Ceļojums uz Jaunpili

Šodien iznāca neliela ekskursija Jaunpils virzienā. Tur bija pulcējušies Latvijas zvejnieku pārstāvji, lai LZF konferencē spriestu par savām problēmām. Izmantoju šo iespēju satikt vienuviet visus manus partnerus, lai gūtu ieskatu zvejnieku problēmās un pie reizes pārrunātu pavasarī nārstojošo zivju vaislinieku zvejas jautājumus.
Dienas pirmajā pusē valdīja burvīgs laiks, izmantoju izdevību un uztaisīju dažas bildes. Atceļā pārliecinājos, ka stinšu cope Lielupē joprojām notiek pilnā sparā.Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!
P.S. Kārtējo reizi pārliecinājos, ka mūsu zvejnieki ar saviem mājas ražojumiem labā nozīmē var pārsteigt jebkuru. ZS "Mezgli" pārstāvja Jura Eglīša karsti kūpinātā Ālandu forele man atklāja, ka arī varavīksnes foreli var sagatavot ļoti dažādi, pie tam arī pārsteidzoši augstā kvalitātē.
 
20. 03. 2009.

  Seko jaunumiem Facebookthree comments

ansis ansis - 22-03-’09 10:03

Es ar gribu tevi “iepriecināt”. Tavs “draugs” palaidis LMA jaunajā lapā šitādu tekstu “…LZRA valsts zivjaudzētavu nomas/privatizācijas plāna faktiskā izgāšanās apliecina atbildīgo amatpersonu neprofesionalitāti un neatbilstību ieņemamajiem amatiem, kā arī Zemkopības ministrijas mazspēju valstiski un operatīvi risināt būtiskus valsts zivsaimniecības politikas jautājumus”

Neko darīt, saskaros ar to diezgan bieži. LMA kā sabiedriskai organizācijai ir tiesības rakstīt un stāstīt visādas muļķības. Gan saviem nopelniem pierakstot valsts inspektoru ikdienas rezultātus, gan līdzdalību LMSF pasākumos, gan arī citas lietas. Izrādās, tagad viņi pat pārzin, ko ZM spēj un nespēj. Savdabīgi, – zaļo izvirzītais vides ministrs uztur padomdevēju, kurš savā apmātībā vienkārši nomelno ne tikai LZRA bet arī ZZS pārraudzītās ZM darbu.

??? ??? - 21-03-’09 14:16

Lai būtu jautrāk palasi http://www.diena.lv/lat/business/hotnews.. un Latvijas avīzi http://www2.la.lv/lat/latvijas_avize/jau..
Paldies.:-)

Alfa Alfa - 21-03-’09 09:49

Добри ден, обращаюсь к рыбакам, есть предложение, поехать на рыбалку в Литву,
на корюшку, мы 2, нужни еще 2 в компанию, один нужен с правами, машина есть,
подробности по телефону (26708759), жду звонков, было лучше с Огре, Икшкиле или Лиелварде.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.