« Joprojām bez uzlaboju… | Home | Norvēģijas iespaidi… »

Pie foreļupēm

Jau nedēļu Latvijā sen neredzēts siltuma vilnis. Upēs ūdens slīmenis strauji krītas, kokiem lapas strauji veras vaļā. Izskatās, ka tuvākajās dienās pie manis mājās ziedēs ievas un pat ābeles. Šodien Latvijā esot bijusi rekordsilta diena ar temperatūru +26°C
Darba darīšanās šodien biju pie Braslas un Amatas. Ūdens līmenis abās upēs ideāls, ainavas patīkami satrauc katru, kas šo laiku parasti veltī foreļupēm. Zemāk dažas bildītes.
Pie Braslas.
Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!
Pie Amatas.
Uzklikšķini!Uzklikšķini!Uzklikšķini!

P.S. Mājas apkārtnē 3. maijā zied ķirši un plūmes, šodien manā dārzā uzziedēs bumbiere. Arī ieva šorīt sāka ziedēt, pirmā, kas par to no rīta pavēstīja, bija lakstīgalas dziesma. Varbūt tā ir sakritība, - pirms ievu ziedēšanas lakstīgala tā īsti nebija manāma.
 
29. 04. 2009.

  Seko jaunumiem Facebookčetri komentāri

fisherman fisherman - 13-05-’09 20:57

Stikuta kungs, vienā krievu saitā izlasīju, ka nākamā valsts, kura apstiprināta kā 2010. gada pasaules čempionāta zemledus makšķerēšanā mājvieta, ir ASV! Vai taisnība???
Taa ir taisniiba.

buzijs buzijs - 12-05-’09 13:22

Vai kādam beidzot nav doma šīs upes apsaimniekot? Varbūt tad varēs arī kādu nofotografēt tuvplānā! :) Pagaidām tās nu nekādi nav tās upes, kurās vērts iet forelēs…. žēl, jo būtu brīnišķīga vieta mušošanai.

buzijs buzijs - 08-05-’09 11:49

Un kur pašas forles? :)
Joprojām turpat – ūdenī. Pat tās, kuras nejauši iekļuvušas bildēs.

copmanis copmanis - 01-05-’09 21:23

Kas noticis, kaut kā lapā neveras vaļā bildes. Necik sen viss bija OK !?
Tādas lietas var gadīties, ja īslaicīgas problēmas ir serverī, kur atrodas bildes. Šobrīd izskatās, ka viss ir OK.(optional field)
Ieraksts nepieciešams tikai, lai šeit neparādītos automātisku komentāru sūtījumi.
Personīgo informāciju saglabāt?
Informācija.Visi html tagi tiks dzēsti . Izņēmums ir <b> and <i>. Saiti var izveidot, komentārā ierakstot url vai e-pasta adresi.
 
© Copyright JST 2017-2020. All rights reserved.