Aprīlis sācies

Uzklikšķini!Makšķerēšanas frontē nekā ievērības cienīga. Ja neskaita to, ka ziema šogad ieilga un vēl joprojām ir iespējas nodarboties ar zemledus copi. Pēc daudziem siltiem gadiem šogad pēc samērā vēsas marta otrās puses gaisa temperatūra naktī pacēlās virs nulles un sniegs sāka intensīvi kust tikai marta pēdējās dienās. Rīgas tuvumā makšķernieki vēl sēž uz ledus, bet kā stāsta aculiecinieki, Vidzemē tā īsti pavasari vēl nejūt, - visur vēl gan sniegs, gan ledus. Upes pamazām sāk vērties vaļā, taču ūdens temperatūra vēl zema un atklātos ūdeņos, piemēram, Ventā un Salacā cope vēl nav aktīva.

Joprojām neskaidrības un nepārtrauktas maiņas ekonomiskajā frontē. Katru nedēļu parādās jaunas norādes par visa veida taupības pasākumiem, diemžēl, tas kavē pavasara darbu sākumu. Vakar parādījas kārtējā ziņa no valdības, ka beidzot jāķeras pie strukturāliem pārkārtojumiem valsts budžetā ar nolūku samazināt atlīdzību un pārējos līdzekļus par 20 - 40 procentiem. Protams, tas liks vēlreiz atgriezties ne tikai pie audzētavu turpmākās funkcionēšanas jautājuma, bet arī pie tēmas par zinātnes turpmāku lomu zivsaimniecībā.
 
01. 04. 2009.

  Seko jaunumiem FacebookOne comment

copmanis copmanis - 02-04-’09 22:36

Nupat noskatījos copes raidījumu Ar makšķeri, kurš sastāvēja no MO apcerējuma par sliktajām pašvaldībām. palaidu garām ievadu tāpēc visu īsti nesapratu. Man vairāk izskatījās kā no arhīva izvilkts Vides ministrijas reklāmas rullītis. Iesaku apskatīties tīmeklī kad parādīsies, vai tiešām tādi raidījumi iet par Zivju Fonda naudu.(optional field)
(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Remember personal info?
Small print: All html tags except <b> and <i> will be removed from your comment. You can make links by just typing the url or mail-address.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.