7.un 8. februārī Mazajā Baltezerā, piebraukšana pie jaunās laivu bāzes, t.i. no Rīgas puses pāri kanālam un uzreiz pa labi, tur ir stāvlaukums. Tālakiem braucējiem ir iespēja pieteikt dzīvošanu pašā ezera krastā, zvaniet E.Simsonam 29410832. Sabraukšana, reģistrācija un starts tieši tāpat, kā bija pirmajās divās kārtās.

JK JK - 02-02-’09 10:06

Vai ir skaidrība par 3.posmu zemledus mačiem?

mirtins mirtins - 29-01-’09 15:44

Atbilde ir tavā tekstā – Noorganizee man visu un es aizbrauksu))

ezerrieksts ezerrieksts - 29-01-’09 14:30
Artis Artis - 29-01-’09 14:06

Mirtin – ja ir 3 reizes ziemas sezona , jabut par tiesnesi, nav problemas! Zinu, ka 3 reizes pa 2 dienam! Noorganizee man visu un es aizbrauksu. No problem.. :))

NG NG - 29-01-’09 10:03

Mirtin- vienkārši Limbaži bija ļoti liela loterija, pirmajā un otrajā dienā zivis reāli bija tikai 2 zonās, pērējās zonās varēja vinnēt ar vienu plici, trešā kārta daudz ko saliks pa vietām. Limbažos organizators nepaklausīja sportistu vēlmēm un nosprauda zonas ezera vidū, kur pat treniņos zivju nebija, rezultāts ir redzams, bet nu kā ir tā ir, būs mācība citām reizēm.

mirtins mirtins - 29-01-’09 09:24

Esmu rasists un suitiem neuzticos:p

NG – papētīju pēdējos protokolus – interesanti, bet vai nu līdz šim vadošie ir grožus atlaiduši, vai arī pārējie pievilkuši?:))) Intriga jau baigā:))

mirtins mirtins - 29-01-’09 09:21

Artis – vot saņemies jaunēkli un tā vietā lai piedalītos mačos, vienkārši piesakies par tiesnesi. Un tā vietā lai copētu, divas dienas ziedo tiesāšanai. Tas ir tik forši, skatīties, kā citi copē:))) Tad varbūt sāksi kaut ko saprast:)))

kraans kraans - 29-01-’09 09:17

Nu,Suit, apsveicam ar iekljaushanos pie “spicajiem”!

NG NG - 29-01-’09 08:53

Tātad Latvijas izlases sastāvs startam Polijā.
1.Pēteris Lideris
2.Rita Verza-Grabovska
3.Guntis Kārkliņš
4.Mareks Reķis
5.Krišjānis Krasovskis
6.Laila Grīnberga
Komandas treneris Normunds Grabovskis
Uz Poliju komanda izbrauc 10.02. trīs dienas trenējamies, divas dienas mači, atgriežamies pirmdien 16.02.
Pieļauju, ka sāksies daudz un dažādas diskusijas kāpēc sastāvs ir šāds, varu paskaidrot, laiks spiež un nebija laika sagaidīt 3. kārtas rezultātus, tāpēc es uzņēmos atbildību un sastādīju šādu komandu, visi, izņemot Mareku ir piedalījušies PČ, Mareks toties pēdējos gados uzrāda stabili labu, pieaugošu rezultātu un pazīstu viņu kā komandas sportistu un tādu, kurš nokārsies, bet izdarīs visu komandas labā. Komandu ģērbj NORFIN, daļēju finasiālo atbalstu sniedz Zivju fonds, pārējo sedz paši dalībnieki.

NG NG - 29-01-’09 08:37

Ne vienmēr iemesls ir nauda, ja ļoti gribās startēt, tad iespēju var atrast, piemērs ir motiļu cena, es uz doto mirkli daudziem maču dalībniekiem palīdzu tikt pie motiļa par ļoti ļoti labu cenu, pats no tā neko nepelnu, pat otrādāk, uzņemos risku, ka pasūtījumu neizņems. Tavā gadījumā vispār ir savādāk, Valmierai nav kas startē un viņi palīdzētu gan ar tārpiem, gan transportu, tā, ka ……. vajag tikai gribēt.

Artis Artis - 28-01-’09 17:37

Viss atduraas finasees.. Ja buutu finasnses, tad ir ok.. Bet staavoklis ir taads, kaads vins ir un tur nu shobriid neko.. ! Es arii saprotu tos cilveekus kuri riiko , bet ja taadi “jaunieshu machi” notiek reizi paaris gados (ziemaa) . Tad nu es domaaju, ka nav gruuti ziedot 2 brivdienas sava prieka peec.! Jaa, labi.. varbuut tam cilvekam nesanaak tikt, vai nu ir grutiibas ar naudaam un ,vai citaam lietaam. tad nu neko..
Visas iespeejas bija.. tik taas naudinjas nav.. Te neiet runa par mums, te iet runa par visiem gribetaajiem!
Daudzi kas agraak starteeja , vairs nestartee.. kapeec? naudas nav…

Artis Artis - 28-01-’09 17:31

A, ko dariit tiem, kam ir sapirkts motilis taa lai pietiktu uz 2 dienaam???

NG NG - 28-01-’09 16:32

Arti un Jāni, jums bija visas iespējas startēt pieaugušo mačos, bet mēs tā arī nesaņēmām nevienu jauniešu komandas pieteikumu, tas pirmkārt, otrkārt jauniešiem dalības maksas nav, tātad sacensības tiek rīkotas tikai un vienīgi par sponsou naudu, tiesnešiem un organizatoriem arī šī ir brīvdiena, kuri viņi daudz labprātāk pavadītu paši copējot, nevis ganot jūs, tāpēc savas pretenzijas varat izteikt piemēram podam, nevis šeit. Labi, ka tāds Vizors vispār ir, jo citādāk jums mači nenotiktu vispār, arī pieaugušo mačus neviens negrib rīkot, pat par naudu, jo tā tomēr ir zināma ķēpa. Kas attiecās uz to, ka Latvijā ir tik maz jauniešu maču, tāda tā situācija ir, bet toties ir daudz visādu citādu maču, kur, ja vien ir vēlme kaut ko iemācīties, var startēt visi

Fredis Fredis (Email ) - 28-01-’09 15:41

Lielezerā mači bija forši. Treniņa laikā gan zivju bija vairāk. Laikam uz mačiem bija jau pārēdušās.Gan jāpiebilst, ka mača (pirmajā dienā) kā sniegs uz galvas uzkrita Valsts vides inspektori no Cēsīm ar Uldi Lencbergu priekšgalā. Sākās ‘‘uzbrauciens’‘ par to, ka neesot kaut kādi saskaņojumi un gribot redzēt nolikumu. Nolikums bija viena sportista mašīnā.Vārdu sakot ‘‘špekts’‘ izpildīja kāda pasūtījumu. Nesmuki no viņu puses, jo cik man zināms, pasākums notika likumā noteiktajā kārtība. Nu, lai šī ‘‘pastiprinātā modrība’‘ un valsts naudas tērēšana braucienam no Cēšīm uz Limbažiem paliek uz inspektoru sirdsapziņas!Ne asakas!

Janis Janis - 28-01-’09 15:21

100% piekriitu Artim ! jaunieshiem sezona ir labi ja 1 maci un tos jav nu gan vareja uztaisit normali uz divam dienam !

Artis Artis - 28-01-’09 15:12

Jaunieshiem jau taa ir tik maz sacensiibu, un pat tagad ieliek tikai vienu, solito 2 dienu vietaa!!!
kas tad tie par machiem? Vai mees esam savadaki, kaa pieaugushie, kuriem ir 2 dienas sacensibas?
Domaaju, ka ne viens vien, man piekritiis, ka labak butu 2 dienas!!!

Janis Janis - 28-01-’09 15:00

Tikai vienu ?? ? Nu tas Nu gan nebija gudri izdarits jo runats tacu bija ka bus divas ! Gatavojas ari uz divam :(

Artis Artis - 27-01-’09 20:46

Jautaajums. Cik tad iisti dienas buus jaunieshu sacensiibas???

Vienu dienu.

marcis marcis - 27-01-’09 08:15

Kur jāpiesakās jauniešu sacensībām?

Pieteikties un papildus informāciju var saņemt no Vizora Jāņa pa tel. 29164134 . Pulcēšanās sestdien līdz 8:30 pie Limbažu Lielezera airēšanas bāzes.

martins martins - 26-01-’09 19:02

Stikuta kungs, vai tiešām mūsu laikmetā rezūltāti jāliek divas dienas???

Var likt arī trīs un vairāk dienas. Neko darīt, izrādās, esmu vienīgais, kas tos var ielikt.:-)
Rezultātus, kam tie ļoti vajadzīgi, varēja uzzināt arī tūlīt pēc sacensībām. fishing.lv protokoli būs redzami, visticamāk, rīt vakarā. Kurjers, kurš solīja man tos piegādāt šodien, izdarīšot to rīt.

BB Cope BB Cope - 25-01-’09 18:35

Tikko esam atgriezušies no otrās čempionāta kārtas Limbažu Lielezerā un, kamēr emocijas vēl nav noplakušas, gribam pateikties organizatoriem un tiesnešiem par ieguldīto darbu, kas nodrošināja tiešām raitu sacensību norisi, korektu tiesāšanu un patīkamu atmosfēru sacensību laikā. Paldies visiem, kas piedalījušies čempionāta otrās kārtas organizēšanā. BB copes komanda.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.