« Darba grupa, pasākumi… | Home | Februāra sīkumi »

Latvijas izlase PČ Polijā

Otrdien, 10. februārī Latvijas izlase uzsāka ceļu uz Poliju, kur netālu no Polijas - Lietuvas robežas Augustovas rajonā nedēļas nogalē notiks pasaules čempionāts zemledus makšķerēšanā.
Delegācijas sastāva pamatā veterāni - Pēteris Lideris, Guntis Kārkliņš, Rita Verza-Grabovska, Laila Grīnberga, Krišjānis Krasovskis. Vienīgais jaunpienācējs ir Mareks Reķis. Kā treneri čempionātā darbosies Normunds Grabovskis un Kristīne Maklere.
Visu informāciju, kas saistās ar šo pasākumu, var atrast čempionāta mājas lapā http://www.pzw.org.pl/worldicefishing2009/

Ceturtdiena, 12.februāris. Ar Hariju R. dodamies uz PČ vietu. Pēc aptuveni 5 stundu brauciena esam galapunktā Augustovas rajonā pie ezera ar nosaukumu Servy. Latvijas izlase jau aizvadījusi pirmos treniņus. Viss izskatās tīri labi. Sīkas raudiņas ķeras nepārtraukti, brīžiem gadās arī kāds nopietnāks plicis. Ieradušās 11 valstu komandas, tai skaitā arī amerikāņi.
Viesnīcā ir internets. tas ļaus šeit ievietot aktuālo informāciju.
Ievietoju poga.lv arī dažas bildes.

Sestdiena, 14.februāris. Šodien pirmā starta diena. Vakar un šodien sasniga aptuveni 10 cm bieza jauna sniega kārta, gaisa temperatūra tuva nullei, neliels mainīga virziena vējiņš, no augšas nedaudz birdina sniegs. Sākums 10:00, cope visiem relatīvi vāja. Nākas lasīt sīkas raudiņas un asarīšus. Visveiksmīgāk startē Laila, kura velk bez pārtraukuma. Pārējiem veica ne tik jauki, taču pamazām no visām zonām sāk ienākt ziņas, ka mūsējiem veicas ļoti labi. Taču zibvis ķerās vāji un situāciju var izmainīt daži nopietni pliči. Tā arī notiek, katrā zonā atrodas kāds, kas mūsējos apsteidz. Pēteris paliek otrais, zaudējot 20 gramus polim, Laila paliek trešā, zaudējot krievu sportistam 90 gramus.

Uzklikšķini!Svētdiena, 15.februāris. Nupat beidzās pasaules čempionāts. Komandu vērtējumā Latvijai sudraba medaļas. Pēc diezgan neveiksmīgas otrās dienas, kad komanda savāca 28 punktus, mūs par 1 punktu apsteidza Ukraina, trešajā vietā palika Krievijas komanda. Interneta sakari galīgi vāji un grūti noķert brīdi, kad tie ļauj kaut ko nosūtīt. Tāpēc par citām niansēm rakstīšu vēlāk.

Visus rezultātus var atrast Polijas makšķernieku biedrības mājas lapā.
 
12. 02. 2009.

  Seko jaunumiem Facebookeleven comments

einis einis - 16-02-’09 16:52

Nu, protams, poļiem ar to internetu iet pagrūti. Ja Šarika un TU 134 “RYDI” nav tuvumā, tad ar to saprašanu iet pagalam grūti……

Valdis Holbergs Valdis Holbergs - 15-02-’09 21:50

Līdz čempiona titulam mūsējiem šoreiz pietrūka viens punkts! Tik un tā malači!

Andis Andis (Email ) - 15-02-’09 19:48

No sirds apsveicu.MALAČI !

andris andris - 15-02-’09 19:13

Tāds jau nežēlīgs sports ir……
15 grami līdz zeltam…….
skaitās, ka sportā visnepatīkamākās ir 2 un 4 vietas……
APSVEICU mūsu komandu kura jau vairākus gadus rāda augstus un stabilus rezultātus!

ir jau labi ir jau labi - 15-02-’09 18:54
oskars oskars - 15-02-’09 17:13

jā,bļin,sāpīgi,viens punkts :( bet mūsējie tāpat ir labākie un par to jums lielais urra:)) malači 2. vieta,tas ir ļoti labi,lai neteiktu vairāk,apsveicu :))

jst jst - 15-02-’09 15:14

Latvijas komanda – pasaules vicečempions. Tādi ir galīgie rezultāti.
Ukraina mūs apsteidza par vienu punktu. Trešajā vietā Krievija.

aivars aivars - 15-02-’09 15:09

vajag tās raudiņas likt uz dzīvo,kaut gan mēsjau tāpat vinnēsim!

mirtins mirtins - 14-02-’09 23:07

Nja. Vēl jau vis kaut kas var gadīties. Pretendentu uz godalgotām vietām arī daudz. Paskat kā pērn Baltkrievi nokrita, Krievi arī nokrita. Tā ka nemaņā jātur īkšķi.

andris andris - 14-02-’09 19:59

redzēju protokolu – http://www.pzw.org.pl/worldicefishing200..
MALAČI !!!!!!!!!!!!
tagad galvenais šodien ievērot sportisko režīmu:-)
cerams ka rīt varēsim :-D:-D:-D

mirtins mirtins - 14-02-’09 14:49

kaa 1.dienā?

Guntis savā zonā -1.v., Krišjānis un Pēteris – 2. vietā, Laila un Rita -3. vietā. Latvija ar 11 punktiem 1. vietā, seko Ukraina ar 16 punktiem. Pārējās ziņas būs pēc brīža. Interneta sakari vāji, nevaram jebkurā brīdī pieslēgties šai lapai.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.